Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. ale to niczego nie zmieni bo dalej będziesz miał w ukłądzie stary płyn . Ile dolejesz koncentratu do układu? 2 szklanki?
  2. haha, olej też nie koroduje więc można go nie wymeiniać. Płyn tracci swoje właściwości z biegiem lat i przebiegu. Nowy płyn ma wyższą temperature wrzenia niż stary nie wspominając o odporności na zamarzanie.
  3. Zależy kiedy był wymieniany płyn. Niby co 60 tyś się powinno go zmieniać.
  4. Na części jedynie się nadaje ale nie do jazdy
  5. Ile by nie miała to na dwa sezony spokojnie straczy
  6. K2 sill jest nie tylko na zimę. Stosuję go zawsze i na wszystkie uszczelki gumy a nawet paski. Służy do ogólnej konserwacji gumy przez cały rok a w szczególności zimą. Jeszcze nigdy żadna uszczelka mi nie przymarzła. Jest dla mnie najlepszy w stosunku cena -jakość.
  7. K2 Sill jest bardzo dobry i działa przez całą zimę, kosztuje jakieś 9 zł
  8. Tester można kupić jak ktoś nie ma laptopa. Kabel za parre zlotych też załatwi sprawe, ale laptop potrzebny
  9. Może jakiś pasek piszczy. Popsikaj czymś i zobacz
  10. Profil uzupełnij bo nie wiadomo co to za auto,. Ta kontrolka to chyba niskie ciśnienie w oponie
  11. https://rapidu.net/0715404508/Polski-VAG-4.9-Instrukcja-PDF.rar jeśli chodzi o sam program
  12. Może to Cie naprowadzi
  13. U mnie świrował klimatronic i winna była kostka stacyjki. Jak wrzucałem wsteczny to klimatronic wyłączał sie.
  14. Jak zaświeca się rezerwa to z 5 litrów jest ropy
  15. No skoro przeciekał to tak. Znajomy ma passata 130 KM z zaślepionym i szybciej sie nagrzewa niż u mnie z niezaślepionym. U mnie termostat był wymieniany i zawsze tak samo wolno sie nagrzewał. Stawiam bardziej na padnięte podgrzewacze płynu ale to się zobaczy przed zimą.
  16. Wg mnie zaslepienie egr ma sens tylko wtedy jak jest jakiś problem z nim.. Zaślepiłem u siebie i silnik wogóle nie trzymał temperatury, przed zaślepieniem było ok. Mocy tez wiecej nie miał. Bez zaślepienia egr kolektor mam czysty. Czasem tylko zajrzę do niego profilaktycznie. Nie polecam zaślepienia egr na zimę bo silnik wogóle sie nie nagrzeje a jazda z wiecznie nie dogrzanym sielnikiem jest gorsza niż powrót spalin do komory spalania
  17. Od dolnego prostego odkrecasz wahacza a nie banana. Co do śruby to nie wiem czy kupisz taką. Jest w zestawie z wahazami zazwyczaj ale też nie zawsze. Podjedż do jakiegoś zakładu mechanicznego i zapytaj . Będą pewnie mieli ich sporo i powinni dać za darmo. Przynajmniej ja tak miałem. Popsikaj najpierw przed wymianą jakims wd to może sama puści.
  18. jospethe odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Ustawianie zbieżności na zwojach to spora głupota i druciarstwo.
  19. Skoro masz luzy w zawieszeniu to i musi coś pukać/ skrzypieć i to co skrzypi to któryś z wahaczy,
  20. Kup lepiej myjkę ciśnieniową.
  21. jospethe odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Słyszałem że przy wymianie górnych wahaczy nie trzeba a po wymianie dolnych trzeba ustawić/ sprawdzić.
  22. Ja poleccam firmę Go clever. Ma wejście na kartę pamięci i można sobie wgrywać mapy. Chodzi szybko a ekram jest czytelny nawet w najsłoneczniejsze dni. Wcześniej miałem mantę to nic nie było widać na niej jak świeciło słońce.
  23. jospethe odpowiedział(a) na sycuu temat w Audi A4 B5
    HAha doradził z tymi opaskami zaciskowymi na śrubokręt. Przy skręconych kołach opaska ociera o przegub i robi dziurę.
  24. Ja polecam nalebki od Cytryna & Gumiaka https://www.facebook.com/CytrynGumiak/photos/a.571243522908096.1073741829.570959979603117/1214367418595700/?type=3&theater
  25. Albo wyrobione jarzmo w miejscu styku klocka .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.