Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jakieś plany na przyszły rok macie?

Nie chodzi mi tu o mody typu: olej, filtry itp. :decayed:.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A jakieś plany na przyszły rok macie?

ja kupno 1,8tq lub 1,9tdi ośka, oczywiście kombi :decayed: no i oczywiście b5 zostaje

Opublikowano

Miałem plan zmienić na C6 3.0tdi lub BMW 535xd,ale zacząłem budować i A4 przez jakiś czas jeszcze zostanie. :decayed:

Opublikowano

Mi się z początku marzył 1.8T Bex, ale jak zobaczyłem wybitne egzemplarze, to jednak tedeika b6 w dobrym stanie było znaleźć łatwiej.

Teraz kupowanie auta to jakaś masakra, boję się kolejnych poszukiwań podczas zmiany dyliżansu :decayed:.

Opublikowano

A jakieś plany na przyszły rok macie?

Nie chodzi mi tu o mody typu: olej, filtry itp. :decayed:.

400PS + jak Pan Bog da... w co watpie :polew:

Opublikowano

U mnie póki co poszły

- płyny ekspoatacyjne, tarcze, klocki, rozrząd, filtry,

- Regulator (termostat),

- czujnik G62

- felgi z Ronali 17" na 17" łopaty od TT

- chromy idą w czerń,

- lampy zostały pomalowane na czarny mat,

- pielęgnacja skór i środka,

- z zewnątrz auto zaczęło być myte jak należy i czym należy..

- brandy klubowe

- oznaczenia z klapy poszły do garaży

O planach napiszę jutro :decayed: Bo film odpalam :evil::decayed:

Ogólnie to niezły wypas :polew:

DZIEN DOBRY

NO grubo,grubo

Opublikowano

Miałem plan zmienić na C6 3.0tdi lub BMW 535xd,ale zacząłem budować i A4 przez jakiś czas jeszcze zostanie. :decayed:

z tego co mi wiadomo 535d nie wystepuje w 4x4 a 530d tak

sam planuje te auto ale jak wroce do Pl za 2-3 lata

Opublikowano

Ja muszę jechać w jakiś weekand się pobawić ze sterowaniem lędźwi pasażera, regulacja góra- dół chodzi, a przód- tył już nie, nie wiecie pany w czym problem, bo taki drobiazg, a wkur**a niemiłosiernie sam fakt, że nie jest wszystko w porządku :wallbash:.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_tylna_oslona_siedzenia_oraz_ciegno_od_pompowanianowatorska_naprawa-t73142.0.html

:wink4:

Opublikowano

A ja od Mikołaja bym Wirusik chciał. i Rns-e. i zimówki 17"

i działkę pod Kielcami :):kox:

Opublikowano

Ja muszę jechać w jakiś weekand się pobawić ze sterowaniem lędźwi pasażera, regulacja góra- dół chodzi, a przód- tył już nie, nie wiecie pany w czym problem, bo taki drobiazg, a wkur**a niemiłosiernie sam fakt, że nie jest wszystko w porządku :wallbash:.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_tylna_oslona_siedzenia_oraz_ciegno_od_pompowanianowatorska_naprawa-t73142.0.html

:wink4:

Dzięki mistrzu! :hi:

Będę musiał się z tym pobawić :).

Opublikowano

Miałem plan zmienić na C6 3.0tdi lub BMW 535xd,ale zacząłem budować i A4 przez jakiś czas jeszcze zostanie. :decayed:

z tego co mi wiadomo 535d nie wystepuje w 4x4 a 530d tak

sam planuje te auto ale jak wroce do Pl za 2-3 lata

Po lifcie jest na pewno,ale myślałem,że przed też.

Przeglądnąłem ogłoszenia i niema :shocked:

Teraz to nie ważne i tak nie zmieniam. :decayed:

Opublikowano

ale zayyyyyyyyebisty pomysl z tym watkiem :good:

Opublikowano

U mnie póki co poszły

- płyny ekspoatacyjne, tarcze, klocki, rozrząd, filtry,

- Regulator (termostat),

- czujnik G62

- felgi z Ronali 17" na 17" łopaty od TT

- chromy idą w czerń,

- lampy zostały pomalowane na czarny mat,

- pielęgnacja skór i środka,

- z zewnątrz auto zaczęło być myte jak należy i czym należy..

- brandy klubowe

- oznaczenia z klapy poszły do garaży

O planach napiszę jutro :decayed: Bo film odpalam :evil::decayed:

Ogólnie to niezły wypas :polew:

Na wyposeżeniu jest:

* pakiet oświetlenia

* skóry

* tempomat

* BOSE

* pakiet schowek, jak to nazywa Kokos :P

* skórzana kierownica trójramienna

* 2x podłokietnik

* rękaw w tylniej kanapie

* grzane stołki

* siatki, wieszaki, gniazdo v12 w bagażniku :kox: - najlepsze :decayed:

* + typowe dla amerykańca jakieś przełączniki, haczyki na foteliki dziecięce etc.

- wymiana wew. plastików :naughty:

- dalej idzie ściema szyb

- TurboTimer

- Rnse

- kamera i czujniki cofania

- fotele przednie skóra sport

- bi-xenon

- kolorowy FIS

- podłubię trochę silnik, bo muli..

- wskaźniki

+ clean engine bay

++ drobne elementy pod maskę.. Pewnie podrzucę foty na bierząco..

Opublikowano

Nosfer a Ty masz watek w dziale moja a4?

Opublikowano

Pewnie podrzucę foty na bierząco..

Dajesz :gwizdanie:

Opublikowano

Nosfer a Ty masz watek w dziale moja a4?

właśnie przekreśliłeś jego marzenia o B6 Dywiżyn :D

Opublikowano

Nosfer a Ty masz watek w dziale moja a4?

właśnie przekreśliłeś jego marzenia o B6 Dywiżyn :D

Dywejżon ! :D :D

Nosfer a Ty masz watek w dziale moja a4?

Nie mam, bo jestem twardzielem :kox::naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 20:25_________________________________________________To nie moje - ale pięknie wygląda.. :kox:

mH4mA.jpg

Opublikowano
3967050337816587beb6b.jpg
Opublikowano

ja chce ten zderzak i listwy :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

ja chce ten zderzak i listwy :slina: :slina: :slina:

Co za problem :mysli:

8E0-853-969-A-7DL

8E0-853-970-A-7DL

8E0-853-959-A-7DL

8E0-853-960-A-7DL

8E5-807-301-T

:D

Zaraz sam zacznę tego szukać :P - ale preferuję Allegro niż ASO ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.