Treść opublikowana przez tass
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
No wszystko waży, ale aż tyle, to nie wiem. Z kierowcą w środku to tak
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Woda w kołach czy waga nie halo? U mnie wygłuszony tył auta, lpg i szyby podwójne, paliwa było koło ćwiary i kiedyś jak ważyłem wyszło coś koło 1650kg bez żywej duszy w środku.
-
zawieszenie tył 1bd w s4 b6
8E0 411 105 CK – 0JL Znajdź szybko prawidłową część zamienną z pomocą katalogów marki SACHS - SACHS AFTERMARKET.ZF.COM Jakie części zamienne pasują do mojego pojazdu? Dowiedz się wszystkiego o bezpłatnych katalogach części zamiennych marki SACHS, dostępnych w formie drukowanej lub w formacie PDF. 8E0 511 115 DA – 0YM Znajdź szybko prawidłową część zamienną z pomocą katalogów marki SACHS - SACHS AFTERMARKET.ZF.COM Jakie części zamienne pasują do mojego pojazdu? Dowiedz się wszystkiego o bezpłatnych katalogach części zamiennych marki SACHS, dostępnych w formie drukowanej lub w formacie PDF. tak na szybko znalezione
-
zawieszenie tył 1bd w s4 b6
Zamienniki mają odpowiedniki konkretnych kategorii sprężyn itd. W ogłoszeniach często jest napisane co popadnie, aby tylko ktoś coś kupił. Poszukaj na stronach producentów części dobranych do kategorii ori. sprężyn. Czy masz pewność, że sprężyny na aucie i te z wlepki to to samo? Zakładając ori używkę z kategorią wagową +2, o ile jest dostępna auto powinno iść w górę.
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Przed okręceniem przewodów hamulcowych trzeba było wcisnąć i zablokować pedał hamulca to by płyn hamulcowy tak nie wyciekał. Po takiej akcji "buda" jeszcze pożyje.
-
Bi xenon
Taniej zmienić auto na samochód z ...
-
Strefa Śmiechu
- B6 DIVISION
U mnie też te plastiki popękały, kupiłem drugi stabilizator. Takie coś kiedyś znalazłem na aledrogo, ale czy szerokość ok i czy dobrał by średnicę do drążka i np. nie będzie skrzypiało... allegro.pl ALLEGRO.PL 221445B - Tuleja stabilizatora tylnego - Poliuretan strongflex.eu WWW.STRONGFLEX.EU 221445B - Tuleja stabilizatora tylnego - Poliuretan strongflex.eu- [A4 B6] Wymiana lusterka wstecznego
https://a4-klub.pl/search/ Tam szukałeś? czy jest to zbyt trudne? Jest temat o lusterkach- ich mocowaniach i szybach przednich. Jeśli szyba przednia nie grzana i wchodzi wymiana w grę, to można wziąść pod uwagę szybę z b7 i lusterko z b7. Jeżeli nie chcesz kupić lusterka za 200pln, które może szlak trafić, kup lusterko bez fotochrom i po problemie ludzie maja lusterka bez niego, i nikt z tego powodu nie umiera. Mało tego w Takim lusterku nigdy nie wyleje Ci się fotochrom...- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ori dv siedzi w gumowym przewodzie, wstawiając ic z tfsi ten wąż idzie out i trzeba mięć wejście na dv, a że daje się łącznik (kwas/alu) dobrze mieć go właśnie z wyjściem do podłączenia dv. Dv jest plastik łącznik metal więc trzeba to czymś połączyć, poto te kilka cm. Nie ma wiele rzeźby tylko sai out i łączenie, docinanie węzy tfsi- bfb.- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tak, jeśli średnice są ok. Kupiłem rurę silikonową średnica 22m długości 10cm, (z 5cm powinno styknąć). edit. zapomniałem o kolanku silikonowym/ gumowym 90st 54mm, które też jest potrzebne- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Co prawda mam b6 i zestaw z 2.0tfsi, brak sai, wąż z tfsi przeciąłem dałem "FLANSZA DO ZAWORU BLOW OFF 2,25' 57mm/ 25mm" i połączyłem z turbo obciętym, dopasowanym kawałkiem z 1.8. Jak masz all graty z tfsi to potrzebny łącznik taki jak np. u mnie i kawałek silikonu do dv, cienki wężyk od podciśnienia do dv może zostać bez zmian, deko skróciłem aby się nie załamał.- Jakie Projektory bi-Led do Audi A4 B6?
