Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, może ktoś coś doradzi w temacie braku ogrzewania? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358939-brak-cieplego-nawiewu-z-klimy/ to idzie podpiąć AMI do mmi basic?Ja mam ami fabrycznie przy basic Ale Ty masz 3G, nie?
  2. Miałem to samo. Przejedź pilnikiem, papierem ściernym albo szlifierką i będą pasowały idealnie. Pchać na siłę nie polecam
  3. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie już załatwione ale dla przyszłych pokoleń podpowiem jak ogarnąć taki problem. Od razu zaznaczam, nie jestem pracownikiem banku, ani moja żona, ani mój ojciec ani teść - nie znam nikogo kto pracuje w banku (bynajmniej tak mi się wydaje) - nie ma ta informacja na celu reklamy. Jestem modelarzem i śmigam latadłami zdalnie sterowanymi i jakiś czas temu ogarniałem w ten sposób zakup szybowca z Niemiec od sprzedawcy bez możliwości dokonania płatności przez Paypal. Znalazłem takiego cosia: https://kantor.aliorbank.pl/?language=pl Założenie aktywowanie konta do logowania wiąże się z 15 minutową wizytą w banku. Nic to nie kosztuje, ani przy założeniu ani za prowadzenie. Logując się na stronie wybiera się waluty w jakich się chce operować + dostaje się konto złotówkowe. Przelewa się pieniądze na konto złotówkowe - przelicza na walutę obcą, a to co zostanie na złotówkowym można sobie przelać z powrotem natomiast z konta walutowego można zrobić przelew bezpośrednio do adresata. Również korzystam z Kantoru Aliora i polecam. Jak ktoś ma do tego konto w Alior Banku, to robi się z tego całkiem przyjemne połączenie
  4. Chyba najlepszy sposób na sprawdzenie - na prędkości/obrotach, przy których występują drgania, wciśnij sprzęgło/wrzuć na luz. Jeśli drgania ustaną, to wina leży w silniku, skrzyni lub sprzęgle. Jeśli nie, to gdzieś dalej - zawieszenie, koła. Najpierw zlokalizuj gdzie szukać usterki, bo piszesz o zimnym silniku, a potem o niskich prędkościach.
  5. Na pierwszej stronie tego wątku wstawiłem fotkę jak to wygląda od środka -->> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/#entry4033034 W naszych autach te styki są niewymienialne, przynajmniej na moje oko
  6. Kilka dni temu zauważyłem, że klimatronic w moim aucie nie nagrzewa powietrza. Jeśli ustawię temperaturę np. 25 °C, czy HI, to i tak z nawiewów będzie leciało zimne powietrze. Wygląda to tak, jakby w nagrzewnicy nie było obiegu płynu chłodzącego. Dodam, że silnik rozgrzewa się normalnie, wskaźnik temperatury wskazuje równo 90 °C, płynu chłodzącego nie ubywa, nie dzieje się nic niezwykłego. Jedynym objawem jest brak grzania. Co to może być?
  7. Da radę to odpalić. Ja u siebie też mam czerwony wyświetlacz i na odpowiednim sterowniku PDC poszło. Rzuć okiem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/page-27#entry4407828
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Załóżmy, że kupisz taką przejściówkę. Podłączysz do AUX, włożysz pendrive... i co dalej?
  9. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolega, widzę, ostro wziął się za rezanie Rzuć okiem: http://audienthusiasts.com/Project_GBCooler.html
  10. sowiq odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    Rozumowanie, że Pb98 jest "lepsza" niż Pb95 jest błędne. Ba! Pb98 może nawet zaszkodzić silnikom przeznaczonym pod Pb95 - polecam poczytać o tzn. spalaniu stukowym.
  11. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gada tak jak w innych. Tu masz temat. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294578-montaz-aktywnego-ukladu-wydechowego/page-1 Pokazałem żonie te filmy. Skwitowała to jednym zdaniem: "To jak udawany orgazm"
  12. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/193629-montaz-i-dzialanie-wewnetrznego-lusterka-fotochrom-2008-2012/
  13. Nie, to zwykłe lustro.
  14. Po tym co napisałeś o ładowaniu, ja bym sprawdził akumulator. Zobacz jakie ma napięcie przy próbie rozruchu. Może go szlak trafił i stąd problem? Co prawda w innym aucie, ale znajomemu wypadła cela w akumulatorze. Światła świeciły, wszystko działało, ale przy próbie rozruchu miał podobne objawy - głośne cykanie ze sterownika. Wystarczyło wymienić baterię i auto magicznie powróciło do żywych.
  15. Kolego, jeśli chcesz wymontować odbłyśnik (bo chyba o tym piszesz), to konieczne będzie rozklejenie lampy. Dobrą wiadomością jest to, że klej bardzo dobrze puszcza po podgrzaniu np. w piekarniku Gorszą jest to, że wszystkie mocowania w wyniku ciągłego nagrzewania żarówką, robią się bardzo kruche i ciężko cokolwiek z nimi zrobić. Przerabiałem podobny temat. Jak będziesz miał jakieś pytania to pisz tuta
  16. sowiq odpowiedział(a) na jozek726 temat w Audi A4 B8
  17. sowiq odpowiedział(a) na jozek726 temat w Audi A4 B8
    W instrukcji o tym piszą. Po pierwsze zegar radiowy musi być włączony w MMI. Po drugie sygnał radiowy musi mieć odpowiednią moc, bo inaczej zegar automatycznie przejdzie w tryb "kwarcowy".
  18. sowiq odpowiedział(a) na Tomczyk00 temat w 1.8TFSI
    Kilka tematów niżej wisi bardzo podobny wątek -->> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/355444-18-tfsi-mulitronic/
  19. sowiq odpowiedział(a) na lukas_cox temat w 1.8TFSI
    1. http://a4-klub.pl/index.php?/forum/43-mazowieckie/ 2. IMO jesteś trochę w gorącej wodzie kąpany. Kilka osób (w tym ja) powyżej pisało, że nie wszystkie TFSI biorą olej. Twoje auto i Twoje pieniądze, ale ja bym najpierw przetestował jak będzie zachowywał się silnik, a dopiero potem inwestował w (bądź co bądź poważną) ingerencję w silnik.
  20. sowiq odpowiedział(a) na perkusista temat w 1.8TFSI
    W jakim celu chciałbyś to zrobić?
  21. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to nieźle. Ja 2 lata temu, na Połczyńskiej w Warszawie, zapłaciłem coś koło 900 zł za pilot z grotem (dorabiany w DE po VIN) + plastikowy kluczyk awaryjny + kodowanie wszystkich kluczyków.
  22. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tylko wrzuciłem linka z SPnD
  23. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaka to filozofia wyjąć i sprawdzić? CR 2032 z tego co kojarzę. [edit] @Kooga mnie ubiegł
  24. sowiq odpowiedział(a) na lukas_cox temat w 1.8TFSI
    Bo po pierwsze niespodziewanie miałem auto unieruchomione na prawie 2 tygodnie (weekend po drodze, zajęty mechanik, problem z dostawą części z nowego magazynu Audi). Po drugie niespodziewanie musiałem wydać całkiem okrągłą sumkę na remont (wymiana rozrządu, planowanie głowicy, zawory, wariator z wałkiem rozrządu...). A po trzecie, jak pisałem wyżej, u mnie praktycznie problem nie występuje. Jak kupię 5 l oleju to po wymianie czasami dolewam to, co mi zostanie w bańce, a czasami tylko część tej resztki. Z perspektywy czasu - ja bym wymieniał dla świętego spokoju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.