Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

niestandardowy, a jaki koszt tych ledów, co za ile?

Napisz do Tomika na maila przesle Ci cennik. A ceny sa spoko...

no Panowie, xenonogarniety dzisiah z Bartkiem do konca. musze swoj watek zalozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry - ja właśnie skończyłem na dziś. Do 14:00 Marcin a potem leciałem dalej z Multitronikami... W międzyczasie przyjechał nowy motor do Passata :decayed: Teraz chwila odpoczynku i jutro od nowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku kto jeździ po wrześni czarnym avantem z klubowymi ramkami na czarnej feldze z czerwonym rantem?

Oprócz maliniaka ze Słupcy nikt mi nie przychodzi do głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku kto jeździ po wrześni czarnym avantem z klubowymi ramkami na czarnej feldze z czerwonym rantem?

Oprócz maliniaka ze Słupcy nikt mi nie przychodzi do głowy...

:thumbdown:jak tak możesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak już zadecydowałem odkupie tylni s-line tak jak było a powiedzcie mi znacie jakiegoś z poznania lakiernika co fajnie maluje i nie drogo./

U mnie z lakierni chłopaki malują prywatnie ale ceny zbyt konkurencyjne nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivy widziałem dziś główną nagrodę w marratonie...stoi na parkingu na piątkowie...jeśli oczywiście jest to te volvo, na szybie jest naklejka floty 14 maratonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:04 ----------

Słuchajcie uważam Was za starych wyjadaczy w A4 więc zwracam się do Was o opinie co by można poprawić w mojej B5? Odrazu mówię ze nie jestem za jakimś wieś tuningiem i laminatem;-) Narazie jestem w trakcie wymiany na ori navi RNS-D a w planach tylko i wyłącznie ori fele 17", zderzak przód z grillem od S4 i bodajże z RS4 lotka nad tylną szybę tylko nie przesadzę z np tą lotką?? Co jeszcze można dowalić ze smakiem?

ImageShack Album - 6 images

moim zdaniem pojeździsz rok na 17 i stwierdzisz że mało i będziesz chciał 18 także moim zdaniem pakuj od razu 18 Co do lotki to napisz do krwata on ma taką lotkę to Ci powiem a ogólnie ok auto

:thumbup1:

No Myślę że 18 to chyba będzie juz kozak, tym bardziej z moją glebą ale czy nadkola nie będą obgryzać opon?;-) Kurde nie mogę znaleźć kolegi Krwata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem trochę wcześniej...może masz rację. felga czarna i czerwona obwódka

Jezdzi taka ale chyba bez klubowych ramek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivy widziałem dziś główną nagrodę w marratonie...stoi na parkingu na piątkowie...jeśli oczywiście jest to te volvo, na szybie jest naklejka floty 14 maratonu

No jeżeli była na kołpakach to była ta...;-) Szczerze to różni się od tej z plakatu;-P Nie chcecie wiedzieć z jakiego auta te koła z kołpakami są;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...