Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Away

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Away

  1. Witam! Koledzy, czy ktoś brał się za demontaż tapicerki podłogi, mam mały syf po zimię i chciałbym to porządnie wyprać a potem wysuszyć. Chodzi mi co pokoleji demontować, na co zwrócić uwagę itp.
  2. Panowie mam pytanie. Czy można jeździć bez osłony dolnej silnika? Dzisiaj się zorientowałem, że gdzieś zgubiłem Wiem, nie ten dział, mam beznzynę B6
  3. Pytanie, czy VAG na pewno zgłosi awarię takiego czujnika? Mam taki oto objaw, kiedy przyśpieszam, przy redukcji biegu obroty mi sie zwiększają- czytałem, że to objaw właśnie uszkodzonego czujnika położenia pedału sprzęgła.
  4. Nokian a potem Uniroyal,
  5. Away odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Polecam NGK PFR6Q, zero problemów.
  6. Away odpowiedział(a) na witjacrf temat w Audi A4 B7
    Radio będzie wymagało kodu, ale nic to w porównaniu, kiedy zacznie Ci sie lać woda do środka! Lepiej to ogarnij raz dwa.
  7. LZ9W jedyny słuszny kolorek kolejny czarnuch avant quattro w klubie, powodzenia w modzeniu i bezawaryjności
  8. Jasne, rozumiem, witaj na forum
  9. Chopie coś Ty z Podhala! Witamy w śląskiej ferajnie
  10. Away odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Kolego na pewno zwalenie miski i czyszczenie będzie najlepszym rozwiązaniem. Co do syfu na pokrywie zaworów to jest to normalna sprawa, natomiast ważne co tam na dnie miski spoczywa. Ja robiłem płukankę już po raz trzeci i olej mam czysty. Jeżeli olej czarny to warto zrzucić miskę.
  11. Nie wiem w jakim jest stanie, kupiłem przekaźnik i bezpiecznik i po prostu nie chce spalić tych elementów, w przypadku kiedy będzie np. zatarta od wody. Niestety nie mam kompa
  12. dzięki Kolego, zatem zabieram się za robotę
  13. Dzięki bardzo jozek728!
  14. Panowie co to za BBS jest?
  15. Dzięki bardzo krzysiekml!! Tak ma 4-piny. Koledzy jest możliwość sprawdzenia na szybko czy pompa SAI w ogóle działa, poza samochodem? Nie wiem podpiąć pod akumulator?
  16. Chętnie dowiem się jak najwięcej Każda informacja mnie intresuję n.t. zestawienia tych napędów.
  17. Koledzy a jak się ma napęd AWD od Subaru do Quattro Audi? Czy to jest to samo? Który lepszy, porównująć quattro w naszych B6 a np. AWD w foresterze?
  18. na 99% turbo puszcza
  19. Książka podaję dla BEX (140kW) quattro: ca 3,7L
  20. Piękny sedan no i Q, przydała by się tutaj dobra felga i będzie kosa Kurna mam avanta, ale jak patrzę na Twojego sedana, to też bym chciał sedana Bezawaryjności!!
  21. Fajna furka, dobrze wyposażona no i jedyny słuszny kolorek, bezawaryjności!!
  22. Świetne fotostory, bardzo pomocne, właśnie jestem po zabiegu, wszystko działa jak należy Ciekawostka: Szukałem tego siłownika na allegro, chodzą w cenach 40-100PLN za używkę. Podjechałem do ASO i tutaj zaskoczenie nówka sztuka ori za 62PLN!!! Polecam ASO
  23. Away odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    1) najlepszy będzie LM Synthoil Hi-tech 5W40 (jeżdzę od 1,5 roku na takowym, same zalety, też mam BFB) 2) daj 0,5l
  24. Pytanie właśnie odnośnie tego przekaźnika, Pan w serwisie vw wg etki sprzedał mi przekaźnik "645" nr części 4H0 951 253 A. Natomiat na filmach przekaźnik (znajdujący się w puszce ECU) ten wygląda jak taki duży bezpiecznik. Kupiony przekaźnik wygląda tak: Czy jest to prawidłowy przekaźnik od pompy SAI i czy znajduję sie w puszcze ECU?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.