Treść opublikowana przez magicman
-
Podkładka śruby do spuszczania oleju
Pacjent b6 2.0alt 2003 Ktoś zna nr podkładki śruby przez którą zlewa się olej z miski.wiem że powinna być Miedziana,chyba dmuchana bo lepiej uszczelnia ale zwykle też są dobre tylko że rozmiaru nie znam.ktoś zna?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
A jak ocenianie Shell helix 10w40 hx7 ?
- Woda na progu
-
Woda na progu
Czyli chcecie mi powiedzieć że wystarczy zacisnac opaskę zaciskowa na uszczelke i mocno ją ściągnąć i będzie po problemie.tak?
-
Woda na progu
A ile cm o krawędzi drzwi z przodu i ile z tylu
-
Woda na progu
panowie mam ten sam problem.moze mi ktos powiedziec krok po kroku jak i gdzie dokladnie te opski zaciskowe zakladac.bede wdzieczny
-
Jakie świece do 2.0 ALT LPG
wez jednoelektrodowe bo wtedy iskra nie musi tyle skakac co w trzyelektrodowych ja smigam na denso k20tt juz od 20tys i jest wszystko ok wiec moge je polecic
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Oki,dzięki.zostanę wierny motulowi hmmm tylko ze 10w 40 w zime przy -20 bedzie mial ciezki start a 5w30 bedzie normalnie zapalac.w sumie to 5w30 to fabryka zaleca zeby lac wiec moze wato zobaczyc jak na jakims 5e30 valvoline,motul albo lm poleci zawsze jak zacznie brac to mozna szybko na 10w 40 przejsc
-
Wentylator dmucha ciepłym powietrzem
Też mam ten problem,leci tylko zimne jak ustawie na LO,jak tylko włączenie 18 i więcej to wali ciepłym i cieplejszym.vag nic nie mówi że są błędy,filtry wymienione. Ktoś rozwiązał ten problem!??
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Panowie mój alcik nie łyka oliwy i smigam na motyli 10w40. Co sadzicie o tym żeby na jakiś 5w30 przejsc tak jak to fabryka przykazala,można z polsyntetyka na syntetyk przejść.jaki 5w30 polecacie?
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
oki,panowie temat juz za bardzo odbiega od tego o co w nim chodzilo wiec jesli rozmowa bedzie dalej szla tym torem to temat do zamkniecia poleci. ale dzieki za wszystkie odp moja opinia na ten temat jest taka ze jesli sie chce to mozna podjac wyzwanie i zaryzykowac dla polepszenia bytu rodzinie,wiele do stracenia to nie mam
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Wlasnie, tylko siedze u tego gościa bo mam umowę o prace
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Kolegi ja jako kurier w Kielcach zarabiaj 1,700 na rękę a żoną zarabia 1,800 na rękę. Wiem że od zera i tylko to jest problem dla mnie bo wiem jak to wyglądało w UK.i tylko to mnie martwi
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Ok,czyli konto w banku trzeba mieć na dziendobry w de ale chyba to nie problem żeby otworzyć jakieś podstawowe konto?potem zaświadczenie o nie karalności,meldunek od którego trzeba zacząć bo bez tego to nic innego nie załatwienia.dobrze rozumiem?znasz jakieś może agencję pracy?czy mogę wziasc swoje auto na początek i czy trzeba to zgłosić i coś płacić za auto(podatek)?
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Na takim magazynie ile można MC dostać,1200euro? Da się za to żyć?
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
A może podpowiedzi mi jak to wszystko wygląda na początku w de,trzeba po jakiś urzędach chodzić,jakieś dokumenty są potrzebne,ogólnie jak na taki wyjazd się przygotować. W jakich rejonach szukać pracy i jak szukać pokoju skoro mówisz że jest z tym ciezko
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Nie ukrywam że z językiem to u mnie na bakier,angielski znam super w mowie pisaniu i czytaniu,ale niemiecki to lipa.wszystkiego da się chyba nauczyć nawet w moim wieku,tak mi się wydaje.wiele ogłoszeń do magazynów widziałem gdzie nie jest wymagana znajomosc języka.ile za wynajęcie pokoju sobie liczą i w jakich landach szukać czegoś
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Panowie tak mnie na myślenie się zebrało czy warto jechać do de żeby poprawić swój byt.mam 34lata,żonę,córkę 4lata kupilem mieszkanie za kasę,dwa auta,pracuje jako kurier.mieszkalem 11lat w UK i 3 lata temu wrocilem,kupilem mieszkanie i tak sobie z rodzina żyjemy.biedy nie ma ale też wielkiego szaleństwa brak(standardową polska rodzinka). Czy dla polepszenia bytu warto jeszcze jechać do de zarobkowo,wiem że to już nie jest to co kiedyś ale czy warto próbować
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja na motulu 10w40 smigam i jestem jednym z niewielu u kogo alt nie łyka oliwy.po prostu mannol jest o połowę tanszy
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
A czy ktoś zalewal może olej mannol 10w40.podobno są dobre ale chciałbym waszą opinię poznać. O tym oleju mannol to mi mechanicy że Škody powiedzieli że jest dobry
-
Koło zapasowe przy instalacji LPG
Czyli jakieś 4cm Chyba czas na zamiane sedana na kombi z racji pojemności bagaznika
-
Koło zapasowe przy instalacji LPG
ja mam takie cudo na jazde po miescie http://www.motochemia.pl/k2-tire-doktor-kolo-zapasowe-sprayu-398ml-pompuje-opony-p-215.html na trase jak jade sam to zabieram kolo zapasowe pelnowymiarowe 16cali,ale w wakacje jade z zona i corka (4lata) do gdansa na wakacje (z kielc jestem wiec 450km w jedna strone) wiec gratow bedzie multum wiec chyba kupie dojazd jakis bo jest mniejszy a w sedanie kazdy cm jest na wage zlota jadac na wakacje a tak swoja droga ile dojazd jest mniejszy (chodzi mi o wysokosc na plasko) od kola normalnego?
-
Spociki w Kielcach
mozna pod wtc sie spotkac tylko kiedy, ten weekend?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
panowie mam pytanie do kogos kto zna sie na elekrtyce.zamontowalem wlacznik swiatla z lampka i ledy na suficie teraz sie lekko swieca kiedy wlacznik jest w pozycji swiatla zgaszonego.fajny jest tego efekt takie "gwiazdy na suficie w nocy" tylko interesuje mnie ile to pradu ciagnie skoro pali sie caly czas takim lekkim swiatlem.???
-
Jakie miasto w PL do zycia
A może kielce Mieszkam tu od 2lat i jest oki.jestem kurierem Zonka za biurkiem w jakiejś firmie siedzi i jest oki.po 11latach w UK zjechalismy z Zonka,kupilismy mieszkanie i żyje mam się dobrze. Może bez fajerwerków ale o wodzie i chlebie też nie zyjemy