Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. z dokupowaniem felg nie do pary jest troche kłopotu 1 może sie nie prędko trafić 2 sprzedający nie sprzeda nam 1 czy 2 felg. i zdekompletowane felgi stoja a na czyms trzeba jezdzic
  2. w opisie pisze że to in.pro...po kodzie produktu sprawdziłem i są na stronie producenta: http://www.in-pro.de/cms/front_content.php?pid=355 tyle że te 'fajne" są dymione i nigdzie oprocz tej zakonczonej aukcji ich nie ma....wszedzie te z białym paskiem(np u nas na allegro)..
  3. u mnie też słychać to irytujące warczenie, tylko na postoju. im szybciej skrece kołami tym wyraźniej to słychać. nic sie z tym nie dzieje wiec póki co zobacze to co pisaliście.
  4. przetrząsnąłem allegro i eBay i śladu po nich nie ma..
  5. Nosb piekne te lampki podaj stronke skad je wziołes..
  6. Wzrost dwukrotny jeżeli chodzi o ilość wątków , wiadomości i wejść na forum.Natomiast wzrost trzykrotny jeżeli chodzi o ilość nowych użytkowników najlepszy dowód na to że klub sie rozwija tak trzymać
  7. beda pasować. na 7,5J możesz nawet 235 śmiało zakładać.
  8. aa to 16..myslałem ze wszystkie które wkleiłes to 17 to w takim razie stawiam na: http://allegro.pl/item517905543_wentyl_felgi_do_audi_17_5x112_a4_a6.html - dobry stan, ładnie sie prezentuja na b5 http://allegro.pl/item516297370_audi_17_5x112_a4_a6_passat.html - tu 1 zrysowana ale da sie przeżyć
  9. jeśli sie nie myle to kolega Trzeniu ma nr 2 http://www.a4-klub.pl/smf/sedan_25_v6_tdi_bdh_quattro_2004r_felgi_19_tylne_lampy_led-t18742.0.html nie mniej jednak opcja 1
  10. potwierdzam, wygląd ciekawy ale z jakością może być róznie(powłoka lakiernicza, odporność na zadrapania, twardość). za taka cene dobrej 17' nie kupisz. Dalej twierdze że najlepszy wybór to te które wskazałem.
  11. chyba jednak zrezygnuje i pomaluje ewentualnie na kolor nadwozia:) gód desyżyn
  12. Dibo Twoje prośby chyba nie zostały wysłuchane
  13. nr2 też spoko tyle że widać juz sa sciorane i oponki tez juz dość starte
  14. a jak te liczby prezentują sie na tle roku 2007? duzy postęp?
  15. u mnie w tym roku nędznie...miałem jechać z kolezanka, kumplem i jego laska do zakopca i jedna dziewczyna sie pochorowala i w domu zostalem posiedzialem przed TV, wypilem litr wina i zasnolem..do teraz mnie muli po tym winie
  16. spalanie głównie zależy od szerokości opony. Jesli masz felge 16 i standardowo na niej opone 205 a załozysz 17 z laczkiem 225 to spalanie moze nieznacznie wzrosnąć bo beda wieksze opory toczenia - oczywiste. co do przyspieszania to róznica bedzie znikoma i pewnie jej nie odczujesz, do AFNa śmiało zakładaj 17. na 17 auto bedzie troche sztywnijsze i twardsze- to pewnie odczujesz. no i jeśli masz ori spręzynki to przy 17 mozna pomysleć o lekkiej glebie np - 20 bo z auta zrobi sie allroad
  17. co do tych felg z 1 posta to tenzo type - m v1 http://www.tenzoracingsports.pl/felgi.html :slina:
  18. co do wzoru jestem za tymi, pozatym maja prawie nowe oponki: http://allegro.pl/item514751184_alufelgi_5x112_audi_marcedes.html co do ET to jest duże, felga bedzie bardziej schowana, nie bedzie tarło o nadkole.
  19. mimo ze nie jestem z wawy przywitam sie w nowym roku nie ma to jak sylwek w domu....aj hucznie rozpoczol sie ten 2009
  20. trochę odświeże temat. U mnie w niedługim czasie pojawił sie wyciek spod pompy paliwa(tzn był juz wczesniej ale jakiś czas z nim jezdzilem), przez noc kilkanaście kropel skapło. Oddałem do warsztatu na uszczelnienie pompy i układu paliwowego. Szarpanie ustało
  21. hmm cięzko teraz cos podpowiedzieć ale ja sie skłaniam ku ciemnemu. jak przyłożysz felge do auta bedziesz wiedział więcej tu masz kilka wzorów felg w wielu konfiguracjach kolorystycznych http://www.tenzoracingsports.pl/felgi.html BTW te felgi TENZO sa
  22. mechu bierz 17", ja przy zakupie auta dostałem 16 i na lato na pewno zmienie na większe..pewnie na 18". Felg szukaj na allegro albo zaglądaj do wątku na forum "ciekawe aukcje allegro" często koledzy wyszukują okazyjne uzywki no i wątku sprzedam.
  23. chodzi Ci o kolor? do koloru Twojego auta proponuje grafit

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.