Treść opublikowana przez GILI
-
klima do mieszkania, jaka?
można urządzenie zamontować na poddaszu nieużytkowym(strychu)?
-
Punkty Karne - pytania.
spróbuj jechać zgodnie z ograniczeniami prędkości i zakazami wyprzedzania,po naszym pięknym kraju..przecież to książkę można czytać w czasie jazdy. są jednak plusy..teraz przynajmniej zapamiętuję nazwy miejscowości,a nie długości i kąty zakrętów na trasie
-
Punkty Karne - pytania.
miałem sytuację ok 1,5 roku temu, dobiłem ponad stan czyli powyżej 24 punktów, walczyłem z glinami ok 40 min zanim wbili mi 8 pkt sprawa ma się tak w momencie przekroczenia 24 punktów Policja nie odbierze Ci dokumentu, dostaniesz pismo i skierowanie( do mnie przyszło 2 miesiące po ostatnim wykroczeniu) na powtórny egzamin na co masz ok 30 dni, jeśli nie zdasz egzaminów w tym czasie to żeby zapisać się na ponowny musisz złożyć prawo jazdy w wydziale komunikacji i dopiero po zdanym egzaminie otrzymasz dokument ponownie, dodatkowo dochodzą badania psychotechniczne co jak się ma kilka kategorii.egzamin na wszystkie??? tak o kurcze mam 10 więc przemieszczam się teraz wolno... ostatnio jechałem Golfem,patrzę pęknięta szyba...więc ją wymieniłem w czasie jazdy
-
[ALL B6] Pytanie o multitronik
wiecie jak jest..na każde pytanie w sprawie problemów z multi, odpowiedź warsztatu brzmi..naprawa 4 do 6 tyś. lub wymiana skrzyni. więc albo się ktoś nie zna albo chce się dorobić na właścicielach aut z multitronikiem. dlaczego w chińskich skuterach pada wszystko oprócz ctv?
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Posypią się puchary w tym roku
-
Jak testowano Volkswageny
jedno z aut na którym opiera się mit VW
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
czyli autka nie użytkujesz na co dzień
- Lanos 1.6
-
MKII diesel :) Sprzedany
Jeździ Wymieniam tylną belkę na ze stabilizatorem z gti i hamulce z 3 VR6,potem dokładka pod zderzak i kilka plastików wnętrza gti, obniżyłem tył,bo wyżej stał, a pod koniec maja chcę poprawić dwie wgniotki i prysnąć drugie fele. szukam jeszcze siedzeń podsufitki gti 5d. dosyć poważnie objechałem passata b4 Afn-a(nie wspominając o mim dwaipółtedimultitronik) więc pewnie mam już zrobiony program,muszę tylko sprawdzić co tam siedzi więc pewnie podjadę do Roba ,może jednak nic nie jest modzone tylko na tyle lekkie jest to auto,albo taka skrzynia,bo bez problemu staruje z dwójki. na razie nie mogę zrobić nawet logów,bo prąd z wtyczki zginął
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Po rozgrzaniu ATF ADP przód nie zmienia się na ok. Jednak nie ma żadnych fizycznych objawów braku ADP. Skrzynia działa bez zarzutu,a było naprawdę tragicznie(szarpnięcie tak się już na końcu nasiliło,że byliśmy pewni,że to jej zgon) reaguje jak nigdy przedtem,rusza momentalnie i płynnie. OLO wykasował sterownik i (najpierw przepłukał skrzynię) zmienił olej, bo filtr jest w porządku,a napięcie wróciło do normy i jest takie samo przód i tył.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a może http://www.strzalstezyca.pl/ :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzisiaj będę
-
[ALL B5] Gdzie pojeździć, co zwiedzić w majówkę na pomorzu?
http://sobisz.blogspot.com/2007/08/szymbark-dom-do-gory-nogami-bunkier.html + szczyt Wierzyca polecam też trasę z Szymbarku przez Ostrzyce,Złotą Górę i dookoła jezior raduńskich,Miechucino Mirachowo, Łapalice Kartuzy,Kościerzyna :good: Półwysep Helski,też fajny no majówkę.....i oczywiście Gdańska Starówka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no..podobno jeździ...
-
Punkty Karne - pytania.
miałem sytuację ok 1,5 roku temu, dobiłem ponad stan czyli powyżej 24 punktów, walczyłem z glinami ok 40 min zanim wbili mi 8 pkt sprawa ma się tak w momencie przekroczenia 24 punktów Policja nie odbierze Ci dokumentu, dostaniesz pismo i skierowanie( do mnie przyszło 2 miesiące po ostatnim wykroczeniu) na powtórny egzamin na co masz ok 30 dni, jeśli nie zdasz egzaminów w tym czasie to żeby zapisać się na ponowny musisz złożyć prawo jazdy w wydziale komunikacji i dopiero po zdanym egzaminie otrzymasz dokument ponownie, dodatkowo dochodzą badania psychotechniczne co jak się ma kilka kategorii.egzamin na wszystkie???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdrowych Radosnych i Pogodnych Świąt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zaglądaj na SPOTY POMORSKIE :wink4:
-
[B5 AHU] Jak się dowiedzieć czy w 1.9TDI AHu mam jednomas czy dwumas?
Jesteś pewien,że może występować dwumas??,bo w Golfie AHU ma zawsze jednomas.
-
[B6 AYM] Multitronik nie rusza z miejsca po wrzuceniu na D
Auto na warsztacie u OLA z forum. Okazało się,że było za mało oleju w skrzyni.. dolane 2 litry i auto naprawione Z jakiegoś powodu nie wchodzi adaptacja. chociaż wszystkie problemy ustąpiły,rusza,nie cofa się pod górę,nie szarpie,tylko trochę muli na ostrym bucie.. wszystko w trakcie..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
skrzynię manual do 2.5 ośka + detale szukam. jakby ktoś wiedział,to dawać info- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
szkoda,że nie wziąłem tych kół,na avancie to już całkiem za***iście leżą :) - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia