Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Maaskant po porażce z Legią: "graliśmy dobrze, z taką grą wygramy cztery następne mecze" :gwizdanie:... z taką grą to na pewno... uSXFekFfBSs
  2. Nawet Ci zagraniczni piłkarze zaczęli się "kopać" jak Ci Polscy... We Wiśle nie ma rywalizacji... . Dobrze MMCV mówi. Mecz z Apoelem pokazał wszystkie słabości Wisły. Po tamtym dwu meczu Maaskant powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski i poprawić grę Wisły, ale jak widać tego nie zrobił... Dostajemy w LE, prawie przegraliśmy z Flotą Świnoujście (gdyby to był mocniejszy zespół niż Flota Wisła pewnie by się nie podniosła). Wczorajsza porażka Wisły z Legią... Obecnie Legia jest lepiej poukładanym zespołem niż Wisła.
  3. Najgorsze jest to, że na A4 i pewnie na innych autostradach też jak ciężarówka wyprzedza ciężarówkę... , albo są tacy co usilnie jadą lewym pasem i tamują ruch...
  4. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Marchiso :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 22:27_________________________________________________Juventus 2:0 AC Milan
  5. Prędkość nie zabija, tylko stan polskich dróg, brak wyobraźni, przewidywania różnych sytuacji i przekraczanie granic swoich umiejętności na drodze. Według mnie to są jedne z przyczyn wypadków na polskich drogach. Autostrada powinna być 3 pasmowa, a nie 2... Za każdym razem jak jadę to ciągle korki... Nie ważne o której godzinie...
  6. Mniej niż 20 min do rozpoczęcia derbów Włoch
  7. Lubie Cie, ale nie gadaj mi tu o robieniu dobrze polskiej piłce... Bo w takie dyrdymały to nie wierze. Komu zrobi dobrze ? PZNPowi czy Legii albo Lechowi tym że wygra ? Jedynie sobie. To że Legia wygrała to przeciez Wisła nic z tego nie ma, nie oszukujmy się. Polska piłka niestety ma taki poziom, że raz na ile uda sie jakiejś drużynie bo piłka jest na tyle przypadkowym sportem drużynowym że nie zawsze wygrywa lepszy. Troche grała Wisła, troche Lech a teraz Legia i udawało sie wygrywać z lepszymi klubami ale za to każdy zaliczał też od czasu do czasu straszne wpadki. 10 lat temu jeszcze wygrywaliśmy z Cypryjczykami czy Rumunami a teraz to oni nas leją, czy nawet tacy Litwini czy Łotysze. Mimo wszystkoEkstraklase trzeba ją kochać taką jaka jest, mimo że troche ślepa i kulawa, a nie obrażać sie od razu Może trochę, źle sformułowałem swoją wypowiedź. Dobra gra Wisły w LE to nabijanie punktów do rankingu FIFA czy UEFA i przede wszystkim pieniądze, może nie takie jak w LM, ale dzięki tym pieniądzom można odpowiedni wzmocnić drużynę. Każdym dobrym meczem rośnie prestiż drużyny. Nie mów, że nie chciał byś żeby Wisełka dobrze grała w LE? 10 lat temu to graliśmy jak równy - równy z Barceloną, wygrywaliśmy z Interem, Lazio, Shalke itp, a teraz mniej znane kluby Nas biją..., bo już nie słabsze, ale mniej znane. Wisła chyba zatrzymała się w piłkarskim rozwoju..., a inni poszli do przodu. Gdyby nie Wisła to nie wiedział bym co to Levadia Tallin, Liteks Łowecz itp. itd. Może kiedyś będzie Nam dane oglądać polski zespół grający dobre spotkania w LM czy LE .
  8. jest jeszcze Garbarnia Kraków itp itd...
  9. Jak na mistrza przystało to Wisła powinna dobrze sobie radzić w Ekstraklasie i LE. Tak jest od kilku lat -> Za słabi na Europe, za mocni na Ekstraklasę. Co z tego, że w ostatnich latach Wisła tyle razy wygrała Ekstraklasę... Zwycięstwa w Europie są bardziej cenne i to nie tylko na korzyść Wisły, ale też polskiej piłki...
  10. Może i Wisła jutro wygra z Legią, ale co z tego jak w LE gra tragicznie... :gwizdanie:
  11. Jutro dwa derbowe mecze . Legia Warszawa - Wisła Kraków -> pewnie Legia wygra, chyba, że Wisła zaskoczy :gwizdanie:. i Juventus - AC Milan -> mam nadzieje, że Juve wygra
  12. albo wysprzęglik... :gwizdanie:
  13. Czyżby Wisełka była chłopcem do bicia w LE? :gwizdanie:
  14. Łukasz jaki obstawiasz wynik Juve - AC Milan?
  15. to Panowie nie wiedzą... :gwizdanie:...
  16. Za fajnego diesla E60 530d (w końcu kilka razy był wybranym silnikiem roku i jest bardziej trwały niż 2.0d, a moc 218KM, z czasem 231 KM i moment 500nm ), trzeba dać z 65 tyś - 80 tyś zł .
  17. Jak co to Arek jestem . Szkoda gadać... Znowu tracimy głupio punkty z ogórkami... dwa razy remis. Pierw z Bologną i teraz z Catanią. Mamy 2 pkt, a powinno być ich 6... Na razie mamy lidera, ale z taką grą znowu będzie miejsce 6-7... 2 października derby Włoch tzw. mecz Juve - AC Milan. Z pewnością to nie będzie łatwy mecz. Liczę na 3 pkt i mam nadzieje, że zagrają z AC Milanem jak na prawdziwe Juve przystało . Inter pod wodzą nowego trenera (Ranieriego) wygrał z Bologną 3:1 :gwizdanie:
  18. :gwizdanie: qhFXb6OJh_w
  19. Brać E60 525i 218KM . 520i będzie za słaby.
  20. Chyba niedługo pożegnamy się z Maaskantem, a zapowiadało się tak fajnie... :gwizdanie:
  21. Piękny Volvo w amerykańskim stylu
  22. Po Skawinie jeździ czarne Porsche Panamera . Raz na ul. Krakowskiej w stronę Krakowa jechało białe Ferrari 458 Italia . Nawet nie zdążyłem zrobić zdjęcia... Dużo ciekawych samochodów się przewija po Polsce. We Wrocławiu podobno Bugatti Veyron jeździ
  23. Zawisza idzie na mistrza? Zawisza Bydgoszcz 1:0 Górnik Polkowice Inter pod wodzą nowego trenera wygrał 3:1 z Bologną... Jutro Catania vs Juve Mają być dwie zmiany w wyjściowej 11stce . Real Madryt 2:1 Rayo
  24. Ja nie mam zdjęć, ale widziałem różne wynalazki. Nawet Ferrari... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.