Treść opublikowana przez Dev
-
[B5 AGB] 2.7biT na gaz
a kto komu zabroni jezdzić taniej co? wiele razy widziałem BMW, mercedesy, leksusy i inne tego typu auta zasilane gazem jezeli ktoś jedzi dużo to dlaczego nie montowac junkersa do auta?????? oczywiście trzeba zamontowac odpowiednio wydajną instalacje i po temacie
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
jest taka możliwośc ze auto z sequentem bedzie paliło gaz i PB przyczyną usterki jest zawór który znajduje sie na listwie wtryskiwaczy czesto siada tam membrana i przewodem gumowym pb leci do kolektora ssacego
-
[B5 ADR] Czujnik HALLA Białystok
silnik kuleje jak zle sie ustawi
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
ferodo DS Performance to nie jest twardy klocek i doskonale pasuje do OZ Sport trenowałem je kilka razy z b. dobrym skutkiem zadnych negatywnych opinii
-
[B5 ADR] Potrzebny schemat głowicy silnika
w AEB nie ma elektroniki na rozrządzie
-
[B5 ADR] Wymieniłem już 2 razy tarcze i dalej trzęsie przy hamowaniu
no, ja tez bardzo jestem ciekaw..... :polew: :polew:
-
[B5 ARJ] KILKA KODÓW DO PRZETŁUMACZENIA
użyj -ki
-
[B5 AEB] szarpie po puszczeniu pedalu gazu
gdzies jest spory luz na któryms mechanizmie róznicowym (tylko na którym?????) :kox:
-
[B5 ADP] Jak nacisnę hamulec zamyka się centralny zamek
zwarcie jest gdzies podejrzewam ze gdzieś na kablach przy pompce CZ i swiateł
-
[ALL] Niska temperatura silnika...jakie skutki jeśli się z tym jeździ??
to nie ma zadnego znaczenia
-
[ALL] Niska temperatura silnika...jakie skutki jeśli się z tym jeździ??
najpierw termostat do wymiany jezzeli to nie pomoże wtedy czujnik
-
[B5 AEB] Temperatura silnika
mój AEB nagrzewa sie teraz do 90 stopni na odcinku 4-5 km podłącz Vag-ine sprawdz co idzie na ECU z czujnika wody jeżeli temperatura wzrasta tak samo na Vagu jak i na desce czujnik masz ok pozostajke wymiana termostatu ale tylko ORI
-
[ALL] Niska temperatura silnika...jakie skutki jeśli się z tym jeździ??
jaką masz temperaturę na blacie podczas jazdy?
-
[B5 AEB] Sprzęgło się ślizga - na jakie najlepiej wymienić ?
był.....
-
[B5 AEB] Wyniki mojej A4 z hamowni
mozna popracowac nad przebiegiem momentu obrotowego tak aby wchodził dużo szybciej
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
sprzedadza, sprzedadza..... ale w czym problem? wystarczy tokarz, spawacz i po temacie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jo, na rolkach
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
fakt faktem turbo już mi "gwizdało" 2 dni wcześniej i miałem kłopot bo "przeładowywało" ale teraz to juz chyba kaplica i nie wiem czy w nastepną środe dojade na spot-a
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ttttaaaaaa.... działać....... od tego spotu turbo mi sie rozleciało :polew: :polew: teraz auto wkręca sie na obroty jak MIG :polew:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
hejka dzisiaj bede o 20 na placu do zobaczenia
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
nie trzeba demontować turbo aby sprawdzic czy WG sie zacina czy nie wystarczy podpiąć wąż gumowy razem z manometrem do aktuatora i pompować powietrze, na sztandze zaznaczyć flamastrem kilka kresek i puścić powietrze od razu widzimy przy jakim ciśnieniu rusza sie sztanga i czy pracuje płynnie oczywiście całkowity demontarz turbo pozwala na dokładne obejrzenie pracy WG i jego regulacji
-
[B5 ADR] Wymieniłem już 2 razy tarcze i dalej trzęsie przy hamowaniu
audi to nie koniecznie ATE z tego co sie orientuję bardzo dużo jest Zimmermanna oraz Brembo
-
[B6 ALT] Zbyt bogata mieszanka i duże spalanie
masz Vaga-a? w czym problem ? zapalasz zimny silnik i czytasz wskazania sondy to samo dotyczy wskazań czujnika wody który daje sygnał na ECU zrobiłeś logi, w porządku, teraz popatrz na nie i sam dojdziesz do tego co sie dzieje
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą silnika
nie zawsze komp pokaże awarie czujnika, tylko w przypadku zwarcia zobacz w blokach jaką temperature odczytuje ECU z czujnika
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą silnika
najpierw VAG prawdopodobnie czujnik od wody zdechł