Evox 2 mają ostrą odcinkę światła, to co pada powyżej linii odcięcia w różnych xenonach przy odpowiednim ustawieniu lamp i działającym niespoziomowaniu, redukuje oślepianie do minimum.- Pompa/Przekładnia
Zawór zwrotny (8E0422529) wymieniałeś? Jak dobrze pamiętam w przewodzie biegnącym od pompy do magla jest dławik może to też mieć wpływ. Drgania podczas jazdy to mogą być z układu napędowego itp.- Wymiana sztywnego przewodu hamulcowego prawy tył
Tak, tak to mniej więcej wyglądało, może baryłki uszczelniające deko inne, ale zasada działania ta sama. Jeśli robił byś to własnoręcznie to polecam dobrą obcinarkę i taką nie za duża aby dobrze się manewrowało, aby nie odginać za mocno przewodu stalowego. Przy skręcaniu w jednej złączce zerwałem gwint, ale całe szczęście kopiłem 1 na zapas.- Wymiana sztywnego przewodu hamulcowego prawy tył
Mam łączenia przewodów po obu stronach na tyle, poucinane zgniłe kawałki i wstawione zamiast stalowych Cu, ze 3 lata działa. Ori złączki jak dobrze pamiętam są za lewym przednim kołem przy podłodze, czy są z tyłu nie wiem. Gwint na tyle to tak jak napisał @Dev , jakie w złączkach nie wiem, możliwe że też taki.- Ceny paliwa marzec 2026
Ta i agregat prądotwórczy na wodór.- Wibracje na karoseri i telepanie silnikiem
Jeśli logi i rozrząd jest ok, to można podnieść trochę obroty na biegu jałowym vcds/vagcom i będzie deko lepiej. Jest o tym temat na forum.- Wibracje na karoseri i telepanie silnikiem
Wibracje to ta na jałowych, pomaga lub trochę niweluje efekt regulacja obrotów, o ile się da, ale żeby się dusi, co to zaduszki? Wrzuć logi mądrzejsze głowy może się wypowiedzą, jakie masz wartości w blokach 90 93? Wibracje występują na włączonej klimie i z wyłączoną jak obroty spadną?- Wahacze - przód, góra
Zwrotnica pęka jak za mocno dokręcasz, więc ktoś wcześniej tam był i stało się co się stało. 2h to tyle co nic, nad tą śrubą można pół dnia, modlić się, klęczeć, ku...y słać, a i tak kończy się często na wyjmowaniu zwrotnicy i wybijaniu na imadle lub rozwiercaniu. Jeśli dokręcaliście, jak to nazwałeś śrubę centralną udarem to właśnie mogło uszkodzić przegub, nie wie wolno jej dokręcać udarem. Stawiasz samochód na koła i dokręcasz wtedy jak należy. Stukanie, chrupanie to przegub zewnętrzny zazwyczaj, zwłaszcza podczas manewrów kierą, wewnętrzny to wibracje podczas jazdy. Jak już masz tyle do roboty to kupił bym co trzeba wymienić, wyrwał chwasty i zamontował, tym bardziej, że już nie musisz wybijać górnej śruby, która jest największym problemem. W 2 godz. do zrobienia. U siebie w samochodzie górną śrubę spinającą górne wahacze w zwrotnicy wsadziłem z nierdzewki, smarując smarem ceramicznym. Po 2 latach i 30kkm wyszła palcami, nic a nic jej nie dolegało. Wiem zaraz znajdą się teoretycy, że to tak nie można i ma być śruba 12.9 itp. itd. Nie che skłamać ale dokręca ją się na 45 niutonometrów albo jakoś tak, ona nie trzyma pół samochodu i nie działają na nią ch..j wie jakie siły.- Wahacze - przód, góra
Wedle instrukcji do b6 i b7 górne skręca się tak: Do b8 nie ma podanych wymiarów? Jak ktoś ma gwint to i tak bezpieczniej dokręcać jak auto stoi na kołach.- Odkreciła się turbina
W linku z aledrogo który wkleiłem wyżej masz ori śrubę z podkładką, taka jak powinna być, w cenach 30-40 pln. W ASO do dostania bez problemu za 20+ jak ktoś ma rabat. Przed zakupem czegokolwiek upewnij się że masz 06B145536A na swoim miejscu, jeśli nie... 06B145536A - Szukaj w Google WWW.GOOGLE.COM- Spalanie lpg
Nie ma opcji, że wszystko ok i takie spalanie mój spali 20/100 z gazem w podłodze z przyczepka na haku z prędkościami autostradowymi, na wzniesieniach. Samochód nie ma problemu z odpalaniem? Sonda nowa? Szczelność sprawdzana dokładnie, czy na od...dol? Jeśli to drugie to kup ze 2 testery do lpg, ewentualnie na piankę do golenia można i dokładnie po kolei wszystkie połączenia od wielozaworu dalej, na wodę z mydłem jak ktoś sprawdzał to może być rożnie. Instalacja stara? Może rurka lub jakiś waż się gdzieś uszkodził?- Spalanie lpg
Instalacja szczelna?- Odkreciła się turbina
Kleje do gwintów nie wytrzymają. Kup podkładki jakie zobrazował @DarekS4 i czy w ogóle sprawdzałeś podporę? Chociażby tu kupisz ori śruby: allegro.pl ALLEGRO.PL Motorpol Wroc³aw | Sklep SKLEP.MOTORPOLWROCLAW.PL Sklep internetowy oferuj±cy sprzeda¿ czê¶ci do samochodów marek Volkswagen, Volkswagen U¿ytkowe i Seat - Motorpol Wroc³aw - Polo, Golf, Eos, Scirocco, Passat, Tiguan, Touareg, Phaeton, CC, Arteon... Bez zniżek nie za tanio... - B6 DIVISION