Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie wygląda bosko dla mnie.. idealnie komponuje się z kolorem lakieru :naughty:

jakieś zdjęcia zrobię w sobotę jak będę malował lampy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chciales tez galki i recznego obszyc w to samo ?

bo teraz to masz alcantare na kierze, perfore na galce i gladka skore na recznym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbytnio mi to nie przeszkadza :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:30_________________________________________________lampy pomalowane.. niedawno skończyłem - jutro zdjęcia.

okazało się że jedna lampa została wcześniej zjarana przez postojówkę - niestety czeka mnie wymiana.. jak ktoś ma z pomarańczowym kierunkiem prawą lampę na sprzedaż to dawać znać..

włożyłem led'y do DRL'a + rezystor i niestety błąd z obu stron.. do tego doszły nowe żarniki - chyba jakieś lewe, ponieważ z obu również błąd.. ogólnie mam niezła choinkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:14_________________________________________________I po treningu.. Audi nieźle dostało w d*pę - aż się klocki skończyły prawie :kox:

Do tego na moim koncie jest już 26 punktów co by oznaczało, że pożegnałem się z prawkiem :gwizdanie:

W drodze do Nowego Miasta - 135/50 :gwizdanie:

Jako podsumowanie póki co jedno zdjęcie tylko

dsc03078a.jpg

:disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś kosztowe te twoje wyjazdy do NMnP :P... najpierw ci się pić zachciało i piz*... 1,5 miesiąca bez samochodu... teraz noga ci się zapewne zsunęła głębiej w podłoge... i good bye driving licence ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam prawko w kieszeni - podobno jak zrobię kurs na 6 pkt. przed oficjalną decyzją o odebraniu to będzie luz - ktoś może to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:14_________________________________________________

Do tego na moim koncie jest już 26 punktów co by oznaczało, że pożegnałem się z prawkiem :gwizdanie:

W drodze do Nowego Miasta - 135/50 :gwizdanie:

e to cos słabo :decayed: mnie złapali przed grota jak jechałem 210 wisłostradą, w stronę wawki, a tam jest ograniczenie do 80 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to cos słabo :decayed: mnie złapali przed grota jak jechałem 210 wisłostradą, w stronę wawki, a tam jest ograniczenie do 80 :gwizdanie:

w strone wawki wislostrada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam prawko w kieszeni - podobno jak zrobię kurs na 6 pkt. przed oficjalną decyzją o odebraniu to będzie luz - ktoś może to potwierdzić?

jesli w tej chwili masz juz 26pkt to po zawodach , gdybys zrobił kurs mając mniej niz 24 to looz a tak to piz*a. ale bądz dobrej mysli , maja rozpierdol w systemie :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w strone wawki wislostrada?

trasa na wybrzeżu gdyńskim nie nazywa sie wisłostradą ? :mysli:

chyba ze wisłostrada konczy sie przy marymonckiej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w strone wawki wislostrada?

trasa na wybrzeżu gdyńskim nie nazywa sie wisłostradą ? :mysli:

chyba ze juz sie konczy przy marymonckiej :decayed:

myslalem, ze wislostrada to juz w warszawie jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w strone wawki wislostrada?

trasa na wybrzeżu gdyńskim nie nazywa sie wisłostradą ? :mysli:

chyba ze juz sie konczy przy marymonckiej :decayed:

myslalem, ze wislostrada to juz w warszawie jest :decayed:

oj cicho :kox: chodzilo mi o to w jakim kierunku sie udawałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:14_________________________________________________I po treningu.. Audi nieźle dostało w d*pę - aż się klocki skończyły prawie :kox:

Do tego na moim koncie jest już 26 punktów co by oznaczało, że pożegnałem się z prawkiem :gwizdanie:

W drodze do Nowego Miasta - 135/50 :gwizdanie:

Jako podsumowanie póki co jedno zdjęcie tylko

dsc03078a.jpg

:disgust:

Trzeba myśleć głową a nie butem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad widziałem lampy :kox: wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam prawko w kieszeni - podobno jak zrobię kurs na 6 pkt. przed oficjalną decyzją o odebraniu to będzie luz - ktoś może to potwierdzić?

najwyzej bedziesz jezdzil bez prawka , tylko wsadz sobie w dowod 200 zl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...