Treść opublikowana przez Makale
-
Miękki hamulec
Płyn zmieniałeś ? Może pompa ABS zapowietrzona. Błędy na vag jakieś ?
-
Tymczasowa zmiana radia
Witajcie. Muszę zostawić swoje RNS-D na 1 dzień, a w tym czasie czeka mnie trasa i nie wyobrażam sobie jazdy bez muzyki. Mam też BOSE. Idzie wstawić jakieś chińskie radio 1 din aby coś brzdękało ? Nie będę musiał jakiegoś kodowania zmianiać czy przejściówek ? Nic mi nie wybuchnie od tego ? ^^ P.S Jaki może być orientacyjny koszt lasera z wymianą w RNS-D ?
-
Sterowanie z kierownicy nieoryginalnym radiem
Radio z tyłu musi mieć kostkę nad tymi ISO. w rns-d wiem, że jest podzielona na 3 części (A,B,C) jedno z nich to właśnie sterownie z kierownicy.
-
Letni płyn w układzie spryskiwaczy
Może coś na ściankach delikatnie przymarzło przy czujniku. Kawałek pojechałeś, płyn od silnika się nagrzał i puściło.
-
Letni płyn w układzie spryskiwaczy
To rezać grzane dysze od spryskiwaczy Aż miło teraz.
-
Letni płyn w układzie spryskiwaczy
Mi w zeszłym roku poszedł zbiornik cały. Gdzieś mi się płyn leje.
-
Zestaw głośnowiący
Ok. Jestem pewny, że tam coś było, tylko "mechanicy" jak ściągali tunel środkowy to musieli coś zj***ć... Mam też błąd w "Lenksaulenmodul": 01303 - Telephone Transceiver (R36) 49-00 No Communications Da ktoś radę zobaczyć gdzie i jak idzie wiązka od tego uchwytu ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Polecam valvoline 5w50 - 70 tys na oleju i spalanie duzo nizsze niz cASTROLA 5W30
-
02236 VW Touareg 07'
Mam błąd 02236. To co udało mi się znaleźć na ten temat: 02236 Możliwe objawy: Statyczne światła doświetlające zakręty nie działa Możliwe przyczyny: Okablowanie i / lub połączenia uszkodzone Wada (M52) Możliwe rozwiązania: Sprawdzić okablowanie / naprawy i połączenia Sprawdzić (bloki pomiarowe) / wymienić (M52) Statische Bochtenverlichting rechts (M52) Teraz pytanko. Dałby ktoś radę sprawdzić gdzie jest ten M52 i jak idą kable do niego ? Wydaje mi się, że kabelek się urwał, tylko nie wiem gdzie tego szukać. Nikt nic ? Dokładnie to VW Touareg 5,0 TDI V10 2007r. (po lifcie) Lampy Bi-Xenon, soczewki były sprawdzane i adaptowane vagiem ruch góra-dół, potem lewo-prawo i śmiga idealnie, dolny lewy halogen też się zaadptował, a przy prawym błąd. Jak jadę autem to wszystko w porządku w dzień jak są do jazdy dziennej. Jak czujnik zmierzchu przełączy na normalne światła i działa automatycznie doświetlanie to przy skręceniu w prawo pojawia się błąd na desce rozdz o AFS i pali się kontrolka oświetlenia + ten błąd na vag'u.
-
1ba + -30 Eibach Pro Kit a koła 15"
Nie jest źle. Myślałem, że będzie gorzej. A ori 1BE i 1BV w b6 o ile są obniżone ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- 1,6 fsi pomocy
A nie chodzi przypadkiem na 3 garach ?- Nowicjusz - wątek powitalny
- Stłuczki na parkingu
Wina tego który otworzył drzwi. To on ma obowiązek upewnienia się czy nie stworzy to zagrożenia dla ruchu. Najlepiej jakbyś lepiej to opisał, narysował jak to było dokładnie.- odpięcie akumulatora skutki
Kontrolka ESP to czujnik stopu pewno.- :..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:
TFSI będziesz miał ciężko zagazować To bezpośredni wtrysk paliwa. Są jakieś cuda na to, ale koszty...- Quattro - jak duży jest to plus? Automatyczna skrzynia biegów - jak to rzeczywiście jest?
Czyli po wyłączeniu ASR / ESP system EDS nadal powinien pracować ?- Zestaw głośnowiący
Jaka tam wiązka powinna być ? Albo inaczej czym odkręcić te małe torxy, żeby zobaczyć co jest w środku? Nie mam takiego małego torx'a, a nie chce łba zajechać.- Zestaw głośnowiący
Pusto. Cały mały palec tam wchodzi. E: Zaraz fotkę dam od dołu.- [B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
http://i58.tinypic.com/vhx4w0.jpg Tutaj ten zderzak fatalnie wygląda Daj jakieś inne foto z takiej perspektywy. Chyba lakiernik Ci słabo kolorek dobrał.- Zwrot podrabianych żarników jak się za to zabrać ?
Podaj PW link do auckji jak możesz.- Zestaw głośnowiący
Zazwyczaj w Google Grafika po wpisaniu telefon a4 b6 większość uchwytów wygląda tak: http://allegro76.republika.pl/uchwyt2.JPG U mnie tak:- Zestaw głośnowiący
Może być dobre ;p Chociaż wolę na razie sam telefon ;p Jaką od dołu masz wtyczkę ? Byłbym wdzięczny za fotkę.- Zestaw głośnowiący
Dobra, ale jak ten Twój jest podłączony ? Ja mam uchwyt na prawo od radia, ale gniazdo na telefon mam też pod podłokietnikiem. Na razie interesuje mnie jak podłaczyć ten ori telefon i zrobię tak jak ty "awaryjny", ale chcę mieć tutaj ori tel. I tym radiem ori sterujesz za pomocą kierownicy tak ? A co ten Telematik w b6 ? ja tego nie mam.- Quattro - jak duży jest to plus? Automatyczna skrzynia biegów - jak to rzeczywiście jest?
Czyli wychodzi, że EDS i ASR działają razem ? Jak będzie śnieg to aż wjade prawym przednim kołem w zaspe z wyłączonym ESP / ASR i zobaczymy czy się będzie kręciło jedno ;p - 1,6 fsi pomocy