Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :wink4:

a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari :naughty:

ich miny bezcenne :naughty:

Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło.

Myślenie to za mało. Wejdź na Sportaudi.pl i zobacz, co B5 wczoraj skillowało...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :wink4:

a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari :naughty:

ich miny bezcenne :naughty:

Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło.

Myślenie to za mało. Wejdź na Sportaudi.pl i zobacz, co B5 wczoraj skillowało...

pamietajcie że to b6 Division :decayed:

Opublikowano

pamietajcie że to b6 Division :decayed:

Dokładnie tutaj nie interesują nas stare klamoty :polew:

Opublikowano
:wtf::closed: do czasu aż kupię B6 :polew::decayed:
Opublikowano

W końcu temat do spamowania, szkoda że postów nie nalicza :>

Opublikowano

a ja sprzedałem B6 ;(

Opublikowano

a ja sprzedałem B6 ;(

No to sio :polew:

Opublikowano

z tego co widzę to wątek przyczynił się póki co do ruchu kupowania b6tek :decayed:

Opublikowano

a ja sprzedałem B6 ;(

No to sio :polew:

spokojnie :decayed: poluje na druga :tongue4:

Opublikowano

a ja sprzedałem B6 ;(

No to sio :polew:

spokojnie :decayed: poluje na druga :tongue4:

czemu sie pozbyłeś? a taki fajny kolorek miała :wink4:

Opublikowano
spokojnie decayed poluje na druga tongue4

mama, tata czy brat?:]

Opublikowano

a ja sprzedałem B6 ;(

No to sio :polew:

spokojnie :decayed: poluje na druga :tongue4:

czemu sie pozbyłeś? a taki fajny kolorek miała :wink4:

byla wystawiona nie na handel :wink4: a ze trafil sie klijent...to poszla :wink4: teraz szukamy albo a4 b6(1,9 131km) albo a3 (2.0 140km) :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 20:47_________________________________________________

spokojnie decayed poluje na druga tongue4

mama, tata czy brat?:]

brat :embarrassed: a byla taka piękna ;([br]Dopisany: 24 Październik 2010, 20:48_________________________________________________http://images43.fotosik.pl/354/c3ebd079f1770c34med.jpg

a jak zrobie cos takiego to mnie do B6 zaliczycie? :polew: zobaczcie co sie w .eu dzieje ;( co oni robia z tymi autami.... :sick3:

Opublikowano

powinni usypiać takich rezaczy :przebiegly: W ogóle to chciałem dorzucić do tematu że B6 jest przechój :kox:Nosb, Flyer się wkórzy :decayed:

Opublikowano

na głównym już się witałem, a teraz witam wszystkich posiadaczy A4 B6 zastanawiam się nad założeniem garażu na forum ale gdzie ta moja seria do tych cacuszek

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam czasu nic w mojej nowej pasci dotknac :( A jest co robic :evil:

Opublikowano

Nosb zgapiacz :kwasny::decayed:

A tak wogóle to tworzycie plagiat jak choooj :thumbdown

itd...

Panowie z Batalionu chyba dawno nie widzieli pierwszej strony swojego jedynego słusznego i oryginalnego projektu: :tongue4:

Jako ,że B5 jest magicznym kondonem , a zrobione z gustem i kultowym stylem, powodują szybsze bicie serca , pozwoliłem sobie ściągnąć od ziomów z US , pomysł utworzenia elitarnego Klubu dla posiadaczy Audi A4 B5 .

Pozdrawiam. :>

Opublikowano

Nosb zgapiacz :kwasny::decayed:

A tak wogóle to tworzycie plagiat jak choooj :thumbdown

itd...

Panowie z Batalionu chyba dawno nie widzieli pierwszej strony swojego jedynego słusznego i oryginalnego projektu: :tongue4:

Jako ,że B5 jest magicznym kondonem , a zrobione z gustem i kultowym stylem, powodują szybsze bicie serca , pozwoliłem sobie ściągnąć od ziomów z US , pomysł utworzenia elitarnego Klubu dla posiadaczy Audi A4 B5 .

Pozdrawiam. :>

Na zlocie w Bukowinie zapraszam na kreske zobaczymy czy twoje B6 da rade mojemu staremu kondomowi B5 , ulica zweryfikuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:thumbdown: zgapiacze... Strugaja sie na hamerykancow :polew::decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 15:00_________________________________________________Moskalt ty i ten twoj 4gaz a parowy... Idzta w piz*u :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.