Treść opublikowana przez JeJu
-
W co zainwestować taka kwote?
mieszkanie na wynajem w miescie np. gliwice przy uczelni politechnika slaska studenci wynajmuja caly czas a w wakacje 2 msc mieszkanie puste wiec mozna wyremontowac i biznes sie kreci 500zl/msc a jak dobra miejscówka to i wiecej
-
B6 DIVISION
nie no e46 jest ładne we wnetrzu to chyba druga marka po audi w tych pinionszkach która mi sie podoba ale juz nowsze seria 3 to e90 to bieda we wnetrzu straszna. to samo ta nowsza 5 po e39 chyba e60 tak zrąbali przyciski szyb i w ogole boczki ...
-
B6 DIVISION
kuurza twarz czyje to???????: http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-8t-bex-261km-quattro-s-line-gaz-i6470977509.html za miesiac sprzedaje swoje b6 1.9ttdi i bede szukał sedan 1.8t bex quattro sline zew. do 25tyś lub z lpg do 28tyś. a tu widze taka sztuka za 30tys elegancja francja ps. jeszcze jedna perełka http://www.racingforum.pl/Audi-A4-B6-18T-500Hp-t136425.html ale za duza moc mozna sie zabic
-
Trzesie buda przy gaszeniu i raz w trakcie jazdy
auto zlapalo chyba notlaufa bo zatrzesło calym samochodem podczas jazdy silnik 1.9tdi jak w opisie edit: zapomnialem napisac problem rozwiazany winna byla klapa gaszaca na egrze
-
Problem z wyświetlaczem FIS
nie wiem w jakim menu, ale manetka od wycieraczek ma pod spodem przycisk. klikasz fis1, fis2, off. jak przytrzymasz to reset wartosci na fisie
-
EGR problem
wykręc go i wyczyść na chwile będzie spokój jesli nigdy tego nie robileś leje bo uszkodzona jest membranka osobiscie u siebie nie bawię się w zaślepianie wszystko zalezy od zasobnosci twojego portfela jesli chcesz to najlepszym rozwiazaniem bedzie zakup nowego, ewentualnie uzywka na gwarancji rozruchowej jak nie bedzie lało to bedzie spokoj na jakis czas, no i pozostaje zaślepienie najlepiej jakimś grubym kawałkiem blaszki bo te najcieńsze z allegro za chwile się przepalą. wybór należy do ciebie chyba nie ma co tu więcej mówić
-
Gdzie Tanie Oc ?
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-oc-podrozalo-o-46-procent,nId,2234638 Ceny OC wzrosły średnio o 46% – potwierdza to najnowszy raport rankomat.pl. Podwyżki dotykają już wszystkich właścicieli pojazdów a nie tylko wybranego segmentu klientów. Zapłacimy więcej za OC nie tylko po spowodowaniu szkody, ale nawet z powodu... wybranej pojemności silnika! Co ciekawsze – posiadacze najpopularniejszych diesli 1.9 TDi i 2.0 TDI obarczanych do tej pory największymi zwyżkami mogą spać spokojnie – oni największe podwyżki mają już za sobą. Teraz na „cenzurowanym” znajdują się silniki benzynowe 1.6!
-
Podświetlenie radia - dioda SMD
jesli o temperature chodzi to sprawnosc swietlna diody led maleje wraz ze wzrostem temperatury ale jest nie jest to jakis duzy spadek dla wiekszosci diod. ogolnie to jakos dziwnie co ma temperatura do naciskania? moze to jest przycisk z diodą skoro na niego naciskasz
-
Ważna sprawa...gradobicie
najgorzej to dach... samemu tego nie wyciagniesz tak zeby przywrocic stan poprzedni. maske/tylna klape moze w kolorze na allegro poszukaj a dach niech wyjmie warsztat. ja polecam http://dufal.pl/z Katowic. "Podobno" wyciagają nowe auta które jechały na tirze do salonu i dopadł je grad nawet sladu na nich nie ma
-
Jakie dystanse do felgi 18" et54
ja mam opony 225/40/18 i et felg 35. podobno et30 to jest max w a4 b6 bez zadnych przeróbek. u mnie na et35 nic nie przyciera i jest dobrze, przod moim zdaniem dobrze spasowany a tył moglby lekko wyjśc na zewnątrz ale nie jest zle
-
nowy laptop i niska jakość obrazu - Pomocy!
