Treść opublikowana przez Suli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My tam się spotykamy co tydzień i zawsze się jakiś mocny skład pojawia
-
korekta
Innymi słowy - samochody stoją i próchnieją
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do naszego warszawskiego grona http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na spociki :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak w Rejsie - lubię piosenki, które już znam :gwizdanie: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Zapraszamy do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na spociki do Arkadi :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skądś ją znam :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty sie nię nie śmiej, bo jak mieliśmy wspólny spot z A3 klubem to Ragga szedł w zaparte i chciał koniecznie turbawkę wymieniać :gwizdanie: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wrzucam Wam zdjęcia z naszego spocika i akcji zrób to sam na spocie w wykonaniu Tosika na viagrze Raggamana - postet by Boberek :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: I tekst spotu :polew: Ciekawe czy do nas też to dotrze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pytasz o to, czy możesz jakoś z V6 zrobić V8? a mówiąc poważnie - przed S8 byłem nastawiony na kupno S4 B5, obejrzałem 2 i niestety były złomiaste więc wziąłem 8kę (i nie żałuję ) Cześć Poznań Team Ale dziś (za)pieprz pytasz o to, czy możesz jakoś z V6 zrobić V8? a mówiąc poważnie - przed S8 byłem nastawiony na kupno S4 B5, obejrzałem 2 i niestety były złomiaste więc wziąłem 8kę (i nie żałuję ) Wcale sie nie dziwię Chociaż ja bym sie raczej nie zdecydował - S8 nie ma w avancie :gwizdanie: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytanie, ile z tych garów można wyrezać :gwizdanie: :wink4:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hellou Poznańczycy Trzasneliście tych postów, ze hoho Jak u nas za dobrych czasów, kiedy najlepsi spamerzy się nie powypalali Ja właśnie wróciłem z naszego spocika - 33 furki :gwizdanie: + atrakcja Wymiana wahacza na żywo Doszliśmy do wniosku, że Tosik powinien założyć w dziale Warsztat poddział - zrób to sam na spocie Odnosząc się do różnych poruszonych kwestii W porządnej eSce należy turbinę chłodzić :gwizdanie: Marcin od razu je zVAGuje :naughty: Dokładnie Tetis - bo to podstawa Rozumiem, że kupujesz , bo każdy inny wybór to błędny wybór juppi , weź lepiej coś z S lub RS na przodzie :gwizdanie: i zrób napad w banku by ci na paliwo starczyło Wystarczy, że będziesz miała własne pole naftowe albo stację benzynową :polew: Ive Dodałbym jeszcze od siebie - zbyt piękne, by jeździć brzydkimi no wiesz co??? włoskie auto jej polecasz??? no normalnie nie wierze :shocked: Tyle tytułem krótkiego podsumowania :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wpadł na występy gościnne :polew: :polew:
-
[A4 B5] Czy można wyłączyć ABS ?
Szacunku troszkę do starszych... Co za gość Jarko kropek?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja zajżałem do Was na chwilę Kochani Ale już musze spadać na spota :gwizdanie: Narrrcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:naughty: Nono Moskal ciekawie Ci się wieczór zapowiada :gwizdanie: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę z Warszawy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OK Podobnież niegroźna z Ciebie czarownica
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba w to nie wątpisz :gwizdanie: Choć z drugiej strony, jak zwykł mawiać Sir Winston Churchil "Boże, uchroń nas przed naszymi przyjaciółmi, a z wrogami damy sobie radę sami" :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tetis, przecież wkoło sami sojusznicy :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Dziwny dźwięk przy obracaniu kierownicy na zimnym silniku
Przy maksymalnym "dobiciu" w skręcie pompa zawsze delikatnie pojękuje, bo pracuje na maksymalnie wysilonych parametrach. Ważne, żeby ten delikatny "jęk" nie pojawiał się w normalnym skręcie i nie przechodził w głośne zawodzenie - rzężenie, bo wtedy to już kaplica
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hejka I widzisz Tetis - w końcu się doczekałaś I przy okazji sprawisz, że będę musiał się pojawić w pięknym mieście Poznaniu pomimo obietnicy, którą sobie dałem , że do Poznania pojadę dopiero wtedy, gdy mi A2 do Warszawy zbudują :polew: Z warszawy to może nie koniecznie , bo już i tak skład mocno przetrzebiło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śmiejesz się więc widzę że u Was to samo Taaa... :gwizdanie: zawsze największy problem jest ze znalezieniem tego czwartego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Polecam działy techniczne, a kiedy będziesz chciał poznać opinie na temat konkretnego egzemplarza - dział Zakup kontrolowany http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/