Treść opublikowana przez mxzibi
-
Zamarzające wycieraczki.
Zawsze sam je mozesz podniesc troszke do gory Ja pierwsze slysze o takim problemie, mi ( o ile gumy mam dobre, a nie zajechane przez wycieranie oblodzonej szyby) zbiera zawsze dobrze , czy pada snieg, deszcz ze sniegiem i minusowa temperatura Jak się jeździ tylko w ciepłe dni i jak śnieg nie pada to wycieraczki Tobie nie zachodzą lodem. Ja już myślałem ,żeby kupić podgrzewane wycieraczki ale do mojego auta nie widziałem takich .
-
slizgające się nowe sprzęgło
Raczej to nie ten problem bo mam taki sam. Mam program i tez wymieniłem kpl dwumasa i sprzęgło( sachs ) i się ślizga - najbardziej jak jest wilgotno. Przed wymianą dwumasa i sprzęgła nie było opcji ,żeby się sprzęgło ślizgało. Tez byłem z tym problemem u mechanika tez coś tam regulował i przez jakiś czes było dobrze ale ślizgające sprzęgło powróciło . Myślałem juz o tym ,żeby kupić sprzęgło innej firmy ale nie wiem czy będzie pasowało do dwumasa . Grom- może zmienimy na inne sprzęgła ?? innej firmy tylko nie wiem na jakie.
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
A moze taki koplecik zakupić ???? - AUDI A4 B8 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED www.sklepledowy.pl
-
Półoś
A4 B8 CAGA 2,0 143PS 2008R. Mam na aucie półosie 8K0407271Q i muszę wymienić jedna stronę bo się rozpadło. Czy półosie o tym numerze będą tez pasowały 8K0407271D ????????????? POZDRAWIAM
-
Co to za wyciek ?
wole taki przebieg w dwa lata robiony na autostradzie w Niemczech jak z Polski 100000 tys przebiegu po naszych drogach w 5 lat.
-
Rozrząd w Audi A4 B8
w ASO 2500 tys krzyknęli ?? to drogo bo u mnie za wszystko wyszło w ASO 1820 zł. U mechanika byłoby pewnie parę złotych taniej ale stwierdziłem ,ze wolę w ASO bo zawsze jakaś gwarancja no i wpis do książki i systemu. Pozdrawiam
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Nie ma problemu bo u mnie też nie ogrzewany garaż i nie chce mi się na mrozie :-) - poczekam.
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Też kupiłem fotele z pełna elektryką ale nie ma podświetleń i poduszek bo ktoś je wykastrował i nie wiem jak jest z grzaniem . Poduszki przełożę ze swoich siedzeń ale nie wiem jak mam ugryźć dalej
-
Audi A4 [B8] Koszty Napraw Silnika 2.0TDI CR
Wszystko jest na forum ładnie opisane !!!!!!!!!!!! Rozrząd ok 1800 zł w ASO - gdzie indziej taniej nie będzie i nie polecam. Dwumas + sprzęgło ok 3000 zł - jak się dobrze uda to już z wymianą Turbina ok 2000 tys jak się trafi.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Witam Potrzebuje wykaz części potrzebnych do dołożenia koła dojazdowego w bagażnik a4 b8, najlepiej jak by ktoś podesłał z Etki. Mam zestaw naprawczy i chciałem to badziewie wywalić i dołożyć koło .
-
Dojazdowka b8
Czy ktoś się orientuje w temacie jakie powinno być koło dojazdowe w A4 B8 ???. Jeżdżę na alusach 16".
-
Adaptacja czujnika różnicy ciśnień
Siemka Ja u siebie podłączyłem nowy czujnik i skasowałem błędy- to tyle. Pozdrawiam
-
wymiana sprzegła - pytanie!
Same graty ok 2500 tys + robocizna ( oczywiście nie w ASO bo tam kasują ponad 6000 - 7000 tys)
-
Ile oleju do silnika a4 b8 2.0 tdi caga
Mój silnik to CAGA http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-oleju-mojego-silnika-83133/
-
Ile oleju do silnika a4 b8 2.0 tdi caga
Dolałem 1 litr oleju czyli weszło do silnika tak ok 5-5,5l. Dokładnie nie wiem ile jest bo wlali olej i resztę z banki zlałem do innej banki z olejem a nie patrzyłem dokładnie ile było- może 0,5l a może 0,8 l. Zobaczę ile pokaże komputer jak już się odblokuje wskazanie. Dlaczego w danach technicznych jest napisane 3,8 l skoro trzeba wlać dużo więcej ??
-
Ile oleju do silnika a4 b8 2.0 tdi caga
Siemka Jak w temacie , czy mógłby ktoś mi odpowiedzieć ile wchodzi do tego silnika oleju bo wiem ,ze z katalogu wchodzi 3,8l ale wczoraj wymieniali mi olej i nalali tak około 4,5l i po przejechaniu 50 km komputer zasygnalizował mi ,ze mam dolać 1 litr oleju . Oczywiście sprawdziłem od razu czy dobrze zakręcili korek spustowy ale jest ok i nie ma żadnych wycieków na silniku . Jak pamiętam to kiedy wcześniej wymieniali mi olej w aucie to tez weszła banka 5 litrowa. Zibi
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
no to lipa
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Jak rozumiem to kupuje lusterko z kamerą + kupuje czujnik deszczu i powinienem to wszystko zamontować na swojej szybie ??? Podkreślam ,ze mam najuboższą wersje lusterka . Pozdrawiam
-
Po wyłaczeniu silnika chodzi wentylator chłodnicy
To dziwne bo u mnie jak sprawdzałem to DPF wypalał się jakieś 17 tys temu a tez nieraz pracuje wentylator po zgaszeniu auta .
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Mam pytanko: Czy to lusterko posiada sensor deszczu i światła ?? Bo modzik fajny ale mam najuboższe lustro w aucie. Sterownik mogę mieć , przełącznik auto od swiateł tez ale co z tymi blendami od migaczy są jakieś inne ? Pozdrawiam
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
Hmm to ciekawe , daj znać co i jak.
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
Tez mogę sprawdzić poziom oleju na włączonym silniku tylko nieraz pokazuje mi ze mam go trochę mniej .
-
Dziwny przypadek podczas sprawdzania stanu oleju 2.0 TDI CR
Gdzieś mi się tez obiło o uszy ,żeby odczekać 2 min ale wchodząc w CAR i olej to od razu mi pokazuje poziom .
-
Rozrząd w Audi A4 B8
1820 zł w ASO .
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Przebieg 195 tys - wymienione kpl koło dwumasowe , turbina ( program) , piasta koła tylnego . Sinik pracuje równo i cicho - wtryski OK.