Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dobly :hi:

:siema:

czesc Wojtasie, co tam u Ciebie?[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:41_________________________________________________zerkam od czasu do czasu na meczyk, Leszek prowadzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a tak BTW. nie mieliście kiedyś takiego przypadku: chciałem dodać nowego maca w ustawieniach routera (jakiś tam D-Link) i moim oczom ukazało się takie coś :disgust:

mcafsy.jpg

nie wiecie co z tym zrobić, upgrade wg zaleceń d-linka nie śmiga, a nie wiem czy jak zresetuje ruter przyciskiem to mi się nie rozjedzie całkowicie, a software nie wróci... :wallbash:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:47_________________________________________________

na czym leci ?

TV4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piechol zapisz sobie plik z ustawieniami gdzies na dysku i pozniej cuduj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piechol zapisz sobie plik z ustawieniami gdzies na dysku i pozniej cuduj :wink4:

a gdzie to coś znaleźć? :mysli:

gdzieś w ustawieniach powinno być coś jak "export ustawień", czy coś takiego :wink4:

nie wiem w sumie gdzie to jest, różne routery są, nie wiem czy we wszystkich to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piechol zapisz sobie plik z ustawieniami gdzies na dysku i pozniej cuduj :wink4:

a gdzie to coś znaleźć? :mysli:

gdzieś w ustawieniach powinno być coś jak "export ustawień", czy coś takiego :wink4:

Miszczu :decayed: tylko chodzi o to, że ja się do ustawień nie mogę dostać :thumbdown: bo po wpisaniu 192.168.0.1 nie wyskakuje mi okienko do zalogowania itd. tylko pusta strona ze screena... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly :hi:

bedzie monolog? :cool1:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 19:56_________________________________________________

piechol zapisz sobie plik z ustawieniami gdzies na dysku i pozniej cuduj :wink4:

a gdzie to coś znaleźć? :mysli:

gdzieś w ustawieniach powinno być coś jak "export ustawień", czy coś takiego :wink4:

Miszczu :decayed: tylko chodzi o to, że ja się do ustawień nie mogę dostać :thumbdown: bo po wpisaniu 192.168.0.1 nie wyskakuje mi okienko do zalogowania itd. tylko pusta strona ze screena... :kwasny:

a adres prawidlowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a adres prawidlowy?

no jasne :wink4: dużo razy już coś tam zmieniałem, a teraz się zesrało... nie wiem czy ktoś się nie próbował włamać i coś aktualizować od siebie :wallbash:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:01_________________________________________________

:kox::kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox::kox:

:kox::kox::kox::kox::kox:

:kox::kox: :kox: :kox::kox::kox: :kox: :kox:

:kox::kox::kox::kox::kox:

:kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox::kox: :kox: :kox::kox:

:polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze jest dobrze póki co :kox: :kox: :kox:

BTW, co robisz jutro? :mysli:

jutro jadę do pracy potem chwilę wolnego a potem na trening ... jak coś to mogę być dyspozycyjny w ok południowych godz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jadę do pracy potem chwilę wolnego a potem na trening ... jak coś to mogę być dyspozycyjny w ok południowych godz :)

jakby co, moznaby zadzialac cos w spr antenki, ale po 14.oo raczej. wczesniej biegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jadę do pracy potem chwilę wolnego a potem na trening ... jak coś to mogę być dyspozycyjny w ok południowych godz :)

jakby co, moznaby zadzialac cos w spr antenki, ale po 14.oo raczej. wczesniej biegam.

jaja sobie robisz :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...