Treść opublikowana przez davidlive
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
A choćby dlatego ze są zbyt małe średnice rur. To pierwsze. Poza tym bez dobrego dp i zrobienia wydechu do y-pipes nie poradzi na taka moc.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
podajcie marke i model auta który ma fabrycznie odpowiednie hamulce? ie ma takich, zawsze za mało. pomijam auta strikte spotrowe czyli jakies ferrari lambo i inne
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
o czym Ty gadasz? jakie 300. nie ma takiej opcji moim zdaniem.
-
Wykres do oceny Bex 1.8T
Trzeba przyznać że moc trzyma
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
https://www.google.se/search?q=green+brakes&rlz=1CDGOYI_enPL665PL665&hl=pl&biw=667&bih=105&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjK4_OgkMzJAhXDqnIKHdzVBqUQ_AUIBigB#imgrc=XdltXXXHc483zM%3A Gdzie kupie taki lakier? Albo bardzo podobny ?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Sory ale w tedy gdy nie odbierałeś ani nie dawałeś znać czy będziesz a on czekał i plany przełożył tak to wyglądało. Ale temat już zamknięty,
-
Zwrotnica - czy do quattro są inne?
nie ma znaczenia, jedyne różnice były w łożyskach, najlepiej szukaj od swojego sinika
-
A4 B7 Quattro 2.0 TFSI przelot
Ja to chce robić już po nowym roku
-
Klekotanie/cykanie, brud w silniku BEX
cykaja Ci popychacze zaworowe, a ten brud to norma, Albo wlej środek czyszczący albo wlej olej z diesla. A ten 5w30 to troche słaby olej dla tego silnika, zalecany jest 5w40
-
Tuning ADR
kolega pisze że 1.8T go nie interesuje. Swoją drogą Dominik to troche nie ten temat
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
No w sumie tak. Ale dobrze ze nie z Połańca
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
A czego ty odem mnie oczekujesz ? Mam kłamać ? Nie zakładałem tego i nie jeździłem. Co wiem to pisze. Sprzęgło jest nowe i możliwe ze i 700nm przeniesie. Nie wiem tego. Chcesz kupić czy skomentować?
-
A4 B7 Quattro 2.0 TFSI przelot
To rób jak uważasz, ja wole mieć ciszę w aucie.
-
A4 B7 Quattro 2.0 TFSI przelot
To ja bym sie podłączył do was ale pod inne średnice, i ja chce dać w sumie 5 tłumików, 2 końcowe już mam, potrzebował bym dac jeden jak największy koło skrzyni, i dwa środkowe
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
co to niby ma dać ?? ktos Ci bajek naopowiadał że są niby spaliny szybciej wyciągane że to że tamto, bajdy jak u grimów.
-
SWAP 2.7BIT do B7
poczytałem popytałem i robie swojego starego dobrego 1.8T na małego potworka
-
Regeneracja i przeróbka dolnej rozpórki (montaż)
Własnie poto ona jest. Zamontuj tak jak i nie będzie kłopotu
-
Zestaw turba i intercoolera 1.8t BFB 163km .
I ze niby tyle gratów za 1k$? To z czego to jest zrobione ?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Nie sprzedaje bo cos w planach w sensie inne auto. Zbieram kase na dom i to wszystko. Ale niestety jeden kolega z forum mnie i mojego brata zrobił w c**ja i ze sprzedaży rezygnuje. Działamy
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Weź sobie dorób taki jednomas http://a4-klub.pl/index.php?/topic/329751-female-body-inspector-rss4-look-20-tdi-350hp680nmnos19caliceramikagwint-kw-v3recaroled-naviaudio-bosewebasto/page-6 np to
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Jeśli założysz zwrotki te które wymieniłem nie ruszasz nic z wahaczami, a mopa spokojnie ogarnia, u mnie w b5 AJL ogarniała 345 i 300 bez kłopotu, tam masz dajej po jednym tłoczku, większym ale nie nie na tyle żeby wymagało to wymiany pompy.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://fmic.pl/audi-zestawy-dedykowane/992-bmw-e46-diesel.html bo bez jaj 1300E za icka, to już ten ubogi pakiet lepszy a kosztuje 200E Za 1000 wkładasz icka jakiego chcesz z rurami i obrabia 500ps
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
strzał w kolano z ta skrzynią zrobiłeś, było szukać skrzyni od np bex albo s4 b6/7 i wkładał byc dużo więcej sprzęgieł. Chyba tylko custom Ci zostaje.
-
Regeneracja i przeróbka dolnej rozpórki (montaż)
Myślę że wiem o co Ci chodzi, przykręciłeś to bezpośrednio do sanet tych stalowych. Niestety lepszym rozwiązaniem jest to fabryczne, sanki jednak oddzielone sa od "budy" gumowymi tulejami. Ale myśle że nie ma to kolosalnego wpływu. A te mocowania na moich fotach kupisz np od a4 b5 2.5v6 tdi, groszowe sprawy
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
ja kupiłem ładny komplet z a6 c6 3.0tdi za chyba 250zł