Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobly :hi:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:29_________________________________________________hmm :mysli:, mysle ze choc stronke dziennie damy rade naskrobac ,co? [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:31_________________________________________________bendzji a ty co sie tak skradasz ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skradam.... :cool1: ?[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:47_________________________________________________na razie 3 posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa wczoraj mnie tak przewialo ze teraz nie tylko przeziebienie ale i pler mnie napidalaja, a moze to juz starosc? :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:48_________________________________________________

Ja się skradam.... :cool1: ?[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:47_________________________________________________na razie 3 posty :)

byles pierwszy i sie nie odezwales :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:49_________________________________________________ide po kawcie zaraz bede :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka kontrola , zaskoczyłeś mnie :)[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:50_________________________________________________Trochę zimno się zrobiło na dworze więc dopiero teraz zauważyłem że mam diesla - prawdziwy klekot :)

Trochę żałuję że jakiejś V-ki nie kupiłem :mysli:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:53_________________________________________________Ale pewno bym miał spalanie 20l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie benzynkę

teraz to mój pierwszy diesel[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:57_________________________________________________Jakieś porządne 2.8V6 to by było coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka kontrola , zaskoczyłeś mnie :)[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:50_________________________________________________Trochę zimno się zrobiło na dworze więc dopiero teraz zauważyłem że mam diesla - prawdziwy klekot :)

Trochę żałuję że jakiejś V-ki nie kupiłem :mysli:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:53_________________________________________________Ale pewno bym miał spalanie 20l/100km

moja nawet przy 210 km\ h nie siorbie 20l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by tyle spaliła - nawet w Punciaku 1.1 teścia udało mi się osiągnąć 10l/100km :gwizdanie: a w mojej Vectrze 1.8 w automacie 17l/100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie benzynkę

teraz to mój pierwszy diesel[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 07:57_________________________________________________Jakieś porządne 2.8V6 to by było coś

jak chcesz to moge Tobie odsprzedac moja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blind1 ciekawa propozycja , ale muszę swoją b5 trochę się pokulać 5 tyś km temu wymieniłem rozrząd [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 08:03_________________________________________________co do pracy żona się w poniedziałek broni magistra a ty wojtas kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11-12l mi pali przy spokojnej jezdzie mowimy oczywiscie o autostradzie, w miescie siorbnie wiecej przy zalaczonej klimie no i korki to 15 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Wojtasie pisanie pracy idzie?

powoli, ale idzie :wink4:

co do pracy żona się w poniedziałek broni magistra a ty wojtas kiedy?

w 2011 jakoś, ale się już zabieram do pisania, bo idę do roboty od października :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Wojtasie pisanie pracy idzie?

powoli, ale idzie :wink4:

co do pracy żona się w poniedziałek broni magistra a ty wojtas kiedy?

w 2011 jakoś, ale się już zabieram do pisania, bo idę do roboty od października :)

gdzie bedziesz tyral Wojtasie?[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 08:07_________________________________________________ide na inhalacje zaraz bede :good:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 08:08_________________________________________________jestem :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...