Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że się da ale jakie cyferki i ile multi by to znosiło

Cena normalna (1000-1500zł). Miejsce DYNOSOFT. Wytrzymałość komponentów na pewno obniżona - powiedzmy interwał generalnego remontu spada z 300 000km do 200 000km.

Skrzynia Hammera w 2.0TDI BLB po roku użytkowania na mocniejszym programie wygląda idealnie.

:gwizdanie: Powiem Pepinowi żeby namiętnie mu sprzedał gonga jak go znów zobaczy... (oczywiście po ustaleniu, który to kolega ze Style ;)).

:polew:

mam takie same zdanie :)

ale samo zawieszenie, kurde no masakra :D

ten samochód normalnie skakał,

dobra opcja uważam aczkolwiek u mnie zbędna

to znacie tą ekipa ?

Style są fajne chłopaki. Pepin się z nimi trzyma więc powie więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

wiem, że się da ale jakie cyferki i ile multi by to znosiło

Cena normalna (1000-1500zł). Miejsce DYNOSOFT. Wytrzymałość komponentów na pewno obniżona - powiedzmy interwał generalnego remontu spada z 300 000km do 200 000km.

Skrzynia Hammera w 2.0TDI BLB po roku użytkowania na mocniejszym programie wygląda idealnie.

jeśli ktoś zrobi program ale będzie tej mocy używał wtedy kiedy jest potrzeba to auto na żywotności nie odczuje, ale jeśli ktoś będzie cały czas katował auto to i bez programu zajedzie skrzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że się da ale jakie cyferki i ile multi by to znosiło

Cena normalna (1000-1500zł). Miejsce DYNOSOFT. Wytrzymałość komponentów na pewno obniżona - powiedzmy interwał generalnego remontu spada z 300 000km do 200 000km.

Skrzynia Hammera w 2.0TDI BLB po roku użytkowania na mocniejszym programie wygląda idealnie.

jeśli ktoś zrobi program ale będzie tej mocy używał wtedy kiedy jest potrzeba to auto na żywotności nie odczuje, ale jeśli ktoś będzie cały czas katował auto to i bez programu zajedzie skrzynie

:good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taka i jak dobrze skrobiesz to nie robi rys, ale nie daj boże nierówno coś przyciśniesz, albo będzie gdzieś lód i sama Tobie się przesunie nie tak jak powinna to rysa murowana :wallbash: W tym roku kupiłem dobrą plastikową, ale i tak używam odmrażacza do szyb i nie muszę nic skrobać, 7zł/0,5L :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taka i jak dobrze skrobiesz to nie robi rys, ale nie daj boże nierówno coś przyciśniesz, albo będzie gdzieś lód i sama Tobie się przesunie nie tak jak powinna to rysa murowana :wallbash: W tym roku kupiłem dobrą plastikową, ale i tak używam odmrażacza do szyb i nie muszę nic skrobać, 7zł/0,5L :kox:

Dlaczego? Z tego co wiem to szkło jest twardsze od mosiądzu więc teoretycznie nie powinna rysować.

Poza tym odmrażacz teraz może się sprawdza ale przy ostrzejszym mrozie nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek wiało przedwczoraj a wczoraj już było spoko loko

no to tak jak u nas - mi satke przestawiło że rano dziewczynom bajek z BabyTV nie mogłem puścić i jak prąd zabrali w nocy i pstrykali to router mi siadł :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z routerem koszta naprawy :( ew. zakup nowego

już miał troszkę na karku i nie był z jakiś drogich - teraz nowy też będzie taki do 100zł na domowy użytek starczy no ale wiadomo że i "stówy" szkoda :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko D-link'a nie kupuj, ja mam i jestem mega wściekły na to g, Dir-600 niby dobry miał być a tu szajs się okazało, 2 razy reklamowałem i dostawałem z gorszymi parametrami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko D-link'a nie kupuj, ja mam i jestem mega wściekły na to g, Dir-600 niby dobry miał być a tu szajs się okazało, 2 razy reklamowałem i dostawałem z gorszymi parametrami

to chcę zakupić :

http://www.komputronik.pl/product/111824/Sprzet_komputerowy/Sieci_i_komunikacja/Asus_Wireless_Router_RT_N10_ver_B1_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam 150 i nie uwierzysz ale wifi przepuszcza max do 20 mbit a powinno koło 100, po lanie nie mam więcej jak 45 a powinienem mieć 100, jak podłączę bezpośrednio kompa po lanie to mam 93-96 mbit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taka i jak dobrze skrobiesz to nie robi rys, ale nie daj boże nierówno coś przyciśniesz, albo będzie gdzieś lód i sama Tobie się przesunie nie tak jak powinna to rysa murowana :wallbash: W tym roku kupiłem dobrą plastikową, ale i tak używam odmrażacza do szyb i nie muszę nic skrobać, 7zł/0,5L :kox:

Dlaczego? Z tego co wiem to szkło jest twardsze od mosiądzu więc teoretycznie nie powinna rysować.

Poza tym odmrażacz teraz może się sprawdza ale przy ostrzejszym mrozie nic nie daje.

Mam jakiś śmieszny Dr. Marcus czy coś, i w zeszłym roku jak było po -20 to dawał rade bez problemu, w tym roku jeszcze takich mrozów nie było, wiec nie wiem, ale puki co działa bez problemów. Co do rys, to też tak myślałem ze szyba twardsza, a jak będziesz na spocie to moge Tobie pokazać jakie rysy mi porobił :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam 150 i nie uwierzysz ale wifi przepuszcza max do 20 mbit a powinno koło 100, po lanie nie mam więcej jak 45 a powinienem mieć 100, jak podłączę bezpośrednio kompa po lanie to mam 93-96 mbit

a dzieje się tak dlatego, że producenci piszą, że standard N jest obsługiwany,

a jak doczytasz to tak, ale w wersji draft i mi laptop do rutera LINKSYS łączy się tylko 65Mb/s

bo wsparcie jest tylko jako draft 802.11n

NP.:

• Not Draft 802.11n Certified

• Only guaranteed to support 54 Mbps link rate with draft 11n clients

• Low throughput and/or high variation with some draft 11n clients

ale normalnie to stacjonarny z kartą WiFi na USB łączy się w standardzie n - 54Mb/s

więc na początek proponuję nowy sterownik do WiFi oraz nowy firmware na rutera, tylko wcześniej należy zrobić backup ustawień[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 20:51_________________________________________________A tu propozycja na konkurs zlotowy :) od kolegów z Malezji z ich zlotu trochę innej marki

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/377225_309673585718001_100000260876426_1190278_562352106_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/388746_309671492384877_100000260876426_1190229_722905285_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...