Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

cichciach

Dla mnie to jesteś terminator, ja bym w tą szczelinkę powstałą po podniesieniu auta nie wszedł.

Słyszałem jak auto się zsunęło przy takim wjechaniu na klocki a klient był pod nim...

A G12 mają w salonie skody na krakowskiej, nie trzeba gnać pod makro do Autocentrum.

Spocik zimowy byłby Cool

ale ja z innej beczki

MA KTOŚ OCHOTĘ ALBO PARCIE JAK JA NA NAUCZENIE SIĘ WYCHODZIĆ Z POŚLIZGU I RADZENIA SOBIE W SYTUACJACH O KTÓRE TERAZ NIE TRUDNO?

Można by zorganizować się w grupę i uderzyć do szkoły jazdy z propozycją takiego ekstremalnego szkolenia.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoła jazdy subaru będzie za tydzień jak ktoś chce a jak nie to zebrać się grupką na tygodniu i jechać na tor miedziana góra i samemu ćwiczyć umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki bardzo duże miały prawie 1m długości i z 15cm grubości wiec zjechanie z niego czy zsuniecie mało prawdopodobne chyba że ktoś nie zasięgnie ręcznego, ja dodatkowo podłożyłem coś tam pod tylne koło na wypadek gdyby to był ten jeden raz na milion kiedy ręczny nie zadziała :kox: a dostęp miałem przyjemniejszy i mniej meczący niż na kanale bo na leżąco :) Jak odkręcę kolektor ssący to oprócz nowej uszczelki trzeba nowe śrubki? Dokręcać iloma Nm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanek wlasnie miales zalatwic jakis wjazd na miedzianke i temat umarl :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem że ciekawy temat szczególnie zimą :) ja sie pisze panowie tylko trzeba by sie spieszyć z tym bo zima sie kończyc bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem że ciekawy temat szczególnie zimą :) ja sie pisze panowie tylko trzeba by sie spieszyć z tym bo zima sie kończyc bedzie :)

Ty to masz Q to wtedy wieksza frajda my oskami to sobie mozemy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem weekendy odpadają o rozsądnej porze na tygodniu myślę że nas cieć wpuści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cos zalatw i sie zlatujemy moze byc i na tygodniu byle by szybko bo nie moge sie doczekac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi no widziałem ze Ty tez sie coś do Q przymierzasz :) działaj działaj tylko togo Ci chyba brakuje tam jeszcze:)

P.S.

powiedz no ile Cie ta skóra wyszła w środku i czy wrazie czego miałbys dojście do tego co Ci to robił? tak mi coś zaczeło świtać że może w wakacja coś by pomyślał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi no widziałem ze Ty tez sie coś do Q przymierzasz :) działaj działaj tylko togo Ci chyba brakuje tam jeszcze:)

P.S.

powiedz no ile Cie ta skóra wyszła w środku i czy wrazie czego miałbys dojście do tego co Ci to robił? tak mi coś zaczeło świtać że może w wakacja coś by pomyślał:)

Nie pamietam ale chyba ze 2.5 kafla tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak coś koło tego szacowałem. hmm do przemyslenia do wakacji. jakby co to podeslesz moze jakiś numer do gościa co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek a obszyja same boczki w skore ? Tyle ze kompletnie po przerobce na dodatkowe glosniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...