Treść opublikowana przez Zymek1989
-
Zanieczyszczony zawór EGR - Co sprawdzić ?
Mateusz jak tam czyszczenie EGR-u? Ja już kupiłem specyfik do czyszczenia egr i turbiny. Trochę dojście z d*py z tego co dziś zobaczyłem. Jak bedzie ładna pogoda to sam się zabiorę bo sączy się przy uszczelce i dolot brudny:kwasny:
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Fajna sztuka:thumbup1:
-
[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3
Mnie się wydaje, że mój AWX dobrze idzie ten Twój to pocisk pewnie wygląd
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
Bardzo fajnie się przegląda ten wątek przypominają się czasy mojego pierwszego auta powodzenia
-
perfumy
Hugo Boss No. 6 Bottled (Szary) M. edt 100ml i na co dzień STR8 zielony fajna perfumeria internetowa z produktami oryginalnymi w dobrej cenie! perfumeriaanna.pl
-
padły czujniki cofania ?
Ja nie mogę znaleźć w kolorze niestety
-
padły czujniki cofania ?
Nie można przełożyć obudowy ze starego czujnika na nowy?
-
padły czujniki cofania ?
Szukałem na alledrogo w kolorze i nie ma niestety Dlatego tak mi się naprawa odwleka w czasie.
-
padły czujniki cofania ?
Będę musiał posprawdzać wszystkie wiązki od parktronika. Przydałby się jakiś schemat jak to jest podłączone.
-
padły czujniki cofania ?
Nie podpinałem dzisiaj kompa i chciałem sprawdzić czy faktycznie mam czujnik uszkodzony jak pokazywał VAG i się okazuje, że wszystkie czujniki ,,pykają,,. Jakby był faktycznie uszkodzony to nie powinien wydawać tego stukania? Dobrze myślę? Nieraz jak wrzucę wsteczny to jest dźwięk, przerwa i ciągły sygnał przez około 3-4sekundy, a nieraz po wbiciu wstecznego nie ma sygnału w ogóle. jakieś pomysły?
-
Tacierzyństwo
Pawłowski masz racje pierwsze dziecko:wink: Byliśmy w szpitalu około 00:20 a przyjęli żonkę godzinę później i powiedzieli że mam wracać do domu bo poród może być za pół godziny albo dopiero jutro, a bardzo chciałem być przy porodzie i nie mogłem przegapić porodu, więc spałem w A4 na parkingu i do 7;00 rano. Moja tak się męczyła, że myślałem, że nie da rady urodzić i prosiliśmy o cesarkę ale nie chciały się zgodzić. W pewnym momencie rozwarcie nie postępowało w dobrym tempie. W 3-4godziny o 1cm i do tego ciągłe bóle krzyżowe. Dawid urodził się sino/fioletowy z niedotlenienia i dlatego dostał 9/10 apgar. ale po chwili zaróżowił się!
-
Tacierzyństwo
Ja się o tym 15.04.2014 przekonałem. Nie było łatwo. Poród jeden z najdłuższych, około 20h:facepalm: Bóle krzyżowe od początku do końca:kwasny: Byłem i wspierałem moją żonę i odcinałem pępowinę.
-
padły czujniki cofania ?
U mnie raz jest ok, a raz mam 3 sekundowy sygnał a raz nie piśnie nic. Wiem, że mam walnięty środkowy prawy czujnik bo tak vag pokazuje.
-
Śruby do kół
Chyba takie View image: buty szpilki wysokie
-
Muzyka w naszych autkach
Pewnie było ale wrzucam
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI Denim Blue Pearl/AVFplus/19"/H&R/Grill S4
Piękny kolor... mody też na +
-
Ktoś mi "stjuningował" drzwi - szukać nowych czy da radę wyprostować ?
Najlepiej pojedź do fachowca niech stwierdzi czy da się to wypchnąć. Albo do 2-3 fachowców żeby jeden nie chciał naciągnąć na koszty. Według mnie jeśli blacha nie jest załamana i lakier jest ok to można to wyprostować.
-
Pęcheżyki w rynienkach na dachu.
Ja wierzę, że ocynk był w starych audi. Od B6 do nowszych wypada cienko i rdza atakuje.
-
Audi RS6 C7 2014
najwłaściwsza reakcja Piękna, jaki samolot. Jak odpoczniesz dodaj opis
-
Bukowina '14 Hot-Line
Niezła ta stypa pozazdrościć
-
iphone 5 warto?
1.23 brutto przy jakim abonamencie? bo dla jednego 50zł w miecha na abonament to dużo a dla drugiego 150zł to nic.
-
pomoc przy wyborze felg
Dla mnie 2 najlepsza
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Zawsze podobało mi się połączenie czarnego i żółtego. To nie jest tak, że tylko żółty inne też są ok
-
Moj granatowy pocisk :)
ale masz fajnie quattro + 1.8T+gaz = fajna opcja jak nie wiesz ile masz KM to na hamownię i będziesz wszystko wiedział koszt nie duży (80zł ?) Ogólnie spoko...pozdrawiam P.S. mile widziany filmik z tym jak to jedzie:)
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Aż się nie mogę doczekać... ogólnie cała fura mi się z tymi żółtymi alusami bardzo podoba!!! dobrze, że są na forum użytkownicy, którzy mają gust pozdrawiam i śledzę dalej !