Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. najpierw VAG nastepnie analizator spalin na benzynie i LPG (podaj parametry na forum) potem regulacja junkersa jaka masz instalke? duzo ma nalatane na LPG? jezeli duzo to trzeba robic głowice (gniazda i zawory) prawdopodobnie zła regulacja gazu spowodowała uszkodzenie przylgni przy sprawnym silniku z wydechu powinno sie wydostawać "górskie" powietrze
  2. przed wymianą wepnij manometr w układ sprawdz cisnienie na zimny a potem na gorący silnik na postoju ni podczas jazdy na wolnych obrotach cisnienie min 1 bar (jak pamietam) przy 2000 obr/min max 4.5 bara wymien olej i powtórz operacje mam nadzieje ze to tylko czujnik
  3. w tym przypadku pozostaje tylko ASO
  4. zalej LHM-em do cytryny jest lepszy od ori i o niebo lepszy od Febi
  5. tarcze masz 288X15 zacisk ATE, ale musisz tez sprawdzic czy masz klocki z czujnikami po mojemy kup tez tarcze bo te co masz wyglądaja na bardzo "zmeczone" i nie warto zakładąc nowych klocków na szmelc
  6. jakiego masz junkersa? sequent? jezeli tak to mozna podnieść ta wartosc
  7. może tez turbina sie wieszac tzn łopatki ale najpierw podłącz VAG-ine
  8. prawdopodobnie przepływka ale najpierw VAG
  9. co 2 lata albo 60000km
  10. ET55 to lipa, koła beda za bardzo schowane
  11. widocznie płyn juz do wymiany z vag-a nic nie wyjdzie
  12. płyn jest w układzie? jak jest to prawdopodobnie pompa poszła sie pierd.... kochać
  13. sorry ze odgrzewam temat ale trafiłem na niego przypadkiem jeżeli w aucie sa dwie lambdy to pod zadnym pozorem nie mozna wycinać kata!!!!!!!!!!!!! auto bedzie sie zalewac i palić mase paliwa (sprawdzone organoleptycznie na kilku autach, gdzie padł kat) ale jak pamietam ANB ma jedną sondę wiec nie ma zadnego problemu z ekstrakcją kata no chyba ze opisujesz tutaj inne auto
  14. prawdopodobnie klocki masz marnej jakości pamietasz co zalozyleś?
  15. jest żółty bo świeży? czy jest żółty bo wypracowany a był zielony? mineralny płyn tak właśnie sie zachowuje jak ma już pare lat a a powinien być wymieniany co 2 lata
  16. po mojemu najrozsądniejszy rozmiar do Twojego auta Kolego to 205/50-17'' ale jest problem bo ciężko znaleść ładne 17'' felgi o 7'' szerokości zwykle są 7.5'' albo 8'' a tutaj idzie już szersza guma no i co za tym idzie wyższe spalanie a masz silnik 1.6 to trochę za mało na szersze kapcie
  17. to nie jest przesada zważywszy ile syfu tam siedzi mozna tez przepłukac układ jest specjalny płyn nazywa sie HYDRAUGINGAGE
  18. taaaaa.....juz wiem co to jest :wallbash: to faktycznie jest zawór zwrotny :notworthy: zwracam honor śruba nr 8 i 6 ma taki sam gwint a tylko po to aby nie podłaczyć odwrotnie układu i żeby go nie rozp.........o, rozbierałem juz kilka magli ale nie widziałem tego ustroństwa :confused4:
  19. dziekuje za zaproszenie na tę chwile nie skorzystam, nadmiar obowiazków ale mam na uwadze kolega ostatnio takie kupił do B5 bardzo fajnie sie prezentują: http://www.allegro.pl/item466897528_nowe_alufelgi_wzor_audi_nuvolari_a3_a4_a6.html
  20. nic nie da zwykła sruba 6 to jest podobna rzecz ale prawdopodobnie ma jak zwykle inny gwint zeby nie pomylić tłoczenia z powrotem
  21. ile kasy chcesz przeznaczyc na ten cel?
  22. wszystko zalezy od tego jak dokłądnie chcesz przeprowadzic te całą operacje jezeli b.dokładnie to trzeba wymontowac magiel i wszystkie przewody ze zbiornikiem włacznie do tego potrzeba benzynę ekstrakcyjna i spręzarkę wszystko umyc i zalać nowym płynem roboty jest do zajeb.... duzo
  23. Dev odpowiedział(a) na piotrwp4 temat w Układ Jezdny
    najlepiej przepłukac układ i zalać swiezym DOT4
  24. nie mam zamiaru tutaj nikogo sciemniac ani nikomu lizac d.....y ani Poziowi ani Mastersom robiłem tylko tam auta i dlatego ich chwale, nie znam innej firmy która to robi (co juz napisałem) chyba ze z neta lub z forum zawsze auta były zrobione na 5+ wiec nie mam powodu pisac inaczej jezeli na ktos sie na nich przejechał nic na to nie poradze, życie.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.