Treść opublikowana przez Away
-
Demontaż tapicerki podłogi.
Witam! Koledzy, czy ktoś brał się za demontaż tapicerki podłogi, mam mały syf po zimię i chciałbym to porządnie wyprać a potem wysuszyć. Chodzi mi co pokoleji demontować, na co zwrócić uwagę itp.
-
Osłona silnika, ori czy nowa z aledrogo?
Panowie mam pytanie. Czy można jeździć bez osłony dolnej silnika? Dzisiaj się zorientowałem, że gdzieś zgubiłem Wiem, nie ten dział, mam beznzynę B6
-
Wymiana czujnika położenia pedału sprzęgła
Pytanie, czy VAG na pewno zgłosi awarię takiego czujnika? Mam taki oto objaw, kiedy przyśpieszam, przy redukcji biegu obroty mi sie zwiększają- czytałem, że to objaw właśnie uszkodzonego czujnika położenia pedału sprzęgła.
-
Polecane opony letnie
Nokian a potem Uniroyal,
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Polecam NGK PFR6Q, zero problemów.
-
Woda w podszybiu
Radio będzie wymagało kodu, ale nic to w porównaniu, kiedy zacznie Ci sie lać woda do środka! Lepiej to ogarnij raz dwa.
-
[B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
LZ9W jedyny słuszny kolorek kolejny czarnuch avant quattro w klubie, powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jasne, rozumiem, witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chopie coś Ty z Podhala! Witamy w śląskiej ferajnie
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Kolego na pewno zwalenie miski i czyszczenie będzie najlepszym rozwiązaniem. Co do syfu na pokrywie zaworów to jest to normalna sprawa, natomiast ważne co tam na dnie miski spoczywa. Ja robiłem płukankę już po raz trzeci i olej mam czysty. Jeżeli olej czarny to warto zrzucić miskę.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Dziwny Przypadek A4 B6 1.8T
Nie wiem w jakim jest stanie, kupiłem przekaźnik i bezpiecznik i po prostu nie chce spalić tych elementów, w przypadku kiedy będzie np. zatarta od wody. Niestety nie mam kompa- Dziwny Przypadek A4 B6 1.8T
dzięki Kolego, zatem zabieram się za robotę- Co to za felga?
Dzięki bardzo jozek728!- Co to za felga?
Panowie co to za BBS jest?- Dziwny Przypadek A4 B6 1.8T
Dzięki bardzo krzysiekml!! Tak ma 4-piny. Koledzy jest możliwość sprawdzenia na szybko czy pompa SAI w ogóle działa, poza samochodem? Nie wiem podpiąć pod akumulator?- QUATTRO czym sie różni od innych napędów 4X4?
Chętnie dowiem się jak najwięcej Każda informacja mnie intresuję n.t. zestawienia tych napędów.- QUATTRO czym sie różni od innych napędów 4X4?
Koledzy a jak się ma napęd AWD od Subaru do Quattro Audi? Czy to jest to samo? Który lepszy, porównująć quattro w naszych B6 a np. AWD w foresterze?- Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
na 99% turbo puszcza- Jaki olej silnikowy do Audi?
Książka podaję dla BEX (140kW) quattro: ca 3,7L- [B6 AVF] SEDAN 1.9 + QUATTRO sline
Piękny sedan no i Q, przydała by się tutaj dobra felga i będzie kosa Kurna mam avanta, ale jak patrzę na Twojego sedana, to też bym chciał sedana Bezawaryjności!!- [B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Fajna furka, dobrze wyposażona no i jedyny słuszny kolorek, bezawaryjności!!- Naprawa zamykania otwierania klapki wlewu paliwa Avant
Świetne fotostory, bardzo pomocne, właśnie jestem po zabiegu, wszystko działa jak należy Ciekawostka: Szukałem tego siłownika na allegro, chodzą w cenach 40-100PLN za używkę. Podjechałem do ASO i tutaj zaskoczenie nówka sztuka ori za 62PLN!!! Polecam ASO- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
1) najlepszy będzie LM Synthoil Hi-tech 5W40 (jeżdzę od 1,5 roku na takowym, same zalety, też mam BFB) 2) daj 0,5l- Dziwny Przypadek A4 B6 1.8T
Pytanie właśnie odnośnie tego przekaźnika, Pan w serwisie vw wg etki sprzedał mi przekaźnik "645" nr części 4H0 951 253 A. Natomiat na filmach przekaźnik (znajdujący się w puszce ECU) ten wygląda jak taki duży bezpiecznik. Kupiony przekaźnik wygląda tak: Czy jest to prawidłowy przekaźnik od pompy SAI i czy znajduję sie w puszcze ECU? - Dziwny Przypadek A4 B6 1.8T