Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

bierz sline'a i się nie zastanawiaj, chociaż znaleźć do sedana to wyzwanie :) osobiście nie jestem fanem ms czy tez innych "dodatków" s-line bądź S4 i jest syto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza wyciągną niestandartowego i lelego bo w okolicy zreztą Karol również wiec kiedy? ;)

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

wiadomo Rafał pestka Cie zawiezie do chaty ;_

w niedzile lecę maraton .. zatem nie piję do 13tego

ale jutro pewnie zawitam na Style jak to w czwartek ... i tam sie też popija piwko z Shella, jak ktoś chce :)

Pepin biegnij biegnij bo do wygrania jest Volvo V40;-) Wczoraj je szykowałem;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzik a Ty swój gdzie nabyłeś? ori w salonie?

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

trza wyciągną niestandartowego i lelego bo w okolicy zreztą Karol również wiec kiedy? ;)

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

wiadomo Rafał pestka Cie zawiezie do chaty ;_

w niedzile lecę maraton .. zatem nie piję do 13tego

ale jutro pewnie zawitam na Style jak to w czwartek ... i tam sie też popija piwko z Shella, jak ktoś chce :)

Pepin biegnij biegnij bo do wygrania jest Volvo V40;-) Wczoraj je szykowałem;-P

życzę powodzenia, ale chyba kenijczycy wygrają nie? czy losowanie jest wśród wszystkich??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak już zadecydowałem odkupie tylni s-line tak jak było a powiedzcie mi znacie jakiegoś z poznania lakiernika co fajnie maluje i nie drogo./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzik a Ty swój gdzie nabyłeś? ori w salonie?

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

trza wyciągną niestandartowego i lelego bo w okolicy zreztą Karol również wiec kiedy? ;)

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

wiadomo Rafał pestka Cie zawiezie do chaty ;_

w niedzile lecę maraton .. zatem nie piję do 13tego

ale jutro pewnie zawitam na Style jak to w czwartek ... i tam sie też popija piwko z Shella, jak ktoś chce :)

Pepin biegnij biegnij bo do wygrania jest Volvo V40;-) Wczoraj je szykowałem;-P

życzę powodzenia, ale chyba kenijczycy wygrają nie? czy losowanie jest wśród wszystkich??

Rozmawiałem z kumplem z salonu to niby wszyscy biorą udział ale wiecie jak to info u krawaciarzy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brewki bym wywalił i koło zmienił:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a co ma on za ledy?

czytaj ten watek, sam od niego kupilem mozesz zobaczyc w realu

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

jagus a co do zderzaka tak na powaznie sluchaj miedzika, tylko s-line, ten ms tez mi sie jakos nie podoba... obydwoje macie super kolorki to stawiajcie na fabryke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie uważam Was za starych wyjadaczy w A4 więc zwracam się do Was o opinie co by można poprawić w mojej B5? Odrazu mówię ze nie jestem za jakimś wieś tuningiem i laminatem;-) Narazie jestem w trakcie wymiany na ori navi RNS-D a w planach tylko i wyłącznie ori fele 17", zderzak przód z grillem od S4 i bodajże z RS4 lotka nad tylną szybę tylko nie przesadzę z np tą lotką?? Co jeszcze można dowalić ze smakiem?

ImageShack Album - 6 images

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ----------

Słuchajcie uważam Was za starych wyjadaczy w A4 więc zwracam się do Was o opinie co by można poprawić w mojej B5? Odrazu mówię ze nie jestem za jakimś wieś tuningiem i laminatem;-) Narazie jestem w trakcie wymiany na ori navi RNS-D a w planach tylko i wyłącznie ori fele 17", zderzak przód z grillem od S4 i bodajże z RS4 lotka nad tylną szybę tylko nie przesadzę z np tą lotką?? Co jeszcze można dowalić ze smakiem?

ImageShack Album - 6 images

moim zdaniem pojeździsz rok na 17 i stwierdzisz że mało i będziesz chciał 18 także moim zdaniem pakuj od razu 18 Co do lotki to napisz do krwata on ma taką lotkę to Ci powiem a ogólnie ok auto

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś, a Ty miałeś B8 przecież. Co się stało, że się przeszedłeś? Rozumiem, że niekoniecznie z własnego wyboru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj moja sprzedałem bo dostałem strzała mocnego szukałem B8 w benzynie już 6 miechów nic mi nie wpadło w oko a tu nagle przeleciała mi po ogloszeniach b6 w niemczech i bez zastanowienia kupiłem a reszta gotówki odłożona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek w Poznaniu to się tak nie da :facepalm: Chyba że ktoś nie zamierza jeździć autem.

po dwóch sezonach na 18" mogę potwierdzić że bez problemów się da. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek w Poznaniu to się tak nie da :facepalm: Chyba że ktoś nie zamierza jeździć autem.

po dwóch sezonach na 18" mogę potwierdzić że bez problemów się da. :wink:

Wszystko się da. Służbowym to nawet i pod metrowy krawężnik się podjedzie. Ja bujam się po Poznaniu aktualnie na 17 i nie ukrywam że jest to męczące. Auto mam w dodatku dość nisko więc muszę się pilnować na tych Poznańskich dziurskach żeby czegoś nie urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wrocilem na 1BA bo mimo ze na 16" i nie bylo za nisko na 1BE to co chwila haczylem gdzies oslona , zderzakiem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem duże alu 17/18 i do tego standardowe zawieszenie bez obniżania itp wygląda kiepsko. Już parę A4 czy tam passatów widziałem w takiej konfiguracji i moim subiektywnym zdaniem nie wyglądało to ciekawie. Według mnie do większego alu musi być już jakaś choćby nie wielka gleba żeby to wyglądało ładnie.

A4 poliftowe siedzą już chyba w serii nieco niżej niż B5 przedlifty które na prawdę czasem sterczą jak kozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...