Treść opublikowana przez davidlive
-
jarzma 312
nie ma znaczenia , po prostu felga musi być minimum 16" a ete może być takie same jak w 15", mój brat mam na zimę et45.
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Panowie jak tylko komputer wróci mi z naprawy dodam fotki jak robiłem wydech w rover75 na tłumikach od b6 Ogólnie to sprawa wygląda tak: Dp potem wycinamy kata,dalej tłumik przelotowy średniej wielkości, potem końcowe seryjne dwa tłumiki Dźwięk przez wszystkich którzy słyszeli oceniany na MEGA podczas jazdy nie uciążliwy a jak dostanie obrotów to pokazuje pazurki Oczywiście wszystko an rurce 2.5" a do samych tłumików 2". Do tłumików wedle uznania dospawać można co sie tam chce na koniec Dodam że silnik w Roverku 1.8 T 150 + Garret T25 i potem 175ps
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
Podjedz do mnie pogadamy
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
Tomaszu najpierw muszę ogarnąć gaz, potem zawias. Światła będą w swoim czasie , jeszcze potrzebuje wnętrza bo te fotele chjowe strasznie:kwasny: tu foty na "starym " nowym zawiasie ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 18:43 ---------- No panowie nareszcie ogarnąłem zawias. :wink: Jak kogos interesuję ciekawy mod w seryjnym zawieszeniu walic na PW opiszę temat. :decayed: jutro jak odgruzuję auto to postaram sie "szczelić ":polew: jakies foty:naughty:
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
kit. i to tylko etap, niestety bez większych efektów, mam plamy, jak sprostam to opisze projekt. ---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:44 ---------- jest kasa na inne plany
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
Nie szukam fejmu tym up ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Nowe foty sa dodane. Auto posadziłem dałem fele jak trzeba plus gril RS razem bedzie ze 300 koni
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
Co proponujesz?
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
mam 1 BV ale słyszałem różne opinie ile to ma obniżenia, nie ma to znaczenia, i tak na wiosnę kuje wszystkie sprężyny ---------- Post dopisany 28-03-2014 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 14:41 ---------- up
-
A4 Diesel
U kolegi ładniej moim zdaniem wyglądają żółte wkładki USA niz pomarańczowe
-
A4 Diesel
na flaty ładuj 205 albo 215, dopiero ta felga pokazuje urok, z oponą 225 nie ma szału:wink: dziwne ze ci obciera z przodu, 2 sezony przejedziłem bez dystansu z przodu i o nic nie wadziło, za to z tyłu felga bez dystansu szła po spręzynie(na styk) tam dystans w Q moim zdaniem konieczny:wink: kowi wszystko fajnie tylko jak pisałem ja tm jeżdżę na co dzień. chciałbym 205 ale niestety nie będe co sezon malował felg po przygodach z krawężnikami
-
A4 Diesel
225 nie przykrywa felg, na continental 5p porysował bym ranty, mam 235 michelin. wygląd wyglądem ale ja tym też jeżdżę
-
A4 Diesel
Bedę do siebie chromy zakładał , jak cos to pisz to czarne ramki ci podesle za flaszkę ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- ale na FIVE Flat czy teraz na Avusach ? na piątkach
-
A4 Diesel
a dosłownie przed sekunda poprawiłem pos t bo nie doczytałem że juz jest info :grin: Fele fajne ale te dystanse mnie drażnią. jakie oponki ? i jakie wymiary przodu i tyło od ziemi do rantu błotnika?
-
A4 Diesel
Własnie walcze z przystosowaniem takich felg. u mnie trą z przodu o dolne kielichy amorów bez dystansów Tez miałes ten problem ?
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Może to toś potwierdzić bo by sie przydało W lewym boczku jest zmieniarka i dvbt ,a prawy jest głęboki i ma miejsce na trójkąt i taki gadżet Nie każdy na zmieniarkę i DVD , może była taka opcja że z lewej gdy nie ma DVd jest to, skąd mam wiedzieć, zapytać mogę nic mnie to nie kosztuje:wink: pozdrawiam mozliwe :wink: .... no dobra daj ten nr konta
-
Jakie wtryski audi a4 1.8 T
Na pewno. W takim razie wtryski i zawor trzeba zmienic. Do tego dp tip i można orać
-
Jakie wtryski audi a4 1.8 T
Panowie a powiedzcie mi czy komputer ogarnie taki skład dodam że mam AJL wtryski od BEX i do tego n75 od RS2. czy faktycznie doładowanie podskoczy o 0.2 bara i czy to będzie latać. AJL jak ktos nie wie mam pompe od S4 pozdro
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Może to toś potwierdzić bo by sie przydało W lewym boczku jest zmieniarka i dvbt ,a prawy jest głęboki i ma miejsce na trójkąt i taki gadżet Nie każdy na zmieniarkę i DVD , może była taka opcja że z lewej gdy nie ma DVd jest to, skąd mam wiedzieć, zapytać mogę nic mnie to nie kosztuje:wink: pozdrawiam
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Może to toś potwierdzić bo by sie przydało
-
Demontaż i montaż chromów szyb w avancie
No i jak ja to przeoczyłem :facepalm: sory raz jeszcze temat można zamykać, pozdrawiam
-
Demontaż i montaż chromów szyb w avancie
Zacznę od tego że szukałem, jesli jednak przeoczyłem taki temat to z góry przepraszam i w razie czego można temat zamykać. Kupiłem do swojego avancika chromy na szybki i słyszałem że nie trzeba z tyłu do ich wymiany wycinać szyb, pytanie jak je wymienić. pozdrawiam
-
[B5 ATJ] Pulsowanie pedału hamulca
Przetocz tarcze i zobaczysz czy jest ok, Jeśli nie pomoże to znaczy że szmelc i na złom
-
A4 b5 2.8+Quattro!!
Sprzątnąłeś mi go sprzed nosa :kwasny:
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Porównywałem klocek od b7 i klocki ori jakie były na 288 i w zasadzie po wywaleniu blaszek na klockach od b7 możesz spokojnie je założyc do 288, powierzchnia tarcia jest identyczna, róznice sa marginalne. Wkładałem w ori zacisk i nawet pasuje w jarzmo
-
[ALL B5] moja A4
nie byleś widac dawno na orlenie w klopie a pisze tam zawsze 2h jazdy 15min odpoczynku :grin: a tak serio to tak czazem bywa, tak samo jest z mandatami nie dostaje ten kto nie jeździ.