Treść opublikowana przez dliwski
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
masz jeszcze te felgi 18" sline?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
taki przełącznik będzie ok do tej roboty? http://allegro.pl/przelacznik-wylacznik-klawiszowy-on-off-ac-250-3a-i5368124355.html
-
Montaż Modułu Drl
znacie Panowie tę firmę? zastanawiam się czy kupić u nich - jak cena? tanio/drogo wg Was? http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-drl-swiatla-dzienne-usb-i5422980446.html
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
jaki dystans na tylną oś do felgi 7,5" ET 56 żeby było równo z nadkolem albo minimalnie schowane? albo inaczej - bo stawiam że ok 20 mm, ale czy ktoś mógłby pokazać na foto jak to siedzi?
-
Rezanie bixenonu
Mówisz, że wystarczy, żeby się nie doczepili - a do dziennych w halogenach się nie doczepią?
-
Rezanie bixenonu
Ale dzienne w długich to fajna opcja, na pewno lepsza od tych listew które maja wszystkie golfy
-
Spotkania na drodze
Hehe siemanko A tak sie zastanawiałem o co chodzi, zderzak mi wisi czy co
-
Jaki olej do skrzyni manualnej 5b bez Q
ja bym wymienił cały olej, dolewka raczej nie pomoże a wymienić tak czy inaczej warto
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Dlatego ja mam inne postojówki
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Świecą rzeczywiście mocno, ale przy xenonie 5000k są żółte
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
W każdym sklepie motoryzacyjnym :-)
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
Jak tylko śmierdzi to kup tego Plaka - 15 zł to żaden pieniądz a u mnie dał lepszy efekt niż usługa za 150 zł :-)
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
Znajomy mówił mi o serwisie klimy gdzieś na Radzyminskiej za Obi jak sie wyjeżdża z W-wy. Po lewej stronie bodajże. Ale w końcu tam nie byłem bo plak załatwił sprawę, a klima sama z siebie chłodzi dobrze i nawiew tez ma mocny, wiec odpuszczam póki co.
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
Panowie jedźcie tam gdzie polecają znajomi albo ktoś z forum. Ja pojechałem w ciemno pod W-wą, duży komis+serwis, wszystkie naprawy w tym klima, zrobili mi napełnienie z odgrzybianiem, niby sprzęt dobry, facet robił dobre wrażenie, dałem 150 zł i zero efektu, dalej śmierdzi, a facet następnego dnia powiedział mi, że niemożliwe i że teraz nie ma dla mnie czasu. A to była sobota przed zamknięciem warsztatu. W poniedziałek kupiłem odgrzybiacz Plaka, zostawiłem w aucie na 15 min i jak ręka odjął - pachnie jak włączę klime a zapłaciłem 15 zł.
-
Spotkania na drodze
Tak to byłem ja - słyszałem, że ktoś trąbi, ale nie ogarnąłem skąd pozdrawiam, hehe
-
Jakie felgi do A4 B5 kombi 99r
Ok, wiec wiem czego szukać. A masz może albo ktoś inny zdjęcie a4 b5 z taka felga?
-
Jakie felgi do A4 B5 kombi 99r
jak felga ma 8J i ET 35 to nie będzie wystawać w A4 B5 sedan 1999 r?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Chyba tak, dla przykładu ori xenon 4300K w soczewce jest żółty, a znajomy ostatnio wsadził HID 4300K do lampy bez soczewki (kiepski pomysł ale to juz pomijam) i barwa była jasno niebieska.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
U mnie było to samo przy bardzo świeżych soczewkach i odbłyśnikach.
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Dziwię się tylko, że nikt nie pisał nic o spinkach, na których trzymają się dekory. Najwięcej namęczyłem się właśnie z nimi. Te z drzwi jeszcze można jakoś zdjąć, bo dostęp dobry, ale reszta to jakaś masakra - nawet ich nie widać. Łatwiej je założyć, niż zdjąć
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Zrobione :-) roboty sporo i to takiej irytującej, ale efekt jest super. U mnie dekory black piano :-)
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Macie jakiś sposób na spinki? Te z drzwi zdjąłem ale tych przednich nie mogę...
-
Dokładka z Cupry czy malowanie dokładek w kolor?
Dołączę się do rozmowy, bo zastanawiam się nad założeniem dokładki, tylko pytanie - co i jak trzeba przerobić, żeby ją zamontować na seryjnym zderzaku w lifcie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czy ktoś w woj. mazowieckim zamontowałby u mnie FIS oczywiście nie za darmo?
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
no właśnie - rok temu klima działała jeszcze całkiem dobrze, teraz niestety już nie jest zadowalająca, nie śmierdzi jakoś szczególnie ale za to nie chłodzi tak dobrze jak wcześniej możecie polecić jakiś serwis klimy? pełno tego na mieście i strach ryzykować :-)