Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radex121

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radex121

  1. Panowie potrzebuje coś do poślizgu pod glinke czytałem tu gdzieś kiedyś ze woda plus płyn do naczyń sie nadaje ale nie chce ryzykować i dlatego sie pytam Czy zainwestować w jakiś " oryginalny " poślizg np z Megsa ?
  2. Panowie możecie coś polecić na rozmiar 215/50/17 ?
  3. Ja tez moje zmieniałem bo stare były już poza żywotem i trzęsie dalej i teraz nie wiem czy to poduszki czy coś innego -.- ! Poduszki nie ori zamontował bym nówki ori teraz ale jak to nie to to wtedy wydam podwójnie .....
  4. Spokojnie tylko pytam
  5. Witamy Bosch na żmigrodzkiej ?
  6. Może głupie pytanie ale może możesz coś napisać na temat lexusa w porównaniu do audi o silniku już wiemy hehe. A co z resztą ?
  7. Panowie dziś wyciągałem popielniczke przednią i zauważyłem ze posiadam w niej podświetlenie oczywiście wszystko podłączone cacy no ale ..... Ale nie świeci trzeba to jakoś zakodować vagiem coś teges ?
  8. GRIFFE czemu ty nie jesteś z dolnego śląska ;(((((((( za daleko mam do was a z miłą chęcią bym wam oddał autko ;(
  9. Oj OJ można zgłupieć każdy pisze co innego ;PP Odnośnie rozmiaru opon do b6 Jedni mówią ze fabrycznie te auta mają 235/45/17 rozmiar i zamiennik tego jest 215/50/17 ZGADZA SIE ale ..... No własnie ale standardową opcją dla tego auta jest rozmiar 205/55/16 i fajny zamiennik tego jest 205/50/17 W obu przypadkach różnica jest mała zaledwie 3-4 mm więc które są prawidłowe rozmiary ? Pytam o to ponieważ nie moge znaleźć odpowiedzi a sie waham nad zakupem opon i nie wiem czy kupić 205/50/17 które bardziej odpowiadają rozmiarowi 205/55/16 czy kupić 215/50/17 ponieważ bardziej odpowiadają rozmiarowi 235/45/17 ????? trochę to zakręcone ale coś w tym jest
  10. Fajna sztuka Możesz powiedzieć jaka to felga i opona na zdjęciach ? 16 17 ?
  11. Radex121 odpowiedział(a) na MireXs temat w Audi A4 B6
    A powiedźcie którymi pokręcić aby drzwi bardziej sie do środka schował ?
  12. Tez sie przekonałem na 205/50/17 :D szukam jakiegoś fajnego felunku i opon
  13. Tez mi sie tak wydaje ze będzie podobny komfort jak i spalanie miedzy 205/50/17 a 205/55/16 A co do ceny to opona 17 będzie droższa o jakieś 100 zł niż opona 16 cala No i co ważne 17 będzie lepiej wyglądać hehe
  14. z tego co wyczytałem to miedzy 205/50/17 a 205/55/16 nie ma dużej różnicy w spalaniu ciekawe jak z komfortem hmmm
  15. 215 jest za dużo o 15mm większe koło i bardziej będzie oszukiwać licznik itp ...
  16. Witam wszystkich chciał bym sie was poradzić Aktualnie jeżdże na 225/45/18 i jestem mega zadowolony z wyglądu auta na tych felach i oponach ale na wyglądzie sie niestety kończy .... Zbliża mi sie wymiana opon i zastanawiam sie nad zmianą kół na mniejsze ponieważ bardzo dużo jeżdże Niemcy Polska Polska Niemcy I chodzi mi po głowie wymiana kół na 205/50/17 albo 205/55/16 z przyczyn komfortu i ze względu na spalanie I tu pytanie do was możecie doradzić co lepiej kupić ? Między 205/50/17 a 205/55/16 jest tylko 5mm różnicy więc nie dużo ale powiedźcie coś od siebie
  17. Radex121 odpowiedział(a) na Radex121 temat w Audi A4 B6
    Może uda mi się cos cyknąć jak się za to zabiore
  18. Radex121 odpowiedział(a) na Radex121 temat w Audi A4 B6
    Super wielkie dzięki za pomoc zrobi się cieplej to zabieram się do roboty
  19. Radex121 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witajcie macie może jakiś schemat jak się demontuje progi w naszych B6 ? Albo ktoś może powiedzieć cos na ten temat ?
  20. Radex121 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie rzućcie okiem na stan i czy warto bo się napaliłem na sufit http://allegro.pl/audi-a4-b6-podsufitka-czarna-komplet-avant-lampka-i5018804589.html
  21. Radex121 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam kolegów znacie może numery teleskopów od klapy bagażnika i maski ? Albo możecie polecić dobrej firmy zamiennik zbliżony do oryginału ?
  22. Panowie cały układ podejdzie z sedana do avanta ? Wiem ze pewnie już to gdzieś było ale jest tych postów tyle ze szok
  23. Radex121 odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Panowie taki sam pasuje do avanta pod roletę ?
  24. Witam panowie pytanie na szybko wydech z 3.0 jest taki sam jak 2.5 prawda ?
  25. Witajcie dolewanie spuszczanie i odpowietrzanie robimy na zgaszonym silniku dobrze rozumiem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.