Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. ale widziałem że są dwie wersje - ta druga ma pokrętło tylko z jednej strony która jest lepsza Pierwsza jest z modelu b5 Ta druga jest nowsza i ma wiekszy wyswietlacz byla montowana w modelach b6
  2. Za 1,5k? Jak najbardzie
  3. Ta lepsza i jeszcze ala DTM tjunink
  4. Byc moze czujnik cisnienia doladowanie byc moze wastegate. sprawdz podnisnienia na przewodach przed i za wastgatem.
  5. Na pewno masz przepaloną uszczelkę pod głowicą. uszczelka puściła pomiędzy kanałem wodnym i olejowym. Cisnienie oleju jest duzo wyzsze i olej pakuje sie do ukladu chlodzenia, a nie odwrotnie.
  6. No raczej nie jest to normalne jak osad zbiera sie na korku od zbiorniczka wyrownawczego chlodnicy
  7. podczas jazdy wrzuc na luz i sprawdz czy tez drzy jezeli nie to problem moze lezec w skrzyni.
  8. Pierwsze lepsze Pozatym na a4 masywny felunek wyglada ladnie
  9. Kontrolka EPC to pedal gazu, poniewaz nasze auta maja elektroniczne przepustnice, po zalaniu paliwa wysokooktanowego komputer musi zmienic afr, najwyrazniej z jakiejs przyczyny tego nie zrobil i doszlo do spalania stukowego bo mieszanka byla zbyt bogata, byc moze filtr powietrza przypchany, najlepiej zalej v-power i zapnij VAG-a
  10. To znaczy ze olej dostaje sie do układu chłodzenia, aby sie tego kompletnie pozbyc trzeba dokladnie wyczyscic caly uklad chlodniczy (chlodnice i przewody) ale przed tym trzeba pozbyc sie przyczyny, najpierw sprawdz czy pod korkiem oleju nie ma takiej samej mazi!!!
  11. Ja jezdze na oponach Toyo t1-r i spisuja sie swietnie na kazdej nawierzchni, zarowno na drodze jak i na torze
  12. Sasch Stosunek ceny do jakosci jest bardzo dobry.
  13. najlepiej instalacja IV generacji (pelna sekwencja wtrysku gazu sterowana bezposrednio z komputera auta) droga ale najlepsze wyjscie dla tego typu silnika, jezeli bedziesz jezdzil bez szalenstw turbuna wytrzyma.
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/hamownia_automat-t63597.0.html
  15. Juz zalatwione, imbusy od belki trzymaly bo za malo wykrecilem:wallbash: Dzieki.
  16. Ja odkrecilem juz wszystkie srobki jakie byly mozliwe a zderzak jak siedzial tak siedzi i ani drgnie, sa jeszcze jakies zatrzaski?
  17. Kopulka to nie to samo, cewka daje napiecie na swiece, sa 4 jedna na jeden cylinder, znajduja sie na swiecach zaplonowych, Mozesz je odizolowac od wilgoci w jakis sposob, slyszalem tez ze sa preparaty do tego, dobrze byloby gdybys wymienil przy okazji przewody wysokiego napiecia koszt: max 100zl Bedzie jak nowy
  18. Pierwsza sonda ma wplyw na sklad mieszanki druga nie, nie ma podstaw aby to bylo przyczyna.
  19. Wymien lub dolej plynu do wspomagania kierownicy ewentualnie pompa wspomagania siadla
  20. Zawilgotniałe cewki, miałem identyczny problem w nissanie
  21. Takie zderzaki byly fajne ale jakies 5 lat temu Z gory trzeba zaznaczyc ze taki laminat nie bedzie idealny i beda problemy z spasowaniem go do auta
  22. A odkrec korek oleju i zobacz czy nie ma pod nim bialego osadu, wyglada jak mleko, bo cos mi sie wydaje ze walnela ci uszczelka pod glowica i woda dostaje sie do oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.