Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tass

Pasjonat

Treść opublikowana przez tass

  1. Jeśli wyjmiesz lampy, a dostęp do "10" jest wtedy z góry., nie ma potrzeby gimnastykować się z nadkolem, wystarczy odkręcić nadkola od zderzaka. Jeśli jest osłona pod silnikiem trzeba ją odkręcić od zderzaka.
  2. Nad przegubem wewnętrznym jest osłona ameliniowa, nie ociera? A poduszka amortyzatora jest sprawna, nie rozpadła się?
  3. Osłona przegubu jest ok, nie ociera? Osłona tarczy przykręcona/niepołamana?
  4. Znajomy miał tak niedawno, w b8 że za słabo dokręcili sanki i się poluzowały po kilku kkm i wydawały dźwięki. Akumulator przykręcony? Jest też z prawej strony i z doświadczenia wiem że też potrafi hałasować.
  5. A sanki do budy dobrze przykręcone? Może ktoś poluzował przy wyjmowaniu "banana" i nie dokręcił?
  6. fag 713 6100 30 VKBA 1356
  7. Też mam ramiona z b7, ori. pióra i czasem podskoczą, ale mechanizm ma już swoje lata, ratowany był i ma luzy po tym jak się zatarł.
  8. Po zdjęciu wycieraczki, końcówka ramienia (bok) jest pod kątem prostym do szyby?
  9. Wymienić zamek, jest wymienny.
  10. Akumulator dokręcony, maglownica też? Drgania na postoju? Wibracje w bfb to nic nowego
  11. 150 na plastiku narobi głębokich rys, ja bym polecił allegro.pl ALLEGRO.PL tego typu włókninę
  12. Ciężko jednoznacznie określić czy tak zostanie, czy i kiedy przeminie. Zrób jeszcze co najmniej x2 taki przebieg i wtedy szukać problemu czemu nie wraca kiera.
  13. Temat na forum poruszany wielokrotnie, czasem tak jest, że po wymianie przez jakiś czas kierownica nie "wraca". Jeśli występuje przez kkm od wymiany to wtedy jest coś nie halo.
  14. Może to być wina czujnika prędkości obrotowej wału korbowego, potocznie jak nazwałeś: położenia wału.
  15. Jeśli turbina i wtryski są takie same to tak.
  16. Z moich informacji krzywa zbieżności wpływa na ściąganie auta, czy jedziesz na wprost, czy jak hamujesz, przyśpieszasz, jak zachowuje się auto pod różnym obciążeniem. Ustawia się ją gdy samochód stoi na kołach i znajduje się na podnośniku. Ekspertem nie jestem, doktoryzować się nie będę. Co do reszty, że w b6,b7 ustawia się tylko zbieżność na przodzie, nic więcej, to słyszałem nie od jednego, bo to wielowahacz, a z tyłu to nie ma co regulować... Zgadzam się niektórzy zatrzymali się chyba w epoce węgla...
  17. Jaka szerokość opony? Poza ściąganiem inne objawy? Ogólnie samochody takie jak a4 b7 powinno się ustawiać na tzw. krzywą zbieżności (zwieszenie wielowahaczowe).
  18. Wczoraj montowałem nowy napinacz Febi bez fazatora, jako że miałem porozrywane sitko w ori, postanowiłem wywalić to ustrojstwo instant z nowego i moim oczom pod sitkiem ukazały się opiłki poprodukcyjne. Szkoda że trochę mi się śpieszyło i nie zrobiłem zdjęcia.
  19. Mam te Vredestein 235/45 17 są sporo cichsze od Hankook, które miałem poprzednio. Pojeździłem na nich ze 2 miesiące, za mało aby powiedzieć cokolwiek o zużyciu bieżnika, w szybkich zakrętach lepiej się zachowuje jak Hankook.
  20. U mnie pociło się właśnie z gwintu gniazd wtryskiwaczy, wkręcałem na klej do gwintów (marki nie pamiętam). Po roku poprawka i posmarowałem delikatnie victor reinz, od dwóch lat suchutko, czyściutko.
  21. Zdemontować sprzęgiełko 15 min roboty, potrzebny kanał lub podnośnik, klucz bodajże 10 i np. śrubokręt płaski. Pasek założyć też trzeba się pogimnastykować. Za te 30 pln lepiej conieco wypić ze szwagrem?
  22. Można zdemontować sprzęgiełko na sprężarce klimy, założyć(zostawić) pasek z ori długością będzie się obracało tylko koło pasowe na sprężarce. Bez zbędnych kosztów.
  23. Wsadź np. śrubokręt płaski (najlepiej nie z nie za ostrymi krawędziami) pomiędzy wąż, a króciec i ruszaj nim na boki starając się objechać tak dookoła króćca.
  24. 3W0122351, termost "DSG" (różnie go nazywają) 1K0121113A, wymieniałem u znajomego w ubiegłym roku, ale na ori. termostaty i zawór zwrotny i u niego pomogło, ten zawór zwrotny to nie wiem czy warto wymieniać, można go wyjąć/wypchnąć jakimś prętem i sprawdzić łatwo czy działa, teoretycznie tam nie ma co się zepsuć, o ile np. nie pęknie.
  25. Tam są przewody w harmonijce gumowej, nie ma pokrętła tylko widać krawędź harmonijki. Prawdopodobnie jest to ostrzeżenie, aby uważać w niskich pomieszczeniach aby nie wybić szyby/nie uszkodzić klapy, tylko miejsce takie mało widoczne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.