Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. W pełni się z Tobą zgadzam Alv Nad czym myślisz Madas Wypowiedź Alva tyczyła się koleżanki Tetis A moja ...
  2. W pełni się z Tobą zgadzam Alv
  3. Suli odpowiedział(a) na marhiw temat w Audi A4 B5
    A we Włoszech nie mają czasem opcji elektronicznego podporu opłat za autostrady? Przejeżdżasz przez specjalne bramki, które komunikują się z nadajnikiem w Twoim samochodzie, odczytują przejazd a następnie przesyłają informację do centrum, gdzie rozliczane jest konto na zasadzie prepaid albo co miesiąc przychodzi Ci do domu faktura. Tym sposobem nie musisz stawać na bramkach i płacić gotówką
  4. Ja kupowałem w ASO całe lustro, bo komuś się najprawdopodobniej nie spodobało i piąstki pociągnął Prawy (mniejszy) wkład z matą to ok. 125 zł.
  5. Witam nowego Kolegę Jesteś faktycznie z Warszawy na Śląsku czy to tylko pomyłka w profilu
  6. Heja wszystkim Jeszcze jedna i może odżyję Jeszcze raz dzięki wszystkim za gratki
  7. Taktuś :shocked: :bicz3: :bicz3: :bicz3: Kijowo... [br]Dopisany: 31 Styczeń 2009, 15:06_________________________________________________Chociaż tym sposobem wygląda na to, że Tetis załapałaś się na zlot :dance2: Alv i to na dodatek z koleżanką
  8. A masz instrukcję obsługi :?: Bo u mnie w Presidencie Johnym "homologacja" a raczej kopia poświadczenia zgodności była wdrukowana w instrukcji/ karcie gwarancyjnej . Sprzedawca poradził mi, aby na wszelki wypadek wozić ze sobą, jakby "miski" miały się CB czepić
  9. Acha... czyli wychodzi na to, że Wahler = ORI to puki co nie do końca potwierdzone pogłoski :gwizdanie:
  10. Jarko - wyślij najlepiej jeszcze raz PW z ostatecznym terminem wpłaty. Taka polityka trzech wezwań - jak na lotniskach
  11. Ja od tankowania do tankowania robię 400 kilosów - i to po mieście A ten silnik AGB miasta, świateł i korków nie znosi :gwizdanie:
  12. Spoty , posty w technicznych , wyrywanie panien na czas .. testy sprawnościowe z grubymi ukraińskimi tirówkami .. no i oczywiście upicie ekipy Warszawskiej vel. Klubu 69 Ja dodałbym do tego - paradowanie na Zlocie w szlafroku z rana na śniadaniu :polew: Jeszcze raz wszystkim dzięki :thankyou2:
  13. Dzięks Korzeń A naklejkę już mam, tylko fura tak brudna, ze nie widać :polew:
  14. Dzięki - Kolego Poznaniaku :>
  15. Powiem tak Wszystkim ludziom dobrej woli - wielkie dzięki :> :> :> :> :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
  16. A mnie ktoś w inny wątku pouczał, że wahler robił też termostaty jako dostawca pierszego montażu [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 13:53_________________________________________________PS. Ja nie miałem z tym problemu - brałem ORI z ASO
  17. Ja mam nie mocowane na stałe tylko wciśnięte między fotel pasażera a tunel środkowy Nic nie lata, dostęp bezproblemowy a zaleta jest taka, że na co dzień mogę je wcisnąć pod fotel pasażera (nie rzuca się w oczy) a w miejscach ekstremalnych w ogóle zabrać ze sobą :gwizdanie:
  18. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Z tego co mi wiadomo licznik na blacie ma "tolerancję" +/- 5 st. C Ale fakt, 105 stopni "na co dzień" to trochę za dużo. Albo czujnik walnięty, albo... układ zapowietrzony
  19. chyba w parach Jak zawał tak zwał Wiemy o co chodzi :polew: :polew:
  20. Panowie szukają pań Rozumiem, że to już w ramach warsztatów w podgrupach :polew:
  21. Chwila moment, a mnie się kołacze po drodze jeszcze jedna sprawa - tak a propos ew. zatrzymania radia nie posiadajacego homologacji. Czy nie jest tak, że tylko Urząd Komunikacji Elektronicznej jest uprawniony do kontrolowania i ew. zatrzymywania, konfiskowania radioodbiorników nieposiadajacych homologacji :?: Dlaczego o tym piszę - bo kiedy "wyszła" sprawa braku homologacji dla Unidena, policja urządziłą pokazówkę - kontrolowali samochody wyposażone w CB w poszukiwaniu trefnych unidenów, ale występowali wtedy w towarzystwie kontrolerów z UKE.
  22. Specu cie wyrwał Adrian też miał w tym swój udział
  23. Tak centralnie, na samym AGB :?: To można sobie jajka sparzyć :polew:
  24. No właśnie... A opcja - "Zaszedłem przypadkiem po drodze do apteki" :?: :gwizdanie: :polew:
  25. Bo podlegam wykluczeniu cyfrowemu i nie daję rady go wstawić :gwizdanie: Ponadto nie pałam miłością do fotosików i innych tego typu serwerów Zakładanie konta i inne taki wzbudza we mnie odruch :polew: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:54_________________________________________________A co do zmieniary... możne byśmy kiedyś na spociku ją wyrezali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.