Treść opublikowana przez miguel.
-
[ALL B5] fela 18 ,co myslicie o tym ?
z dokupowaniem felg nie do pary jest troche kłopotu 1 może sie nie prędko trafić 2 sprzedający nie sprzeda nam 1 czy 2 felg. i zdekompletowane felgi stoja a na czyms trzeba jezdzic
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
w opisie pisze że to in.pro...po kodzie produktu sprawdziłem i są na stronie producenta: http://www.in-pro.de/cms/front_content.php?pid=355 tyle że te 'fajne" są dymione i nigdzie oprocz tej zakonczonej aukcji ich nie ma....wszedzie te z białym paskiem(np u nas na allegro)..
-
[B7 BLB] Problem ze skręcaniem
u mnie też słychać to irytujące warczenie, tylko na postoju. im szybciej skrece kołami tym wyraźniej to słychać. nic sie z tym nie dzieje wiec póki co zobacze to co pisaliście.
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
przetrząsnąłem allegro i eBay i śladu po nich nie ma..
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Nosb piekne te lampki podaj stronke skad je wziołes..
-
Podsumowanie roku 2008
Wzrost dwukrotny jeżeli chodzi o ilość wątków , wiadomości i wejść na forum.Natomiast wzrost trzykrotny jeżeli chodzi o ilość nowych użytkowników najlepszy dowód na to że klub sie rozwija tak trzymać
-
[B5 AFN] prosze o opinie 17" 8J ET48 "Linki z allegro"
beda pasować. na 7,5J możesz nawet 235 śmiało zakładać.
-
[B5 AFN] prosze o opinie 17" 8J ET48 "Linki z allegro"
jeśli Ci sie podobaja to bierz
-
[B5 AFN] prosze o opinie 17" 8J ET48 "Linki z allegro"
wyglądaja na zadbane, cena
-
[B5 AFN] prosze o opinie 17" 8J ET48 "Linki z allegro"
aa to 16..myslałem ze wszystkie które wkleiłes to 17 to w takim razie stawiam na: http://allegro.pl/item517905543_wentyl_felgi_do_audi_17_5x112_a4_a6.html - dobry stan, ładnie sie prezentuja na b5 http://allegro.pl/item516297370_audi_17_5x112_a4_a6_passat.html - tu 1 zrysowana ale da sie przeżyć
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
jeśli sie nie myle to kolega Trzeniu ma nr 2 http://www.a4-klub.pl/smf/sedan_25_v6_tdi_bdh_quattro_2004r_felgi_19_tylne_lampy_led-t18742.0.html nie mniej jednak opcja 1
-
[B5 AFN] prosze o opinie 17" 8J ET48 "Linki z allegro"
potwierdzam, wygląd ciekawy ale z jakością może być róznie(powłoka lakiernicza, odporność na zadrapania, twardość). za taka cene dobrej 17' nie kupisz. Dalej twierdze że najlepszy wybór to te które wskazałem.
-
[B5 1Z] Chromowanie klamek
chyba jednak zrezygnuje i pomaluje ewentualnie na kolor nadwozia:) gód desyżyn
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
Dibo Twoje prośby chyba nie zostały wysłuchane
-
[B5 AFN] prosze o opinie 17" 8J ET48 "Linki z allegro"
nr2 też spoko tyle że widać juz sa sciorane i oponki tez juz dość starte
-
Podsumowanie roku 2008
a jak te liczby prezentują sie na tle roku 2007? duzy postęp?
-
Jak minęła zabawa sylwestrowa???
u mnie w tym roku nędznie...miałem jechać z kolezanka, kumplem i jego laska do zakopca i jedna dziewczyna sie pochorowala i w domu zostalem posiedzialem przed TV, wypilem litr wina i zasnolem..do teraz mnie muli po tym winie
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
spalanie głównie zależy od szerokości opony. Jesli masz felge 16 i standardowo na niej opone 205 a załozysz 17 z laczkiem 225 to spalanie moze nieznacznie wzrosnąć bo beda wieksze opory toczenia - oczywiste. co do przyspieszania to róznica bedzie znikoma i pewnie jej nie odczujesz, do AFNa śmiało zakładaj 17. na 17 auto bedzie troche sztywnijsze i twardsze- to pewnie odczujesz. no i jeśli masz ori spręzynki to przy 17 mozna pomysleć o lekkiej glebie np - 20 bo z auta zrobi sie allroad
-
[ALL B6] Jak sądzicie?? I jak Ktoś może VT na b6 zrobić
co do tych felg z 1 posta to tenzo type - m v1 http://www.tenzoracingsports.pl/felgi.html :slina:
-
[B5 AFN] prosze o opinie 17" 8J ET48 "Linki z allegro"
co do wzoru jestem za tymi, pozatym maja prawie nowe oponki: http://allegro.pl/item514751184_alufelgi_5x112_audi_marcedes.html co do ET to jest duże, felga bedzie bardziej schowana, nie bedzie tarło o nadkole.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mimo ze nie jestem z wawy przywitam sie w nowym roku nie ma to jak sylwek w domu....aj hucznie rozpoczol sie ten 2009
-
[B5 AHU] Czy to koło dwumasowe ?
trochę odświeże temat. U mnie w niedługim czasie pojawił sie wyciek spod pompy paliwa(tzn był juz wczesniej ale jakiś czas z nim jezdzilem), przez noc kilkanaście kropel skapło. Oddałem do warsztatu na uszczelnienie pompy i układu paliwowego. Szarpanie ustało
-
[B5 ADP] Założyłem felgi 17"x8,5" ET 30 do mojej a4 i mam pytanie
hmm cięzko teraz cos podpowiedzieć ale ja sie skłaniam ku ciemnemu. jak przyłożysz felge do auta bedziesz wiedział więcej tu masz kilka wzorów felg w wielu konfiguracjach kolorystycznych http://www.tenzoracingsports.pl/felgi.html BTW te felgi TENZO sa
-
[B5 AFN] Nakładki na lusterka i klamiki Chrom
mechu bierz 17", ja przy zakupie auta dostałem 16 i na lato na pewno zmienie na większe..pewnie na 18". Felg szukaj na allegro albo zaglądaj do wątku na forum "ciekawe aukcje allegro" często koledzy wyszukują okazyjne uzywki no i wątku sprzedam.
-
[B5 ADP] Założyłem felgi 17"x8,5" ET 30 do mojej a4 i mam pytanie
chodzi Ci o kolor? do koloru Twojego auta proponuje grafit