Treść opublikowana przez Bart-S
-
[B6 AWX] Work in progress...
Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem Bart spoko damy rade:wink: Oj w to nie wątpię BTW - znajdźcie mi tylko takie samo lusterko tylko czarne (może być bez przycisku ). sam fotochrom znaczy:eusathink: działam:decayed: Tak - robimy bez asystenta świateł. Srki za OT Artur
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moduł kierownicy Q - jakieś 180zł i taśma A lub B (jakieś 80z). Obie rzeczy dostaniesz u Siemiana. Do tego w ASO adapter do airbaga 4E0 972 133 - 15zł. Reszta to już montaż i kodowanie.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem Bart spoko damy rade:wink: Oj w to nie wątpię BTW - znajdźcie mi tylko takie samo lusterko tylko czarne (może być bez przycisku ).
-
[B6 AWX] Work in progress...
Byłby wcześniej ale niechcący podebrałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lista na tydzień przed spotem to fajny pomysł - no i jest super miejscówka u Vario
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma sprawy, fajnie się jechało I sobie pogadaliśmy Ale po wejściu do domu padłem...
-
B6 DIVISION
Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mnie również się nie podoba
-
Serwisy nie potrafią wskazać usterki...
Masakra A źródło części? Jest możliwość, że to podróba?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
coś było nietak z F - ką Zasilanie w regulacji/CLH trzeba było dołożyć do jeszcze jednego pinu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie nie wiem co się dzieje - zawieszenie wymienione miesiąc temu na nowe a tu wahacz wybity... Poza tym zj***li mi zbieżność w WRZ. Jutro od rana serwis ma się zająć czwórką i wyprostować wszystkie sprawy dotyczące zawieszenia. Zobaczymy co powiedzą/znajdą...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sprzęgło lub dwumas - i tak miałem wymienić więc nie ma tragedii. Ale niestety totalnie nie w porę...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A u mnie dziś nic dobrego - zostawiłem A4kę w Dusznikach na przeglądzie zawieszenia... Natomiast Pasek - mój transport powrotny - odmówił posłuszeństwa tuż po wyjeździe z Wrześni. Madas - wielkie dzięki za pomoc i dostarczenie mojego tyłka do domu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zorientowałem się pod drzwiami domu Wlecę po nią dziś.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Serwisy nie potrafią wskazać usterki...
Dobra wystarczy - każdy z nas jest inny i czego innego oczekuje od auta. To samo dotyczy portfeli - jeden chce mieć komfort i jest w stanie za niego płacić, ktoś inny podejdzie do sprawy czysto pod względem finansowym. Tak już po prostu jest i trzeba nauczyć się z tym żyć (mam na myśli fakt - że ktoś może miec odmienne zdanie od naszego - trzeba umieć to uszanować). Wracając do Waszych usterek - u każdego z Was (HiRide, Rafał, Arek) uszkodzenia były inne. Część usterek oczywiście pokrywa się i wynika z eksploatacji skrzyni ale pamiętajcie, że większość objawów w CVT jest podobna. Niestety nigdy nie jest to wyznacznik, że uszkodzony jest ten sam element. Mimo 4-letniego doświadczenia prac z tą przekładnią - będę szczery, nadal potrafi mnie czymś zaskoczyć... Melankolic - próbuje Ci się wmówić, że kłopot leży po stronie układu hydraulicznego lub wałka sprzęgłowego a to przy opisanych objawach nie trafiona diagnoza (pomijając fakt że wybrano dwa najdroższe komponenty tej skrzyni). To nie to samo co u Mariusza (HiRide) - u niego aby wywołać efekt, trzeba wprowadzić auto w określone warunki (obroty, prędkość, aktualne przełożenie) a z tego co opisujesz - u Ciebie problem jest przy każdym wdepnięciu pedały przyśpiesznie w podłogę. Chętnie podjąłbym się naprawy ale mam tylko jedno stanowisko i obłożenie na kilka tygodniu do przodu. Moja propozycja jest taka abyś zaopatrzył się na własną rękę w całe półośki do Twojego auta i wymienił je sam lub w zaprzyjaźnionym warsztacie. To niewielki koszt a jeśli test zawiedzie da podstawy do tego aby pakować się w koszty związane z naprawą skrzyni. Sory za esej ale z uwagi na ilość prac dawno nie zaglądałem do działu napędowego a tu taki wątek - pozwoliłem sobie na upust w postaci radosnej twórczości po nieco dłuższej nieobecności- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety dopiero w lutym się dowiem.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rygiel 16zł, gałka 38zł.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki za spota - było naprawdę fajnie 4B9 867 899 4PK i 4B9 867 799 (tylko w tym drugim dobierz kolor - u Ciebie chyba EC3).- Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
8d0 972 623 aa - 2-pinowa wtyczka diody podświetlającej klamkę 000 979 018 - pin do w/w kostki 893 971 632 - 2-pinowa wtyczka lampki czerwonej lub białej 000 979 021 - pin do w/w kostki 000 979 018 - pin do wtyczki 16-pin w sterowniku drzwi 8e0 868 243 - spinka tapicerki aaaa numer samej wtyczki masz może (pod te piny 000 979 018 - pin do wtyczki 16-pin w sterowniku drzwi) ?? Wszystkie w sumie mam ... Brak jedynie 16 pinowej wtyczki - wtyczke juz mi w aso znaleźli...tak wiec zamowione tylko dlaczego te piny sa taaaaaaaaaaaakie drogie ?????? 19 pln z przewodzi z 2 pinami rozbój !! 4a0 972 883 a- Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
8D0 972 623 AA - 2-pinowa wtyczka diody podświetlającej klamkę 000 979 018 - pin do w/w kostki 893 971 632 - 2-pinowa wtyczka lampki czerwonej lub białej 000 979 021 - pin do w/w kostki 000 979 018 - pin do wtyczki 16-pin w sterowniku drzwi 8E0 868 243 - spinka tapicerki- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Dostałem dziś informację, że sprawdzono elektrykę poduszki - podłączony był tylko jeden zapalnik (poduszka ma 2 naboje).- [B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Graty klubowicza- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nawet cena niezła. Jak masz siano to bierz. Głośniki dorwałem za 300zł co razem daje mi 450zł za całość ale dolicz przesyłkę... Dopytaj czy nie miałby wtyczki i targuj się na 550zł z wysyłką.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wzmak i sub BOSE robią największą robotę w tym systemie - napisz do Siemiana, żeby Ci załatwił (cały zestaw = wzmacniacz, sub i pucha mocująca). Jakby mógł niech dorzuci też wtyczkę. ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- Nie wiem jakie ceny za to - ja za swój komplet dałem swego czasu 150zł. - Serwisy nie potrafią wskazać usterki...