Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Wspaniała UE
  2. Jak odpisze to pochwal się co Ci odpisał . Polscy blacharze to zawstydzają nawet samego Turbodynomana
  3. o kur.... . Można się było tego spodziewać...
  4. Ja się wybieram 19 lipca na R22
  5. Witam. Mam dość nietypowy problem. Jak chcę odpalić samochód w takiej pogodzie jak dzisiaj 25-30 stopni to przy wrzucaniu jedynki zapada mi się pedał sprzęgła i już nie odskakuje na swoje miejsce, tak samo mi się działo kiedy dużo jeździłem po Krakowie w korkach... Tak mi się zdarzyło do tej pory 5 razy. Koło dwumasowe miałem wymieniane 30 tyś km temu. Wie ktoś w czym tkwi problem? Dziękuje za wszelką pomoc .
  6. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/le-irtysz-pawlodar-wyeliminowal-jagiellonie-bialys,1,4785599,wiadomosc.html WSTYD!!! :gwizdanie:
  7. Wiem. Niezrównoważony psychicznie. Tylko by popsuł atmosfere z Juve... Mam nadzieje, że Sergio "Kun" Aguero trafi do Juve.
  8. WTF? :doh1: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/serie-a-juventus-chce-pozyskac-carlosa-teveza,1,4781169,wiadomosc.html Ploty, ploty...
  9. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/juventus-turyn-bedzie-negocjowal-transfer-sergio-a,1,4780503,wiadomosc.html Może jutro coś będziemy wiedzieć więcej...
  10. Nie widać jego godnych następców...
  11. Aguero wielokrotnie ostatnio mówił, że PRZESZEDŁBY do Realu. To właśnie bardzo wkurzyło kibiców Atletico i dla wielu już jest nikim. Kto zapłaci za niego 45 milionów (taką ma klauzulę) - ten go będzie miał. Prezesi nie mają wtedy NIC do gadania. Błagam, nie piszcie o czymś, jak pojęcia nie macie... Wiem, że jest klauzula odejścia 45 mln euro. Juventus oferuje 40 mln euro + ewentualnie jakiś zawodnik . Niech się już to skończy bo to za długo trwa... :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 23:08_________________________________________________ ale za to Brazylijki wygrały 3:0 . Ostatnio Kanarki bardzo słabo na wielkich turniejach od początku MŚ 2006
  12. Aguero wielokrotnie powtarzał, że nie przejdzie do lokalnego rywala. Poza tym prezesi Atletico się nie zgodzą, ale jak wiadomo różnie z tym bywało. W Realu Aguero byłby jednym z wielu, a w Juve miałby status gwiazdy. Czekało by go ogromne wyzwanie w odbudowaniu potęgi Juve. On musi trafić do Juve. Tylko jego widzę jako godnego następce Del Piero .
  13. Przyszli: - Stephan Lichtsteiner - Andrea Pirlo - Reto Ziegler - Michele Pazienza W planach: - Sergio Aguero lub Giuseppe Rossi - Keisuke Honda - Michel Bastos 5gMYe4JsLp0 Od 1:00 . W końcu Juve i Wisła zaczęły robić jakieś konkretne transfery. Sergio Aguero byłby godnym następcą Alexa Del Piero .
  14. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/inter-mediolan-bedzie-musial-dokonac-cudu,1,4779891,wiadomosc.html ...albo wywołać Calciopoli 2 .
  15. Pewnie będzie zaraz "Szefie, Szefie będą duże dochody z fotoradarów...". . Pierdzielenie w kółko, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków :doh1: . Przecież tak najłatwiej. Niedawno Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport dotyczący stanu polskich dróg i 50% nie nadaje się do użytku, a najgorsze są w Małopolsce... i główną przyczyną jest zły stan dróg, a nie prędkość... Nie ważne gdzie pojadę po Krakowie to stanu dróg jest beznadziejny. W ciągu dwóch tygodni poszły 3 wahacze... Poj_#@ny kraj... . Pewnie zarządcy dróg ze służbami porządkowymi mają jakiś układ... Na Euro 2012 jak się zjadą z innych krajów to sobie pomyślą "Gdzie my urwa jesteśmy? Czy to trzeci świat Europy? . Wstyd .
  16. w USA i Rosji jest chyba największy odsetek dziwnych ludzi :gwizdanie:. Ja zawsze na Argentynę .
  17. Statoil Skawina PB95 5,03 zł/litr raczej Unia obsesyjnie dba o nasze portfele nie tylko na paliwach Teraz jeżdżenie na gazie przestanie być opłacalne. Cena gazu + dodatkowe koszty eksploatacji. 4 lata temu cena gazu 1,20 zł/litr :gwizdanie:, a PB95 3,60 zł/litr. Wspaniały kraj .
  18. http://moto.onet.pl/1646483,1,inspekcja-drogowa-przejmuje-obsluge-fotoradarow,artykul.html?node=2 No i mamy . Wspaniały kraj
  19. To już lepiej E38 730d o mocy 184KM albo zaszaleć i kupić 740d o mocy 245KM (swego czasu najbardziej zaawansowany silnik swoich czasów).
  20. Zdala od TDS'ów
  21. i tak najlepsza piłka jest w Europie . Liga Mistrzów czy Liga Europejska. Głównie w Ameryce Południowej i Afryce piłka nożna to sport narodowy .
  22. No i w piz*u spadli... http://sport.onet.pl/pilka-nozna/zamieszki-w-buenos-aires-po-spadku-z-ekstraklasy-p,1,4765675,wiadomosc.html
  23. Wielu piłkarzy po degradacji Juve do Serie B uciekło z tonącego statku, ale wielu zostało i to cieszy :oklaski:. Są duże szanse, że Juve pozyska Aguero, ale czas pokaże co z tego będzie.
  24. Ja kupowałem swoje używane oryginalne felgi R17 S-Line Audi za 1800 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.