Treść opublikowana przez Zymek1989
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Jeszcze lotka na klapę i będzie kozak...w sumie już jest !
-
Tacierzyństwo
Tak jak Stanley napisał. tak jest w naszym MC.
-
Tacierzyństwo
Niestety nie mam iso w aucie a jeśli miałbym dokupić to kolejne 200zł musiałbym wydać. Gdzieś czytałem, że w fotelikach przypinanie pasami jest tak samo bezpieczne jak isofix. Czy to prawda nie wiem.
-
Tacierzyństwo
Ja kupiłem maxi cosi priori używkę w b.dpbrym stanie. W razie czego można dokupić samą tapicerkę do fotelika.
-
System operacyjny Android
CyanogenMod numer 11
-
Moje prace
Okocim do zabezpieczania od środka ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fading Gigolo taki sobie. (Ale te dwie co w trójkącie chciały niczego sobie
-
Tacierzyństwo
Dobre
-
Tacierzyństwo
Ja będę miał prawie 1,5 roku w planach było 2 lata A co mój avatar jest za wulgarny, brzydki?
-
Tacierzyństwo
Czy ktoś z was ma dzieci rok po roku? Muszę się rozglądnąć za wózkiem, żeby dwoje dzieci na raz przewozić z możliwością zmiany na jedno-osobówkę.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
22 jump street - taki sobie a, amerykański humor A haunted house 2- pozytywnie jeb..ty, czarny humor Polecam
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
Kogo w Polsce? Masz na forum prace Pana o nicku Griffe
-
S4 B5 2.7 Avant Quattro
Ładna sztuka
-
Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/4444563/Niecik-w-TVN
-
BMW E38 740d
Ładna kosa się szykuje!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Equalizer - dobry, fajny film.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pany! a przez neta oglądacie filmy? Jeśli tak to podajcie stronki jakieś. Ja oglądam na film-online.pl i cda.pl The Homesman 6/10 Zaginiona dziewczyna 9/10
-
Wybór TV
To wejdź na allegro i wpisz kwotę 1350zł i wybierz najchętniej kupowane 3 modele w tej cenie i zapytaj na forum hdtv który z nich najlepszy. ( Mam w przeglądarce w rozszerzeniach zainstalowane ,,Ciuvo,, automatycznie wyszukuje najniższe ceny produktów ).
-
Wybór TV
Mi na hdtv doradzili panowie żeby brać Panasonic TX48AS640 - kupiłem i nie narzekam.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zbaw nas ode złego, ręce sie pociły ale wytrwałem z żoną były momenty smieszne (na tym krzesle jak podskakiwał ). Dobry film
-
Nazwa części lub numer z etki
Dziękuję serdecznie
-
Nazwa części lub numer z etki
Panowie tak jak w temacie. Nie wiem jak to nazwać i gdzie tego szukać.Podajcie numer części lub nazwę. Wtyczka od przewodu spryskiwacza (silnika tylnej wycieraczki). up
-
Tacierzyństwo
Syn 8miesięczny tak daje, że czasami mam ochotę ,,odpalić,,. Ale jak śpi tak słodko to się resetuję Czasami ciężko ale i tak bym tych chwil nie zamienił na nic innego.
-
wycieraczka tył nie działa
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/120137-all-b6b7-regeneracja-tylnego-spryskiwacza-z-mechanizmem-napedu-wycieraczki/page-6?hl=%20demonta%BF%20%20klapy%20%20avanttu masz cały wątek w razie czego. Polecałbym wymienić oringi +simering.
-
1996 80 Avant RS2
Nawet nie wiedziałem, że jest takie auto. Fajnie wygląda!