Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

czesc spiochy :hi:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 08:11_________________________________________________milego dzionka, spadam do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:41_________________________________________________

:hi:

heeeeeeeeeeeeej :hi: gdzież bywałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część, wiecie może czy we Wrześni kupie gdzieś felgi stalowe do audi rozmiar 15?

Zapytaj w wulkanizacji na Paderewskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część, wiecie może czy we Wrześni kupie gdzieś felgi stalowe do audi rozmiar 15?

Zapytaj w wulkanizacji na Paderewskiego...

Dzięki jutro zobacze.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-10 to chyba teraz może być na wschodzie Polski ale nie u nas ani w Częstochowie :mysli:

Wg. pogody w telefonie pokazywało, że będzie -10*C, dzisiaj wróciłem, a w nocy było tylko -3*C :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom właśnie tyle co zmieniałem :gwizdanie:

HTC HD 2 tak pokazywał, ale dziewczynie w HTC Desire tak samo :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w sumie dobrze dla Ciebie :)

Mi mróz nie straszy, bardziej bałem się o Aku, w zeszłym roku krecił baz problemu, pytanie jak w tym :mysli: Dla bezpieczeństwa zabrałem kabelki rozruchowe, ale mrozu brak, a więć potencjalnego problemu też :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 22:19_________________________________________________:siema:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, ale jak jestem w Poznaniu, planuje wyjazd do Częstochowy, to lubię ogarnąć pogodę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom właśnie tyle co zmieniałem :gwizdanie:

HTC HD 2 tak pokazywał, ale dziewczynie w HTC Desire tak samo :wallbash:

przeciez telefon pokazuje albo temperature z prognozy pogody, albo temperature wewnetrzna ukladu elektronicznego i nie ma nic wspolnego z rzeczywistym pomiarem temperatury na dworze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę, Android ma kiepski dostęp do info o pogodzie, Iphone ma z google weather forecast i od prawie 3 lat jeszcze mnie to nie zawiodło, ale i tak dodatkowo mam inną aplikację jak np. Celsius z opcją godzinową, IOS5 też już ma opcję godzinową :)

jak chcę dokładniejszych info wchodzę np. na http://www.yr.no/place/Poland/Greater_Poland/Pozna%c5%84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 08:16_________________________________________________u mnie piekna pogoda, tylko troszke zimno 4stopnie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę, Android ma kiepski dostęp do info o pogodzie, Iphone ma z google weather forecast i od prawie 3 lat jeszcze mnie to nie zawiodło, ale i tak dodatkowo mam inną aplikację jak np. Celsius z opcją godzinową, IOS5 też już ma opcję godzinową :)

jak chcę dokładniejszych info wchodzę np. na http://www.yr.no/place/Poland/Greater_Poland/Pozna%c5%84/

Tyle, że ja nie mam androida, tylko Windows Mobile :good: W sumie pierwszy raz mnie zawiodł, co do pogody, w Poznaniu zawsze się sprawdzała :kox:

[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 08:45_________________________________________________:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...