Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Maxcudo dopracuj sobie podpis bo coś się rozlazł

Co masz na myśli?? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16. Na forum dopuszczalne jest używanie avatar’ów jednakże jego wielkość nie powinna być większa niż 50 kB. Większe avatary będą usuwane przez Zarząd Klubu bez obowiązku poinformowania o tym fakcie osoby zainteresowanej. Użyte avatary nie powinny nawiązywać swoją tematyką do treści opisanych w punktach 10, 11 i 12 niniejszego Regulaminu.

Podpis (razem z obrazkiem) nie powinien przekraczać rozmiaru 5 linijek tekstu.

Maksymalny rozmiar obrazka/bannera umieszczonego w podpisie, pod warunkiem, że nie ma nad/pod nim tekstu to 768px × 100px (wielkość w miarę rozsądku). Jeżeli nad/pod obrazkiem znajduje się tekst jego wysokość musi być mniejsza (patrz 1 zdanie).

Nie przestrzeganie tych zapisów będzie skutkowało natychmiastowym usunięciem wszystkiego co jest w podpisie.

Zarząd Klubu nie jest zobowiązany informować osoby zainteresowanej o usunięciu podpisu niezgodnego z Regulaminem Forum.

Wyciąg z regulaminu forum, avatar też masz za duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak może być?? Ostatnio mi zniknął opis w podpisie, ale fotka została :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 08:47_________________________________________________

coś w tym jest, np. power ball - 3 minuty kręciłem i łapa mnie bolała :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 07:53_________________________________________________od wczoraj to za bardzo z tym pisaniem sie nie wysililicie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jakby ktoś był zainteresowany to mam oryginalne felgi 21cali od Q7 s-line (takie jak RS6 2) z kiepskimi oponami,

albo 19cali od A8 s-line (słoneczka), też ori z oponami bdb 235/35/ZR19

piszę tutaj żeby ożywić temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/size]_________________________________________________BARTASIE myslalem ze zapomniales juz ze masz kolegow w pyrlandii :cool1:

no co Ty :cool1:

dalej jestem w top 10 najaktywniejszych w wątku poznańskim

jestem jutro w poznaniu więc Panowie jak ktoś chętny na piwko wieczorek to telefon macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panie i Panowie, pragnę z radością zakomunikować i ogłosić wśród Towarzystwa, że dnia 6 grudnia 2011 o godzine 1:47 szczęśliwie o czasie urodziła się nasza druga córcia Dominika. W ten sposób udało nam się odejść od chińskiego modelu rodziny 2+1 i przejść na 2+2. Niech Żyje św. Mikołaj za taki prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 07:35_________________________________________________

Witam,

Panie i Panowie, pragnę z radością zakomunikować i ogłosić wśród Towarzystwa, że dnia 6 grudnia 2011 o godzine 1:47 szczęśliwie o czasie urodziła się nasza druga córcia Dominika. W ten sposób udało nam się odejść od chińskiego modelu rodziny 2+1 i przejść na 2+2. Niech Żyje św. Mikołaj za taki prezent.

gratulacje Bartasie !!! zdrowka dla malenstwa zycze ...[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 07:37_________________________________________________

[/size]_________________________________________________BARTASIE myslalem ze zapomniales juz ze masz kolegow w pyrlandii :cool1:

no co Ty :cool1:

dalej jestem w top 10 najaktywniejszych w wątku poznańskim

jestem jutro w poznaniu więc Panowie jak ktoś chętny na piwko wieczorek to telefon macie

chetnie bym wysiorbal z Toba browara ale termin mi nie pasi. najwczesniej w styczniu dam rade :wink4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 07:38_________________________________________________

:hi:

jakby ktoś był zainteresowany to mam oryginalne felgi 21cali od Q7 s-line (takie jak RS6 2) z kiepskimi oponami,

albo 19cali od A8 s-line (słoneczka), też ori z oponami bdb 235/35/ZR19

piszę tutaj żeby ożywić temat ;)

czy te 19 pasuja rozstawem do a4? jezeli tak to zapodaj jakas fotke na pw no i kwote ktora chcesz za nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...