Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spoko w weekend luz :D i można grać :kox:

Ja od 22:00 w Sobotę mam urlop także jak nie wybiję nigdzie na miasto to możemy pośmigać :naughty:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:37_________________________________________________A gdzie reszta naszego składu z forum, tyle osób jest przecież :gwizdanie:

Zobaczcie jak dawniej się cisnęło :D

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogramy w sieci z elitą z którą cisnę

a jaki pokój jak coś jeśli można wiedzieć??

Hmm nie ma nazwy konkretnej pokoju, tylko musisz mieć w znajomych np. mnie nick PABLO-V12 i dajesz w świecie GT5 na społeczeństwo, następnie szukasz mój nick w profilach i jak klikniesz to będzie żółte kółeczko, wtedy pokaże Ci się lista graczy w pokoju i się dołączasz :wink4:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:57_________________________________________________

Pablo tworzy Pokój ..i obowiązkowo MIC do gry aby się porozumiewać ..wystarczy kamerka EYE-Toy :D i heja

Najlepiej dołączyć się do kogoś kto ma wykupione nowe tory m.in SPA, za***isty tor :kox: :kox: :kox:

A co do kamerki to zdaje egzamin, rozkminiłem jak się usuwa eho i wszyscy mnie doskonale słyszą a dałem za nią 40zł :D

Insane wykupiłeś ten dodatek :mysli:

Ja muszę kupić to doładowanie coś jak karta bo tak też można wykupić, nie chce konta zakładać.

Norbas jak coś to napisz dokładnie swojego nicka z PSN w tym temacie co wyżej podałem gdzie mamy pokój i Cię dopiszę do listy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajsu nie mam wypstrykałem się BF3 i MW3 ..więc wiesz moja luba krzywo będzie patrzeć i jazda w domu...a nie chce mieć podbitego oka :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajsu nie mam wypstrykałem się BF3 i MW3 ..więc wiesz moja luba krzywo będzie patrzeć i jazda w domu...a nie chce mieć podbitego oka :polew: :polew:

:polew:

To tylko 14zł :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 23:02_________________________________________________Tu macie zdjęcia i opis nowych torów.

http://eu.gran-turismo.com/pl/products/gt5/dlc/tracks/

3,99 juro :decayed:

Aha i przygotuj się na instalację 10 GB aktualizacji :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i obowiązkowo MIC do gry aby się porozumiewać ..wystarczy kamerka EYE-Toy i heja

3 dni temu w końcu utworzyłem konto na PSN i nie mogę się otrząsnąć :naughty:: co dopiero jakbym miał kamerke to bym chyba w ogole z domu nie wyszedł :decayed:

Norbas jak coś to napisz dokładnie swojego nicka z PSN w tym temacie co wyżej podałem gdzie mamy pokój i Cię dopiszę do listy

dobra zaraz napisze id

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko w weekend luz :D i można grać :kox:

Ja od 22:00 w Sobotę mam urlop także jak nie wybiję nigdzie na miasto to możemy pośmigać :naughty:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:37_________________________________________________A gdzie reszta naszego składu z forum, tyle osób jest przecież :gwizdanie:

Zobaczcie jak dawniej się cisnęło :D

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Ja za słaby jestem do Was Fachowców... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie reszta naszego składu z forum, tyle osób jest przecież :gwizdanie:

kupili zestaw X360+FM4 :polew: :polew: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: tia i muszą płacić na Usługę LIVE , jak chcą pograć online!!ahhaha

Taaa , ale przynajmniej wiedza ze nikt im nie wykradnie nr. kont , haseł etc :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se pogadali :kox:

Robimy listę na dzisiaj w drugim temacie, dopisywać się :kox:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 11:49_________________________________________________Brawo, najpierw sam twórca GT Kaz wygrywa w NG 24h a teraz wychowanek serii GT :oklaski: :oklaski: :oklaski:

http://www.gtplanet.net/gt-academy-winner-jordan-tresson-team-win-blancpain-gt4-championship/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: tia i muszą płacić na Usługę LIVE , jak chcą pograć online!!ahhaha

Taaa , ale przynajmniej wiedza ze nikt im nie wykradnie nr. kont , haseł etc :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

aaa.. To jeszcze się nie dowiedzieliście, że na na Xbox Live był udany atak ? :kox: :kox:

Tylko strategią Microsoft było nie nagłaśnianie sprawy i nie przyznawanie się do niczego :polew: :polew:

Jak się ktoś skapnął to mu Microsoft oddawał MSpointsy, pieniądze etc.. Ale sprawy nie nagłośnili tak jak zrobiło to SONY przyznając się do błedu.. Przestańcie tak ślepo gapić się w Gatesa :) Nawet nie mieli jaj, żeby się przyznać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se pogadali :kox:

Robimy listę na dzisiaj w drugim temacie, dopisywać się :kox:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 11:49_________________________________________________Brawo, najpierw sam twórca GT Kaz wygrywa w NG 24h a teraz wychowanek serii GT :oklaski: :oklaski: :oklaski:

http://www.gtplanet.net/gt-academy-winner-jordan-tresson-team-win-blancpain-gt4-championship/

gdzie ten watek do umawiania się na granie z chęcią z wami polatam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa.. To jeszcze się nie dowiedzieliście, że na na Xbox Live był udany atak ? :kox: :kox:

Tylko strategią Microsoft było nie nagłaśnianie sprawy i nie przyznawanie się do niczego :polew: :polew:

Jak się ktoś skapnął to mu Microsoft oddawał MSpointsy, pieniądze etc.. Ale sprawy nie nagłośnili tak jak zrobiło to SONY przyznając się do błedu.. Przestańcie tak ślepo gapić się w Gatesa :) Nawet nie mieli jaj, żeby się przyznać :gwizdanie:

no byl atak, ale przynajmniej nie bylo jakiejs chorej (dlugiej) przerwy w dzialaniu live'a + dotknal jakis znikomy procent osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ten watek do umawiania się na granie z chęcią z wami polatam :)

Na drugiej stronie był działu Multimedia :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...