Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zymek1989

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zymek1989

  1. Mateusz jak tam czyszczenie EGR-u? Ja już kupiłem specyfik do czyszczenia egr i turbiny. Trochę dojście z d*py z tego co dziś zobaczyłem. Jak bedzie ładna pogoda to sam się zabiorę bo sączy się przy uszczelce i dolot brudny:kwasny:
  2. Mnie się wydaje, że mój AWX dobrze idzie ten Twój to pocisk pewnie wygląd
  3. Bardzo fajnie się przegląda ten wątek przypominają się czasy mojego pierwszego auta powodzenia
  4. Hugo Boss No. 6 Bottled (Szary) M. edt 100ml i na co dzień STR8 zielony fajna perfumeria internetowa z produktami oryginalnymi w dobrej cenie! perfumeriaanna.pl
  5. Ja nie mogę znaleźć w kolorze niestety
  6. Nie można przełożyć obudowy ze starego czujnika na nowy?
  7. Szukałem na alledrogo w kolorze i nie ma niestety Dlatego tak mi się naprawa odwleka w czasie.
  8. Będę musiał posprawdzać wszystkie wiązki od parktronika. Przydałby się jakiś schemat jak to jest podłączone.
  9. Nie podpinałem dzisiaj kompa i chciałem sprawdzić czy faktycznie mam czujnik uszkodzony jak pokazywał VAG i się okazuje, że wszystkie czujniki ,,pykają,,. Jakby był faktycznie uszkodzony to nie powinien wydawać tego stukania? Dobrze myślę? Nieraz jak wrzucę wsteczny to jest dźwięk, przerwa i ciągły sygnał przez około 3-4sekundy, a nieraz po wbiciu wstecznego nie ma sygnału w ogóle. jakieś pomysły?
  10. Pawłowski masz racje pierwsze dziecko:wink: Byliśmy w szpitalu około 00:20 a przyjęli żonkę godzinę później i powiedzieli że mam wracać do domu bo poród może być za pół godziny albo dopiero jutro, a bardzo chciałem być przy porodzie i nie mogłem przegapić porodu, więc spałem w A4 na parkingu i do 7;00 rano. Moja tak się męczyła, że myślałem, że nie da rady urodzić i prosiliśmy o cesarkę ale nie chciały się zgodzić. W pewnym momencie rozwarcie nie postępowało w dobrym tempie. W 3-4godziny o 1cm i do tego ciągłe bóle krzyżowe. Dawid urodził się sino/fioletowy z niedotlenienia i dlatego dostał 9/10 apgar. ale po chwili zaróżowił się!
  11. Ja się o tym 15.04.2014 przekonałem. Nie było łatwo. Poród jeden z najdłuższych, około 20h:facepalm: Bóle krzyżowe od początku do końca:kwasny: Byłem i wspierałem moją żonę i odcinałem pępowinę.
  12. U mnie raz jest ok, a raz mam 3 sekundowy sygnał a raz nie piśnie nic. Wiem, że mam walnięty środkowy prawy czujnik bo tak vag pokazuje.
  13. Chyba takie View image: buty szpilki wysokie
  14. Pewnie było ale wrzucam
  15. Najlepiej pojedź do fachowca niech stwierdzi czy da się to wypchnąć. Albo do 2-3 fachowców żeby jeden nie chciał naciągnąć na koszty. Według mnie jeśli blacha nie jest załamana i lakier jest ok to można to wyprostować.
  16. Ja wierzę, że ocynk był w starych audi. Od B6 do nowszych wypada cienko i rdza atakuje.
  17. najwłaściwsza reakcja Piękna, jaki samolot. Jak odpoczniesz dodaj opis
  18. Niezła ta stypa pozazdrościć
  19. 1.23 brutto przy jakim abonamencie? bo dla jednego 50zł w miecha na abonament to dużo a dla drugiego 150zł to nic.
  20. Dla mnie 2 najlepsza
  21. Zawsze podobało mi się połączenie czarnego i żółtego. To nie jest tak, że tylko żółty inne też są ok
  22. ale masz fajnie quattro + 1.8T+gaz = fajna opcja jak nie wiesz ile masz KM to na hamownię i będziesz wszystko wiedział koszt nie duży (80zł ?) Ogólnie spoko...pozdrawiam P.S. mile widziany filmik z tym jak to jedzie:)
  23. Aż się nie mogę doczekać... ogólnie cała fura mi się z tymi żółtymi alusami bardzo podoba!!! dobrze, że są na forum użytkownicy, którzy mają gust pozdrawiam i śledzę dalej !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.