Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

1750 w dowodzie masz? czuje, ze jest mimo wszystko lzejsze. Moja B6 ma 1720 w dowodzie, musze ja w koncu zwazyc po swapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w dowodzie 1580 więc niemożliwe żeby twoja ważyła 1750 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1640 kg wazy srednio S4 B5 w Avancie , do tego waga 3 osob 100+100+70 co dalo 1910 kg .

Wartosci z pomiaru pokryly sie z wykresem jaki Buba zrobil dzien wczesniej na stacjonarnej inercji [ pokazala 8ps i chyba 10 nm wiecej niz Dynomet]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej spanky napisał. do tego zawiecha w bagażniku więc troszeczkę tych kg się uzbierało. teraz czas na kolejne mody:decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Dzisiaj 6h walki i wjechała nowa zawiecha na przód. Teraz jest komplet z nowymi wahaczami. Ciekawy jestem jak SACHS Performance będzie się sprawował. Jutro walka z tulejami tylnych wahaczy. Będzie ciekawie :decayed:

Teraz delektuje się ciszą w zawieszeniu...:naughty:

2012_06_04_14_52_28.jpg

---------- Post dopisany 14-06-2012 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 21:01 ----------

No i mamy komplecik:naughty: Teraz czas na testy jak trzyma w zakrętach i na dziurach:evil:

2012_06_14_12_27_58.jpg

2012_06_14_13_01_15.jpg

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 15:53 ----------

W końcu udało mi się znaleźć odpowiednie zaciski pod 17". Myślałem że będą mniejsze ale są w pyte duże i jak wczoraj przymierzałem to będzie na styk ale to się dopiero okaże (ale za to bardzo lekkie). Tłoczki paluszkiem wchodzą więc nie musze się bawić w regeneracje tylko dobrze wyczyszczę wszystko i nasmaruję. Ostatnia rzecz jaka mi została do zrobienia bo czasami to strach był na tych gównianych ori zaciskach. Podobno nerki wyrywa przy hamowaniu jak się je założy:decayed::naughty:

2012_08_29_18_43_29.jpg

Nie mogę się zdecydować co do koloru. Nie mam już tej zielonej farby:kwasny: Na razie idą w czerwień z napisem Hello Kitty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, z czego to zaciski? aaa i wymieniałeś tuleje na wahaczach z tyłu? Pewnie można je dostać tylko w ASO...?

Zaciski pomalował bym na..........................czarny albo srebrny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulei nie wymieniłem. Już nawet zapomniałem które kupiłem. Chyba dolne wszystkie. Leżą i czekają (gdzieś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychu, rozbierz je w mak to Ci je odmaluje, nawet na hello kitty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu, tłoczki pracują za***iście, wziąłem benzyne i cały pył z klocków spłynął:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie z jakiegos starego zaworu wybijak do trzpieni

łatwiej bedzie wymienic klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwory musisz powiekszyc na piastę

i przymocuj tarcze do piasty na śrube

co to za tarcza ? OZ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cimki:naughty: jutro odbieram zaciski i może w przyszłym miesiącu wymienie jak znajde chwile. napisałem do kolesia w sprawie tych naklejek i zobacze co mi odpisze to dam ci znac

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Będą jaja jak to nie zmieszcze w 17" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wejdą

dzisiaj wrzucałem do wieśvagena pheatona 8 tłoczkowe Brembo

miał 18" felgi i weszły bez problemu a tarcza miała 365mm :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

2012_07_13_11_46_49.jpg

Jest:

2012_09_15_17_01_07.jpg

Różnicy dużej nie ma ale za to jaki komfort. Auto płynie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori. w końcu czuje troche komfortu. kiedy mam umyc jak wczoraj przestalo padac. ta fura nie stoi i nie pachnie megłariusem:decayed:

heble czekaja na montaz. przyjrzałem sie tym ori to jest tragedia:facepalm:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

auto czeka lakiernik bo te sprezyny rozjebały nadkola:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...