Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tass

  1. allegro.pl ALLEGRO.PL O takim wyciszeniu nie myślałeś??
  2. Nie ma foteli w prądzie jak jest to napisane w ogłoszeniu, duży plus za półskóry i chyba 4 szyby w prądzie, sline wewnętrzny, lampy h7 (brak spryskiwaczy)? Bex to bex, beżowy z bixenon wymieniasz soczewki na te z b8/evox zależy co podpasuje i jakoś to świeci, mało tego ten i ten mało palić nie będzie, montaż instalacji raczej bym polecał i chip do tego, z bex bez dokładek więcej wyciśniesz, z bfb a to wtryski, a to ic. Ogólnie to taka teoria, wszystko zależy od stanu i ile trzeba zainwestować, aby doprowadzić samochód do ładu. Dołożenie xenon do tego czarnego bfb wyniesie więcej jak dopłata do tego bex, lampy, zderzak samopoziom i wszytko inne z tym związane to pewnie najmniej ze 3k, a gdzie ic turbo, wtryski żeby zbliżyć się do bex. Wolisz pokazać się z wyświetlaczami i czarnym sufitem (ta podsufitka tym czarnym wygląda i tak na brudną lub uszkodzoną), czy lepsza jazdę samochodem z większą mocą i światełkami.
  3. Panel klimy do regeneracji i fotele i tapicerka wygląda na strasznie usyfioną.
  4. Ten beżowy bex jak sprawny to zrobić wnętrze, koła i byłby ok, a i montaż lpg chyba że ktoś lubi na 98...
  5. Konserwacja podwozia. Środek do konserwacji podwozia Noxudol 1600 WWW.NOXUDOL.PL Noxudol 1600 występuje w formie pasty gumowo bitumicznej. Idealnie nadaje się do wykonania konserwacji podwozia samochodu oraz zabezpieczeń wokół samochodowych nadkoli. To jest jak amelinium tego nie pomalujesz? https://novol.com/cobra/karty/tech/PL_TDS_COBRA.pdf Cobre można można polakierować, zabezpieczałem nią błotnik od środka i rant o zewnątrz, żeby nie było wielkiej różnicy kolorów potraktowałem rant sprajem pod kolor samochodu i trzyma się jak narazie, z tym że malowałem mokro w mokro.
  6. FORCH L237 używałem ostatnio przy zabezpieczaniu progu, na to dałem novola protect 360 i Cobra zabarwiona, te czarne konserwacje do mnie jakoś nie przemawiają, w większości przypadków więcej maskują niż chronią. Kiedyś używałem noxudola do podwozi, nie zasycha jak 90% baranków dzięki czemu nie pęka, ale wrazie późniejszych poprawek kiepsko się to czyści.
  7. tass odpowiedział(a) na RAfał bbbb temat w Audi A4 B6/B7
    To co podajesz to pojemność aku i niewiele ma to wspólnego czy samochód odpala lepiej czy słabiej. Diesle zazwyczaj maja większe akumulatory, z większym prądem..., podobnie jak samochody z większa ilością "bajerów".
  8. Błąd od czujnika ciśnienia od pompy abs, może być spowodowany zaśniedziałymi pinami w kostce od czujnika w bloku pompy abs, mała kostka od strony silnika.
  9. tass odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Jeśli w pinie 3 nie ma fioletowego przewodu to 8E0 941 531, jest filetowy w pin 3 to 8E0 941 531 A - przełącznik bez auto, lub 8E0 941 531 B jak jest funkcja auto.
  10. Tak brałem z Regparts przekładnie. Tanio może nie było, ale działa. RegParts REGPARTS.PL Sklep na oprogramowaniu PrestaShop
  11. tass odpowiedział(a) na MlodyBoss temat w Audi A4 B6
    Tak można zastosować diody na 12v bez rezystorów, sam tak zrobiłem bo te ori słabo świecą.
  12. Są zakłady, które mają zregenerowane przekładnie i sprzedają za kaucją zwrotną po odesłaniu starej przekładni, nie uziemia się samochodu na kilka dni.
  13. Też kupiłem używkę i padła, potem regenerowaną w regenerowaną Regparts, ze zwrotem starej wyszło około 1k zł. Te regeneracje maglownic rożnie wychodzą, jedne firmy zrobią to jak należy, inne wymienią uszczelniacze jak listwa nie skorodowana nie zważając na to, że listwa jest wytarta. Przy okazji założyłem magiel z servotronic, tylko że sterownik (przekaźnik) nie z audi, bo te które mam miały straszny "delay".
  14. To zrobione chyba z guwnolitu, albo w solance pływało.
  15. Przepraszam za off... @A4b6quattro nie wiem czy wiesz, ale posty można edytować, nie nabijać kolejne, to już kolejny wątek, w którym widzę jak wypowiadasz się post pod postem i wygląda to..., a czyta jeszcze gorzej.
  16. Mocowanie klamki zewnętrznej sprawdzałeś? Może jest nie do końca zapięte.
  17. Zakładałem oringi erlinga i nie było z nimi problemów, problem miałem z uszczelnieniem gwintów na gniazdach wtryskiwaczy, początkowo wkręciłem na klej do gwintów i po pól roku zaczęło się pocić, za drugim podejściem wkręciłem na viktora i szczelnie, a oringów nie ruszałem za drugim podejściem.
  18. Manometr w rękę i jazda.. Przyczyny mogą być różne, od zatkanego smoka pompy oleju, jak i po samą pompę itd... Jeśli faktycznie jest problem z ciśnieniem, a nie tylko z czujnikiem to szykuj się na remont silnikowni, jak tak pojeździsz.
  19. tass odpowiedział(a) na alf temat w Audi A4 B5
    Nie widzę aby jakieś brakowało, ale rdza paskudnie usmarowana...
  20. Bez sensu bawić się w kodowania i adaptacje jak można wymienić panel frontowy z 1 din na 2 din, tym bardziej jak ktoś może nie ma kabla....
  21. Można wymienić front panelu klimatronika.
  22. Jest pod kolektorem ssącym, z góry od strony skrzyni biegów trzeba z nim walczyć, idealnego dostępu nie ma, ale da się go wymienić.
  23. Kontrolka czerwona od ciśnienia, czy żółta od poziomu? Na początek pasowało by sprawdzić ciśnienie oleju. Czujnik ciśnienia jest w podstawie filtra oleju:
  24. tass odpowiedział(a) na Danielos Danielos temat w 1.8T
    Naśladuje to raczej złe określenie, kolega dobrze doradza i nie upieraj się, jeśli w programie po chip czasy wtrysku wtryskiwaczy będą na granicy zapętlenia to samo może być z "barakami" i problem z ustawianiem lpg (sterownik lpg na podstawie ustawionego mnożnika i czasu wtrysku beny przelicza ile czasu ma być otwarty wtryskiwacz lpg, taka jest zależność). Niedawno @Łukasz13 robił mi program w bfb wtryski z Saab 2.3, aby lpg dało się wystroić, przy okazji wyłączona eko....
  25. Jaka jest opłacalność budowy 300/350 wraz zakupem samochodu? Obstawiam bardzo............. W tych pieniądzach znajdzie się coś bardziej rozsądnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.