Treść opublikowana przez GILI
-
Fiat Punto II - zniknęło paliwo
Jedź na Litwę,tam dopiero lubią czyścić baki
-
Fiat Punto II - zniknęło paliwo
żeby rano się dowiedzieć o której zginęło i ile litrów Dziwię się,że nie wzięli wszystkiego,bo na pewno ściągali pompką elektryczną i pewnie tylko z waszego punto.
-
Trasa Stargard Szczeciński - Karpacz
Z Stargardu masz super drogę,nowa S3 idziesz nią do Gorzowa,potem jest troszkę słabiej między innymi remonty w okolicy Świebodzina i Zielonej Góry. Dalej 12 Legnica Polkowice kierunek na Jelenią i Karpacz. Droga nie jest zła na gwincie spokojnie dasz radę.
-
Kolizja z siecią energoelektryczną na nieruchomości
Też wątpię,że kabel został ułożony zgodnie z jakimkolwiek planowaniem,wszelkie media puszcza się teraz granicą i za zgodą właściciela gruntu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ładne jaja dobrze,że nie byłem w okolicy
-
B6 DIVISION
Ktoś 3M miał takie na avancie. OLO ma,ale na b7. Kucky ??
-
B6 DIVISION
Ktoś 3M miał takie na avancie.
-
Głos na auto z firmy...
Jeszcze raz dziękuję Nie był wtedy jeszcze całkiem skończony.W tym roku będzie w zestawie z czarną wywrotką Kempfa. to widocznie byl jakiś inny ale też dead race w tym roku go obejze z bliska Ten był w 2011 w Opolu,ale wyglądał skromniej jak teraz...
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Już teraz wygląda niesamowicie mam starszego paska w afenie http://img801.imageshack.us/img801/3356/hamburg001.jpg
-
Głos na auto z firmy...
Nie był wtedy jeszcze całkiem skończony.W tym roku będzie w zestawie z czarną wywrotką Kempfa.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Uwielbiam tą tematykę. Właśnie czytam "Auschwitz. Byłem nr 220543" Denis'a Awey'a. Tylko nie wiem, czy w Polsce też wyszła. Jakby co, to bardzo ciekawa historia. Życie zazwyczaj pisze najciekawsze historię,dlatego lubię czytać biografie,a zwłaszcza autobiografie
-
Pirat Drogowy Tychy
Mam nadzieję,że ten filmik da do myślenia,może ktoś z jego powodu zatrzyma się wcześniej niż zwykle dopiero na świecącym się od dłuższej chwili czerwonym. Moim zdaniem kilka sygnalizacji wcześniej przeleciał w ostatnim momencie...straszny debil
-
Głos na auto z firmy...
Kto ma ochotę niech kliknie na auto kumpla z firmy Volvo Death Race http://www.trailer.pl/tavlingar.php?orderby=275 Dziękuję ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Tak wygląda wnętrze
-
Trasa Nowy Targ- Kościerzyna
Jeszcze lepiej wychodzi zjazdem na Pelplin.. ,Jabłowo,Starogard,Skarszewy,Nowa Karczma,Kościerzyna,najszybsza i najkrótsza trasa..reszta normalnie jedynka i A1...
-
Licytacje komornicze.
..na jeden licytowany przedmiot?? Połowa tych gości jest na każdej podobnych licytacji. Byłem kiedyś z wujkiem na licytacji majątku ruchomego po byłym pgrze,przedstawienie jak cholera
-
Licytacje komornicze.
Podeszłaś do licytacji po amerykańsku Przecież,takie sprawy załatwia się przed wejściem na halę,a nie bić się jak osły
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fiaciora czy audi? podobno audi,bo nie widziałem,tylko ryczał za mną na cb
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mydlo odpicuj,auto bo Cię nie poznaję na trasie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ile bierze za samo malowanie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepiej w takim miejscu,gdzie widać Gdynię,ale może być nawet na plaży od strony morza....zresztą tam w maju jest wszędzie fajnie..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No wiesz grosze 1500zł około bo tylko 40% po 15 latach ale zawsze na opłaty będzie:wink: Normalnie,żeby tyle dostać trzeba by pracować do 65-67lat i zarabiać z 5tyś brutto Słyszałem, o kilku nurkach,których wysłali do domu po 12-13 latach do domu,bo nie przeszli komisji..Prawda,to??..byłem na GPM-ach. No czasami można zaliczyć porażkę, dużo chłopaków wyszło szybciej bo jakieś problemy robili im...teraz coraz gorzej w tym syfie dlatego ja się trzymam żeby tylko te pare lat dosłużyć Może zorganizujesz Weekendowego Spota na Helu jak się ociepli??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No wiesz grosze 1500zł około bo tylko 40% po 15 latach ale zawsze na opłaty będzie:wink: Normalnie,żeby tyle dostać trzeba by pracować do 65-67lat i zarabiać z 5tyś brutto Słyszałem, o kilku nurkach,których wysłali do domu po 12-13 latach,bo nie przeszli komisji..Prawda,to??..byłem na GPM-ach.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ile dostaniesz?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No słyszałem o tej akcji:grin: no ale pewnie miło wspominasz te czasy Bardzo Zastanawiałem się nawet,żeby zostać w armii...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szkoda,że taki kocór z Ciebie Już pomyślałem,że możemy się znać...ja byłem Z98 na hali byłem prawie 2 miesiące na regatach wioślarskich.. Płynęliśmy z kmdr Hibnerowiczem na wiosłach do Gdyni,podobno pierwsi od 30 lat.