przekatna ekranu 17,3" to tylko wielkosc a liczy się rozdzielczość z tego co moge wywnioskować to HD+ nie jest FULLHD (1920x1080). -wejdz na pulpit kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz rozdzielczosc ekranu i ustaw najwyższą - jak sie okaze ze masz ustawioną najwyższą to sprobuj zaatkualizować sterowniki karty graficznej -moze zmien przeglądarke i sprawdź czy w niej tez taka słaba jakość i w pytaniach o laptop/komputer podawaj jego specyfikacje aa po screenie nie widać nic niepokojącego raczej wszystko jest ostre i wyraźne. sprobuj przewinac jakikolwiek film i zatrzymać tak zeby uzyskać super ostrość jak na zwykłym zdjęciu raczej zawsze bedzie rozmazane
-
Naklejka z rejestracją na szybie.
znajomemu w alfie pekla szyba bo odklejal na mrozie suszarka takze uwazajcie
-
B6 DIVISION
zapewne drogo ale lepiej obszytych samochodow nie widzialem http://www.carlexdesign.com/pl/kierownice.html
-
problem z odpalaniem i akumulatorem
100zl na szrocie dalem za alternator z 2007r od b7. jeszcze z gwarancja był wystarczylo przelożyć sprzęgiełko a do tego trzeba specjalny klucz podjedz na jakis lepszy warsztat to ci za piwo odkrecą i podmienią sprzęgiełko
-
problem z odpalaniem i akumulatorem
sprawdz ladowanie alternatora powinno byc ok 14V jak bedzie dobre to sprawdz kable bo moze sie gdzies uszkodzily na 99% masz problem z ladowaniem
-
Problemy z silnikiem i grzaniem i chłodzeniem
wiatrak to sie akurat kreci cały czas wskazowka temperatury silnika jak ma 90st i po chwili spadnie do "zera" to normalne zachowanie przy tej temperaturze a powodem nie odpalania moze byc parafina. mrozy nadeszly bardzo szybko wlasciwie z dnia na dzien i moze na staccji bylo letnie paliwo.
-
Przod auta skacze podczas przyspieszania..
z włączonym esp: - od 0km/h do oporu - przod skacze bo esp działa - od 5-10km/h do oporu - nic nie skacze przyspiesza normalnie z wylaczonym esp: - od 0 km/h do oporu - koła bedą mielić (tzn zalezy czy mu strzelisz ze sprzegla czy ruszysz w miare plynnie) przynajmniej u mnie tak to wyglada i raczej masz wszystko w porzadku. oczywiscie te moje obserwacje to na prostej i równej drodze
-
Kontrolki climatrinic i inne.
LO to chyba bedzie LOW czyli najnizsza mozliwa temperatura a jak zwiekszysz na max to jest HI high czyli najwyzsza mozliwa temp. przynajmniej tak mi sie wydaje
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
2001 216k
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
b
-
czy ten podnośnik nada się ?
nie wiem czy dobrze rozumiem ale ZYCIE CI NIE MIŁE? nawet jakby mieć lewarek co utrzyma 4t to nie wchodziłbym robić coś pod samochodem bo nawet taki czy ori lewarek moze miec jakas nie widoczą wadę i może sie zerwać. Na wszelki wypadek lepiej włożyć jeszcze jakieś kobyłki pod samochód zeby miec pewność. najpierw bezpieczeństwo zwłąszcza ze jutro 1listopada
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ten sędzia to chyba straci prace
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
u mnie działa tu. wyskakuje bład na chromie ale wystarczy pominac http://www.typertv.com.pl/12-polsat-sport-extra
-
sprężąrka kompresor jaki wybrać
a to w tym garażu to cieżarówki bedziesz naprawiał czy raczej osobówki? za taka kase mozna zbudować konkretny kompresor. kupiłem taką sprężarke http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-powietrza-dwutlokowa-400l-min-i5645984121.htmldo tego reduktor http://allegro.pl/reduktor-cisnienia-powietrza-zlacze-1-4-12bar-pro-i5647939413.html zbiorniki 120l, slnik ze starego kompresora no i węże. już na jednotłokowej klucz pneumatyczny dawał radę a teraz to jest dopiero moc i szybciej kompresor nabija.
-
mam tysiace małych kropek na aucie
ja bym nie ryzykował zadnych rozpuszczalników ani zmywaczy na lakier... próbuj pastą lekkoscierną moze zejdzie, a jak nie to w polerka jak nie masz maszyny albo nie potrafisz samemu to lepiej oddaj do zakładu. koszt samej polerki bez zadnych powłok ochronnych chyba nie jest wysoki a zrobią profesjonalnie.