Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeJu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JeJu

  1. Witam, posiadam RNSE zwykłego , działa mi odtwarzanie muzyki z płyt w slocie DVD. Zakupiłem spolszczenie i mapy, spolszczenie wgrało się bez problemu, natomiast z mapami jest problem, wkładam płytę i RNSE mieli mieli, aż wyrzuca błąd odczytu CD i czerwony ekran: "nie moge odczytac CD/DVD. Proszę sprawdź płytę". Wyczyściłem laser izopropanolem do optyki, ale nic się nie zmieniło, czasem wyskoczy błąd: "Proszę włóż mape nawigacyjną DVD" lub "źle włożona". Dodam, że wczesniej nie korzystałem z żadnych map, są to moje pierwsze 2019 PL. Jest jeszcze szansa, że to zadziała czy RNSe moge spisać na straty?
  2. JeJu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki bardzo
  3. JeJu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć, pilnie potrzebuję numer felg ori sline z A4 B6 18". Nie mogę znaleźć w etce
  4. odpada, w dobrej cenie kiera była do wzięcia ale z taką rysą, to wole dorzucić grosza i wziąć w lepszym stanie. dzieki
  5. witam, czy jestem w stanie pozbyć się tej rysy? znajduje się ona na kierownicy
  6. hej, obklejałem dekory w poprzedniej b6tce, folia 3m szczotkowane alu (tylko ten jasny odcień), dekory wczesniej benzyna ekstrakcyjną odtłuszczałem, założyłem troche wiecej folii tak jak autorzy wątku tak aby folia zaszła za dekor, 2lata wytrzymało nic się nie odklejało. Potem sprzedałem auto także powinno wytrzymać długo. To dobre folie są
  7. dodałeś post w złym dziale tak touran ma ten sam rozstaw srub co audi a4 b6/b7 5x112, otwór centrujacy 57,1mm
  8. zdejmij to koło, podłóż lewarek pod sworzen tego wahacza co chcesz odkrecić i unieś troche ten lewarek w góre, sworzen się zblokuje i odkręcisz. napisz czy pomoglo
  9. JeJu odpowiedział(a) na khrys temat w Audi A4 B6/B7
    ja mam 9j et33 19" z taka sama oponą i nie obciera z tyłu a mam szersze koło. wymień tylne sprężyny na nowe 1BE i nie bedzie obcierać. twoje są stare zmęczone i auto poszło w dól
  10. JeJu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czesc, szybkie pytanie: Jakiej firmy kupić dyszę spryskiwacza reflektorów? (mój sprysk cieknie, potrzebuje nowy) zamienniki dają rade?
  11. JeJu odpowiedział(a) na lenek00 temat w Audi A4 B6/B7
    oczywiście że trzeba wymienic! w skrzyni + w dyferencjale. 75w90 gl-5 np. Febi FE32590 a tutaj masz poradnik jak to zrobić: (nie sugeruj się że to b5 na filmie, w b6 jest tak samo).
  12. spokojnie to tylko kopia propozycji od agenta. może się komuś przyda przy szukaniu ubezpieczenia
  13. wycena do mojej Audi z opisu, full zniżek ERGO HESTIA - 613ZŁ COMPENSA - 846ZŁ YOU CAN DRIVE - X (WŁAŚCICIEL POJAZDU POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA) MTU - 485ZŁ OC / 515ZŁ OC+OCHRONA ZNIŻEK / 555ZŁ OC+NNW+OCHRONA ZNIŻEK) INTERRISK - 602ZŁ ALLIANZ - 771ZŁ GENERALI - 894ZŁ GOTHAER - 586ZŁ UNIQA - 722ZŁ AVIVA - 1001ZŁ PROAMA - 799ZŁ PZU - 714ZŁ AXA - 570ZŁ LINK4 - 520ZŁ OC+OPONY GEFION - 711ZŁ (NIE POLECAM, NISKA WYPŁACALNOŚĆ) WARTA - 551ZŁ OC+OCHRONA ZNIŻEK (570ZŁ OC+NNW+OCHRONA ZNIŻEK) HDI - 540ZŁ OC+OCHRONA ZNIŻEK (558ZŁ OC+NNW+OCHRONA ZNIŻEK) TUZ - 588ZŁ CONCORDIA - 822ZŁ
  14. JeJu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam czy ktoś się orientuje gdzie można i czy w ogóle da się kupić środek redukujący tarcie Sturaco FM 1992 KS ? zgłębiał ktoś temat?
