Treść opublikowana przez tass
-
RNS E, jakość muzyki....
Jakiś tam..., ale gra dobrze, rozumiem że dokładany zestaw tak na widzimisię. Może być różnica jeden może pisać o standardowym nagłośnieniu, a drugi o Bose które występuje i w b6. Standardowe mp3 nie ma prawa grac dobrze, do tego potrzeba plików w lepszej jakości np wav. Mp3 gra co najwyżej przyzwoicie.
-
[B7 BTB] 1.8t Avant Quattro S-Line Ocean Blue Pearl :idealne na daily:
Wtryski z Saaba w dobrych pieniądzach znajdziesz na ovoko, ic z 2.0tfsi mam w b6 i potwierdzam, że znajdziesz w rozsądnej cenie, mało tego zazwyczaj są w lepszym stanie od tych z bex.
-
Jaka maglownica do A4 B6?
8e1 lub 3r1 od Exeo taki sam magiel.
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Nie wiem jak z dojściem w 2.7, ale w 1.8t na upartego da rade wymienić nawet od strony drążka kierowniczego, po wyjęciu osłony, od spodu jest trochę ciężko i niewygodnie jak nie odkręcać, ale da się, lub po odkręceniu magla od "budy" i wyciągnięciu końcówek drążków ze zwrotnic wystarczy przesunąć magiel w lewo i jest lepszy dostęp.
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Dobra rada ze smarowaniem, ktoś się naczyta posmaruje olejem lub jakimś smarem nieodpowiednim i "gumy spuchną". Przecież gumy od układu hamulcowego nie są odporne na np oleje silnikowe, ropopochodne.
-
Uszkodzona tulejaja mocowania zagłówka B7
Jeśli nie wyjdzie ciągnąc do "góry" to zdjęcie poszycia i trzeba wcisnąć zapadki, które są na dole i trzymają. Jak to uszkodzić przy demontażu siedzenia to nie wiem, o ile nakładkę z wierzchu to rozumiem można zarysować, ale to jest w poszyciu schowane. Czy podejdzie z b6 nie wiem, jak wyciągniesz swoją wtedy będziesz mógł porównać, ale obstawiam że powinny. Różnią się trochę te od zagłówka środkowego od bocznych o ile dobrze pamiętam. Co prawda w b6 ale wyciągałem je przy wymianie tapicerki i jak jeszcze gdzieś mam mogę porównać.
-
Elektryczno-hydrauliczne wspomaganie A4 B6
Nie wiem dziwne podejście, nie próbowałeś reklamować pompy? Od roku mam nową narazie działa. Może układ za słabo wypłukany przy wymianie.
-
Elektryczno-hydrauliczne wspomaganie A4 B6
Nie taniej zmienić pompę wspomagania na nową i bez rzeźby?
-
Buczenie na nowym wydechu w A4 B7 1.8T quattro
Serio do 270 koni robić wydech, dp ok, ale że całość? W mojej "furmance" poprzedni właściciel zmieni końcowe tłumiki i też buczało, wykleiłem tył matami butylowymi z alu. i pianką. Pomogło, roboty sporo, szybciej wymienić wydech na ori. lub jak się da wstawić sam środkowy tłumik z serii na początek.
-
Skraplacz A4 B6 1.8T BFB
To mam, skraplacza nie wiedziałem który.
-
Skraplacz A4 B6 1.8T BFB
Witam potrzebuje nr skraplacza do: WAUZZZ8E33A242018
-
Problem z wycieraczkami A4 B6
Źle ustawiona dźwignia na silniczku.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
8E0422529 pasuje do b6, obecnie mam magiel z b7 i też pasuje. Etka podaje, że taki powinien być nr do b6.
-
Komplet wahaczy do s-line?
S-line jak dobrze pamiętam różni się tulejami w górnych wahaczach i końcówki drążków kierowniczych są inne. Różnica w dolnym wahaczu "banan" jest w tulei pomiędzy b6, a b7. Takie, czy takie pasuje, ja mam wahacze itd z b7 i wszystko pasuje. Jak dobrze widzę zestaw Lema 31913 01 nie ma tej wkładki (banan) co była w b6, ale i tak będzie pasować.
-
B6 DIVISION
Mam podobna "zmieniarkę" tylko innej firmy od kilku lat, jest ok, używam usb i kart sd w niej.
-
Interfejs diagnostyczny do A4 B7
Kabel chińczyk to loteria, mam i działa. Co do vcds to jest dużo poradników jak sobie z nim poradzić.
-
Oprawka żarówki postojowej h6w
Nr mają te same, można znaleźć kilka PLN taniej: allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Nagar pod pokrywą zaworów (ocena), wymiana oleju
Sam sobie odpowiedziałeś, przejechane swoje w kołach ma, deko łyknie oleju to nie dramat, byle by litrami nie dolewać.
-
Problem z światełkami w drzwiach
Brak sygnału otwarcia drzwi na fis, a co za tym idzie brak reakcji na czerwonej lampce ostrzegawczej otwarcia drzwi wskazuje na mikroprzełącznik i to może być jego wina lub prawdopodobne, że zimne luty i wystarczy poprawić luty. Bez rozbiórki zamka lub wymiany nic nie da się zrobić. Tu zilustrowany problem z lutami w Passacie:
-
Problem z światełkami w drzwiach
Jak wiązka cała to zimne luty, lub uszkodzony przełącznik w zamku drzwi. Centralny zamek działa normalnie?
-
Wymiana osłon drążków kierowniczych
Dobre są oetiker z nierdzwki z ząbkami do zapięcia na zewnątrz opaski, nie do wewnątrz jak ma to bardzo dużo opasek i przy okazji łatwo uszkodzić osłonę, ale na samochodzie ciężko to założyć, zostaje założyć skręcane, lub trytki z włóknem szklanym.
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Nie wiem nie jestem na bieżąco z dostępnością, jakiś czas pomagałem znajomemu zmieniać BE z jak dobrze kojarzę z 9 na 13 kategorię i też jest zadowolony bo nie przyciera. Tak 10 gdyż w kodach wyposażenia masz kod: 0YK i 1BV. Przód może być 9 klasa wagowa bo "mały" silnik, z v6 mogła by być 11 i nie oznacza to że przód i tył muszą być tej samej klasy wagowej.
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
8E0 511 115 DM/FM - 0YK O ile nie było zmieniane zawieszenie, są oznaczenia kolorami na sprężynach?
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
BILSTEIN, Spidan dla tej kategorii okolice 220pln są innych producentów, tańsze, droższe, ale że aż taki problem z dostępnością to nie wiem i te 300 za szt. to chyba z gumami.
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Mam sprężyny 13 klasy 1BA, a dokładnie miałem do ubiegłego tygodnia bo 1 pękła, odpowiednikiem tej sprężyny jest Eibach R10604(takie mam obecnie na tyle) w katalogach jest do Exeo ST, ale jest to 13 klasa wagowa do b6, b7 porównując nr do oryginału. Nie jest prawdą, że trudno dostać tylko trzeba szukać po nr oryginału, a nie po samochodzie. Cena za szt. 160-170 pln.