Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Byłem w dwóch metalowych w W-wie i d*pa blada, nie mają takich co by pasowały przynajmniej na oko, z lampą do nich nie wejdę też żeby wkręcić na próbę dlatego potrzebuję info jaka dokładnie śruba mi potrzebna
  2. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wracając bardziej do tematu bixa, jakie dokładnie śruby wchodzą w lampę valeo lift? Mam na myśli 3 śruby trzymające soczewkę - jakie wymiary mają gdybym chciał kupić na allegro?
  3. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    to chyba będzie to: http://interlook.pl/product-pol-178-Zarowka-samochodowa-LED-H7-11W.html
  4. Do tego jeszcze zdjęcie dziennych. Nie ukrywam, że na tym zależało mi nie mniej niż na bixie.
  5. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    U mnie tak to wygląda w mało słoneczny dzień:
  6. dliwski odpowiedział(a) na BlackHazelAudi temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/lampki-tablicy-led-oe-style-audi-a3-8l-fl-a4-b5-fl-i6819145745.html Albo kupić ori lampki i włożyć te ledy COB za 3 zł. Zobacz jak to świeci, ja jestem zadowolony zwłaszcza ze względu na cenę.
  7. dliwski odpowiedział(a) na BlackHazelAudi temat w Audi A4 B5
    Są tez ledy gotowe z blaszkami, poszukaj
  8. @xBladex Obawiam się że to Cię nie usatysfakcjonuje, bo zdjęcie nie do końca oddaje efekt rzeczywisty.
  9. B6 ustrzelone pod Stadionem Narodowym, pozdrawiam
  10. dliwski odpowiedział(a) na BlackHazelAudi temat w Audi A4 B5
    Mają w Interlooku za 3 zł z groszami
  11. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ja kupiłem w interlooku jak coś.
  12. dliwski odpowiedział(a) na BlackHazelAudi temat w Audi A4 B5
    Sprawdź diody COB. Barwa biała neutralna, dość mocna ale bez przegięć - tablicę widać bardzo dobrze a nie oświetla ziemi jak neon
  13. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tutaj widać to co najbardziej mi akurat przeszkadzało - niebieska barwa i światło podzielone na kwadraciki od diod SMD. Wiadomo - co kto lubi, ten efekt też może się podobać, ale wiem że w słońcu nie dawały rady - przynajmniej te co ja miałem. Jak będziesz miał okazję sprawdzić diody COB to zamontuj na chwilę, zobaczysz że są na tyle mocne że z bliska oślepiają, a wiem że są jeszcze takie za 60 i 90 zł które są jeszcze mocniejsze od moich, ale uznałem że nie chcę przeginać bo ktoś pomyśli że jeżdżę na długich
  14. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    35 zł / szt.
  15. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Spoko, z czystym sumieniem polecam bo są naprawdę mocne i białe, lepsze od wszystkich jakie testowałem do tej pory.
  16. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Zdjęcie w naprawdę jebitnym słońcu. Zwykłych ledów wcale nie było widać przy takiej pogodzie.
  17. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Poniżej foto
  18. Polecam LED 21 SMD 2835. Mocne neutralne białe światło. Jak ktoś nie lubi zimnych odcieni wpadających w niebieski to te będą w sam raz.
  19. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Kupiłem te żarówki i polecam. Bardzo mocne światło i przede wszystkim neutralnie białe - nie wpada ani w żółty ani w niebieski :-)
  20. Zauważyłem kilka dni temu, że przy włączonym lewym kierunkowskazie dodatkowo miga prawy, ale delikatnie - tym słabszym włóknem. Z kolei jak włączam prawy kierunek, to dodatkowo miga lewy - też słabszym włóknem. Czyli ten, co powinien, miga mocno, a ten drugi miga wtedy słabo. Na logikę - to, co było ori, gdzieś musi dotykać tego przewodu, który dorobiłem ze stacyjki, nie? Wszystko dzisiaj rozłożyłem, złożyłem od nowa na nowych lutach i d*pa - nadal migają oba jednocześnie. Musiałem przeciąć kabel na początku instalacji, żeby wrócić do fabrycznych kierunków...
  21. Odkopuję temat, bo wracam do małego rezania. Przez ostatni rok mało się działo - głównie serwis. Nie było o czym pisać. Wczoraj za to wpadł bixenon i dzienne w długich
  22. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wracając do tematu H7 w dziennych. Testowaliście żarówki z diodami 2835? Wyglądają solidnie, ciekawe jaki efekt w lampie...
  23. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A po co na stacje, zrobią Ci to po ch... i będzie nadal źle albo gorzej a jeszcze 10 zł wydasz ;-) Ustaw się 10 m od ściany, zmierz wysokość soczewki od ziemi, odejmij od tej wysokości 10 cm i masz wynik na jakiej wysokości od ziemi na ścianie ma być linia światła ;-) Przy okazji dzięki za podpowiedź co do DRL - kupię H7 120 tak jak pisaliście.
  24. dliwski odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Koledzy, jaką polecacie żarówkę LED DRL w miejsce długich? Na pewno różne były testowane i jest jakaś najpopularniejsza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.