Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Staaaryyy myslisz, że jakimś leszczem jestem - nie do mnie z takim tekstami Bylem przez cały czas na nasłuchu i komunikat był: czysto do samej Wawy Chyba sami go puszczali
  2. Poziu możesz powitać mnie w klubie Wczoraj, wracając z odwózki rodziców, na siódemce między Grójcem a Magdalenką koło 1.00 spotkałem panów videoamatorów :wink4: :naughty: Zrobiło się groźnie, bo uzbierało się tego trochę i skończyłbym tak jak Oniak , ale w końcu okazało się, że z panami dało się radę dogadać :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: Tyle, że kosztowało mnie to dwie paczuszki więcej niż Ciebie ;( ;( :gwizdanie: Wiesz o czym mówię W każdym razie oprócz opli skoda jest kolejną marką której nie trawię Kurna, chyba czas na kolejną koszulkę
  3. Proponuję, abyście termin wyznaczyli na godz. 16.00 Bo wtedy zazwyczaj księgowane są przelewy z porannej sesji ELIXIR-u
  4. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chociaż Ozui raczej coś o stodole wspominał :mysli: :polew: :polew:
  5. Pozdo dla Sebisia w srebnym B5 avancie na Jagiellońskiej, Wybrzeżu Szczecińskim i Trasie Łazienkowskiej, zmierzającego wczoraj ok 19.00 na spocik, na który mnie nie dane było dotrzeć ;(
  6. Jak skręcsz i trzymasz w skrajnym położeniu, to na bank pompa od wspomagania może wyć.
  7. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A to można jeszcze większą niż Oziu robi :naughty: :polew: :polew:
  8. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Suliszka&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.93155,24.082031&ie=UTF8&ll=51.303145,21.18782&spn=0.3151,0.752563&z=11 :mysli: :mysli: Nie wiedziałem, że mam tam jakieś włości :kox: :kox: To może i ja Was odwiedzę :gwizdanie:
  9. rowniez ... Jedziesz Leszczu Aż nie mogę uwierzyć :naughty: :gwizdanie: :polew:
  10. Koledzy nie przekazali :polew: :polew: A to w sumie nie moja działka Ale news super :kox: Dzięks Moskal :good:
  11. A co :?: Rezasz u siebie sedana :polew: :polew:
  12. Jak mu żona pozwoli :gwizdanie: :polew: :polew:
  13. Ragguś chłopie, to dla czego nie robisz ślubu w Pile? :kox: Weselicho na zlocie będzie jak ta lala :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. w Urzędzie byłem więc to na pewno nie ja [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 00:07_________________________________________________Pozdrowionka dla kierownika niebieskiej A4 B6 w sedanie - rejestracja NEL z tego co pamiętam widziany we wtorek ok. 12.00 na ul. Jagiellońskiej 74 w Wawce Przyznać się kto to
  15. A niby czemu Na trzeźwo przecież na spadochronie nie skoczę :gwizdanie:
  16. no niestety nie będzie miał Nikuś kompana do mocnego picia A ja to co :naughty:
  17. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czyżby stosunkowo udana noc Bryniu :naughty:
  18. to tego nie zauważyłem Ja również pozdrawiam kolegę Roberta I rozwiewam wszelkie wątpliwości - tak to byłem JA
  19. Oczywiście, że kupa. Jednorazowy podatek płacony w chwili zakupu już u nas obowiązywał (i nazywał się akcyzowy) i okazał się niezgodny z prawem UE. Komisja wytoczyła nam sprawę i ją przed ETS-em przegraliśmy. Dlatego teraz jest pomysł na coroczny i obejmujący wszystkich, a nie tylko samochody sprowadzone w chwili rejestracji. Bo to jest zgodne z prawem UE i nie zakłóca wolnego przepływu dóbr w ramach wspólnego rynku.
  20. Oczywiście, że dodatkowy - akcyza nie jest u nas żadnym podatkiem "ekologicznym". To podatek od luksusu - bo tak jak wódka i prąd samocochody są w Polsce traktowane jako dobro luksusowe. Jakie państwo taki luksus
  21. Albo wyzwij Kepasę od konusów jak to taki jeden już zrobił :polew: :polew: :polew:
  22. Pewnie, że nadrobimy :> Myślę, że najbliższą okazją będzie wyjazd do Ingolstadt A propos zlotu - wytłumaczcie mi, dlaczego Klubowicze muszą garować na liście rezerwowej :gwizdanie: :polew: Też tak wczoraj mówiłem [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 13:47_________________________________________________ Madas mój nr jest w asisstance To tak na przyszłość
  23. Średnio po drodze Yelo i do autostrady daleko :gwizdanie: Ale dzięki za zaproszenie [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:42_________________________________________________ Dawałem znać coś koło wtorku, ale nikt nie podjął tematu :gwizdanie:
  24. Hej chłopaki, widzę, że spota dzisiaj nie macie - a szkoda , bo akurat mam wolne popołudnie w Poznaniu :gwizdanie:
  25. Dzięx Adaś. Oprócz tego dalej już spokój? Jak daleko chłopaki ze srebrnego paska się zapuszczają ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.