Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Poznan! Wczoraj dotarlismy w koncu po eskapadzie przez zasypana Danie i Niemcy. Od Berlina mgla mleko :(

A w Poznaniu deszcz, hehe. Ale mniejsza z tym! Swieta w Polsce i Poznaniu rulez!

Przy okazji chcialbym zyczyc wszystkim wesolych swiat i szczesliwego nowego roku!

Pozdrawiam

Makki z rodzinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione, ale szczere WESOŁYCH ŚWIĄT !![br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________

W7 64 bit będzie widziało 4 GB ramu, Vista 64 bit też widzi, masz 2 rdzeniowy procek ? ja mam jedno rdzeniowy i mam fizycznie 4 GB ramu ale system widzi 3 GB ale w pełnym zakresie i śmiga bombowo

to że nie widzi to nie znaczy, że nie wykorzystuje... adresuje sobie tą pamięć mimo, że ona nie jest do końca alokowana[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 00:01_________________________________________________

Szula ja tez polecam szybościemniacza z Kostrzyna tez jestem po jego usługach i jest git a w dodatku cena rewelka!!!

Ma ktoś może instalkę Win7 64bit bo mam HP DV7 z 4 GB RAM-u i mnie Vista dobija tak muli a w7 będzie widziała cały ram???[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________No jest szansa z w przyszłym roku wigilia będzie dniem wolnym i wyzyskiwacze nie będą zmuszać ludzi do pracy do wieczora w wigilię

przypomnij się jakoś przed spotem to coś się da wymyślęć z tym W7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 08:43_________________________________________________po15,5h jazdy :sick3: dotarlem do domu :banan:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 08:45_________________________________________________droga byla naprawde :sick3:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 09:05_________________________________________________ale jestem w domku :good:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 09:06_________________________________________________mysle ze niebawem sie zobaczymy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkiego dobrego po swiętach

ma ktoś namiary na jakiegoś sprytnego elektryka samochodowego? potrzebuję przełożyć gniazdo do przyczepy z US na EU, nie chcę sam grzebac przy tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkiego dobrego po swiętach

ma ktoś namiary na jakiegoś sprytnego elektryka samochodowego? potrzebuję przełożyć gniazdo do przyczepy z US na EU, nie chcę sam grzebac przy tym

ja mam znajomka elektryka mogę Ci dać namiary i się zapytasz... mieszka na dolnym Łazarzu i raczej tam trzeba by podjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś jak byś mógł namiary na PW wysłać, z góry dziękuję

pozszło :good:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 23:46_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario, jakby elepstryk nie dał rady to daj znać .. Borek ze Style jest elektrykiem na Piątkowie albo Grzechu (Boscha) też dłubie w kabelkach [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 12:45_________________________________________________Nikuś, kod już mam jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...