Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. a kto komu zabroni jezdzić taniej co? wiele razy widziałem BMW, mercedesy, leksusy i inne tego typu auta zasilane gazem jezeli ktoś jedzi dużo to dlaczego nie montowac junkersa do auta?????? oczywiście trzeba zamontowac odpowiednio wydajną instalacje i po temacie
  2. jest taka możliwośc ze auto z sequentem bedzie paliło gaz i PB przyczyną usterki jest zawór który znajduje sie na listwie wtryskiwaczy czesto siada tam membrana i przewodem gumowym pb leci do kolektora ssacego
  3. Dev odpowiedział(a) na Fakier temat w 1.8
    silnik kuleje jak zle sie ustawi
  4. ferodo DS Performance to nie jest twardy klocek i doskonale pasuje do OZ Sport trenowałem je kilka razy z b. dobrym skutkiem zadnych negatywnych opinii
  5. w AEB nie ma elektroniki na rozrządzie
  6. no, ja tez bardzo jestem ciekaw..... :polew: :polew:
  7. gdzies jest spory luz na któryms mechanizmie róznicowym (tylko na którym?????) :kox:
  8. zwarcie jest gdzies podejrzewam ze gdzieś na kablach przy pompce CZ i swiateł
  9. najpierw termostat do wymiany jezzeli to nie pomoże wtedy czujnik
  10. Dev odpowiedział(a) na Qattros temat w 1.8T
    mój AEB nagrzewa sie teraz do 90 stopni na odcinku 4-5 km podłącz Vag-ine sprawdz co idzie na ECU z czujnika wody jeżeli temperatura wzrasta tak samo na Vagu jak i na desce czujnik masz ok pozostajke wymiana termostatu ale tylko ORI
  11. jaką masz temperaturę na blacie podczas jazdy?
  12. mozna popracowac nad przebiegiem momentu obrotowego tak aby wchodził dużo szybciej
  13. sprzedadza, sprzedadza..... ale w czym problem? wystarczy tokarz, spawacz i po temacie
  14. fakt faktem turbo już mi "gwizdało" 2 dni wcześniej i miałem kłopot bo "przeładowywało" ale teraz to juz chyba kaplica i nie wiem czy w nastepną środe dojade na spot-a
  15. ttttaaaaaa.... działać....... od tego spotu turbo mi sie rozleciało :polew: :polew: teraz auto wkręca sie na obroty jak MIG :polew:
  16. hejka dzisiaj bede o 20 na placu do zobaczenia
  17. nie trzeba demontować turbo aby sprawdzic czy WG sie zacina czy nie wystarczy podpiąć wąż gumowy razem z manometrem do aktuatora i pompować powietrze, na sztandze zaznaczyć flamastrem kilka kresek i puścić powietrze od razu widzimy przy jakim ciśnieniu rusza sie sztanga i czy pracuje płynnie oczywiście całkowity demontarz turbo pozwala na dokładne obejrzenie pracy WG i jego regulacji
  18. audi to nie koniecznie ATE z tego co sie orientuję bardzo dużo jest Zimmermanna oraz Brembo
  19. masz Vaga-a? w czym problem ? zapalasz zimny silnik i czytasz wskazania sondy to samo dotyczy wskazań czujnika wody który daje sygnał na ECU zrobiłeś logi, w porządku, teraz popatrz na nie i sam dojdziesz do tego co sie dzieje
  20. nie zawsze komp pokaże awarie czujnika, tylko w przypadku zwarcia zobacz w blokach jaką temperature odczytuje ECU z czujnika
  21. najpierw VAG prawdopodobnie czujnik od wody zdechł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.