  15. JeJu odpowiedział(a) na Diablo temat w Audi A4/S4 B6
    apropo tego wlewu na gaz to wchodzi pełnych rozmiarów pod klapke w b6 (mam tak u siebie) i nie trzeba wkrecac zadnej przejsciowki i sie brudzić na stacji
  16. JeJu odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    lekki luz jest dopuszczalny. trzeba obejrzec co i jak. moze byc przegub wewnetrzny/zewnetrzny, moze podpora wału, przeguby wału, poduszka skrzyni, poduszka silnika. U mnie poduszka silnika powodowała stuk po odpuszczeniu i dodaniu gazu. Po wymianie praktycznie stuk nie wystepuje. Po drodze wymieniłem przegub na wale bo się zatarł z braku smaru, poduszke skrzyni biegów. Przy ostrej jeździe i ostrym traktowaniu sprzęgła zawsze będzie stukać w quattro
  17. Witam, jako że nie znalazłem nigdzie na forum informacji na temat gwintu przy oponach 235/35/R19 zalożonych na feldze 9J 9" ET33 zakładam ten temat. Posiadam już koła w tym rozmiarze i zawias na aucie to ori 1BV do tego kupiłem talerzyki z b5 (ale ich nie założyłem :D) Planuję zakupić nowy gwint AP (do quattro) i w miarę równo dopasować koła do błotnika (nie podoba mi się kiedy koło chowie się w nadkolu). Pytanie: czy to wejdzie bez żadnych obcierek podczas jazdy? sporadycznie samochód jest zaladowany 4 osoby + bagaż, zazwyczaj 2 osoby Spotkałem się z opinią że opony 225/35/19 na 100% nie obcierają, opona oponie nie równa, miałem pirelli 235/35 były bardziej naciągnięte niż obecne firestony 235/35. A może ktoś stosował takie klipsy zapobiegające dobijaniu amortyzatora? http://mapet-tuning.com/sklep/osłony-i-odboje/166912-klipsy-odboje-poliuretanowe-clips-poliuretan.html
  18. Kolejny raz zwracam się z prośbą o polecenie kosmetyków do czyszczenia wnętrza czarnego soul w b6 (dekory, deska, klimatronik, rnse, rączki drzwi, manetki itp.). W dziale wnętrze nie znalazłem wątku z szybkimi pytaniami Potrzebuję 2 środki: jeden do wyczyszczenia wnętrza, drugi do zaaplikowania po czyszczeniu. Lubię efekt matowy, a błyszczacy mi się nie podoba. Dotychczas używałem Nielsen bodajże Choice w proporcji 1:3 z wodą i tylko to. Dzieki !
  19. od siebie do opon polecam: Nielsen Brillance
  20. chemia to: izopropanol po 10zł litr na allegro + woda destylowana/demineralizowana po 3zł w markecie za 5l bańke wyciagasz wszystkie żarówki, silniczek jeśli posiadasz z lampy, żarniki. Następnie wydmuc**jesz kurz i pająki z wnętrza lampy przy uzyciu kompresora. Następnie wlewasz wode destylowaną (i tylko taką bo zwykła kranówa zostawi zacieki po odparowaniu i już tego nie doczyscisz) do tego wlewasz troche izopropanolu tak powiedzmy w proprocji 1:1. mieszasz w lampie i wylewasz. Następnie bierzesz 2 magnesy, jednego obszywasz materiałem w koło np. mikrofibre. wrzucasz do lampy a drugiego po zewnętrznej stronie klosza przesuwasz tak aby ten w środku czyścił lampe. jak wyczyścisz to wyciągasz magnesy, suszysz lampe, składasz i to wszystko. bez rozklejenia lepiej tego nie zrobisz
  21. 235/35/19 na 9j et33 19" na pireli pzero był lekki naciąg, zmienilem na inne opony w tym samym rozmiarze i naciąg zniknał i siedzą równo zakładają też: 225/35 215/35
  22. tez mam drgania przy skreconych na maxa i jezdze tak od ponad roku i nic sie złego nie dzieje. podobno tak ma być
  23. JeJu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakiej firmy kupić sonde lambde przed katalizator do 1.8T ? bo na mojej nie ma ani numerów ani producenta, jakiś noname wymieniony z 2008roku
  24. JeJu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nowiutkie rs4 b5 na sprzedaż 2.7bit 850km przebiegu http://amazon.cartests.net/2018/05/15/audi-rs4-b5-z-przebiegiem-850-km-na-sprzedaz/ aukcja: https://www.autoscout24.ch/de/d/audi-rs4-kombi-2000-occasion?index=30&make=5&model=1616&page=2&sort=price_desc&st=1&vehid=5673884&vehtyp=10&returnurl=%2fde%2fautos%2faudi--rs4%3fmake%3d5%26model%3d1616%26page%3d2%26sort%3dprice_desc%26st%3d1%26vehtyp%3d10%26r%3d5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.