Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kombi :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kombi :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Fajna buda, w jedynej słusznej odmianie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ze skUra i KLatro :polew:

Opublikowano

clatro :bicz3:

Opublikowano

clatro :bicz3:

Ze wzgledu na to clatro chodzi mi to po głowie :naughty:
Opublikowano

Panowie co myślicie o tej folii na lampy? Jeden z klubowiczów już to sobie 'zamontował' myślę, że fajnie wygląda, zrobiłem małe vt:

dscf0700hdtv1080.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zastanawiałem się nad tym, ale trzeba byłoby zrobić jakiś grupowy zakup, żeby nie trzaskać bomby za przesyłkę.

Chciałem z bajkiem kupić Lamin-x ostatnio. Miał zamawiać do B7.. Może wrócimy do tematu..

Mi się podoba – zastanawiałem się też nad innym kolorem – takim srakim „żółtawym” :kox:

jeba%^ przyćmił chrom :decayed:

jeśli ktoś ma chromy czemu nie, ale jak się ma bixy to one już robią robotę i wg mnie folia zbedna, a co za dużo to nie zdrowo moim zdaniem :wink4:

ale u Ciebie Remik wygląda to ładnie i skoro mówisz że nie zmienia ani zasięgu ani barwy światła jak najbardziej jest to wyjście awaryjne aby nie rozklejać lamp :good:

Mam czarne lampiochy, ale ciekawi mnie jakby to wyglądało z takim laminem.

- może kupić z metr zwykłej folii i przykleić – zobaczyć LIVE czy to robi robotę czy niekoniecznie..

Opublikowano

Na lamin-x i ja sie pisze :good:

Opublikowano
  • Autor

A ja nie... Fly jak paka ? :(

Nosfer mozesz tak zrobic. Na probe :)

Opublikowano

Na lamin-x i ja sie pisze :good:

Obgadajmy to zatem :cool:

Już mamy 3 osoby.. bajk pewnie wróci do tematu..

Opublikowano

Nosfer, chodzi Ci o taki efekt?

http://img.photobucket.com/albums/v283/norway/RS4%20Fredrik/Picture070.jpg

Nie wiem tylko czy zgra się to ładnie z linią b6

Na szybko:

11111lu.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

ja bym ciemna kupil :) jak to cenowo

Opublikowano

Jakby doszło do zakupu grupowego, to pisze się na zółtą folię (do trucka) :decayed:

Opublikowano

ja bym ciemna kupil :) jak to cenowo

www.lamin-x.com - rzuć okiem. :wink4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 14:34_________________________________________________

Nosfer, chodzi Ci o taki efekt?

http://img.photobucket.com/albums/v283/norway/RS4%20Fredrik/Picture070.jpg

Nie wiem tylko czy zgra się to ładnie z linią b6

Na szybko:

11111lu.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Tak. Dokładnie to miałem na myśli..

Kolor z VT jest zupełnie inny niż ten z B7 – do tego kolor tego „~B7” jest zupełnie inny, więc i efekt jest inny..

Na czarnym może wyglądać kupowo :mysli: - a może nie..

W każdym bądź razie za te pieniądze chyba nie będę ryzykował :kox:

- ale załóżę v. Light

Picture070.jpg

TUTAJ CENY:

B6  http://www.lamin-x.com/Audi-A4-2002-to-2005-s/133.htm

A6 C6 -> http://www.lamin-x.com/Audi-A6-2005-and-up-s/127.htm

+ przesyłka do podziału,.

Opublikowano

Dlatego mozna zamowic za 20 zl folie z allegro, zoabczy jak bedzie wyglacac i jak bedize dobrze to albo kupic lamin-x albo zostawic ta allegrowa jak bedize niezle jakosciowo. Niby przepuszczalnosc ma 95%

Dlatego własnie o tym pisaliśmy :kox:

no, ale nie o to chodzi.. Trzeba przetestować i pomyslimy nad zamówieniem :good:

Opublikowano

prubowac , prubowac chlopaki :kox:

co do tych cen z USA to ja bym proponowal kupic caly arkusz

bo w tych wycietych moze braknac mm i co wtedy :gwizdanie:

a tak masz 100 % pewnosc ze wystarczy no i " kierunki " itp. sie zmienia tez :good:

Ta z alletanio na pewno jest kilka razy ciensza !!! a z przepuszczaniem swiatla i ochrona moze rowniez byc roznie :gwizdanie:

ale za 20zl :polew: mozna sie przeciez przekonac :good:

Opublikowano

:polew: no to nie tylko twoje zdanie :tongue4:

ale ja nie robie nic pod publiczke :gwizdanie:

Tuning to tuning jednemu pasuje to drugiemu tamto...

Wazne ze wszystko jest oryginalne :good:

Ja postanowilem zrobic mix :kox:

ktory przede wszystkim bedzie mnie cieszyl :kox: :kox: :kox:

dojda jeszcze progi ABT z nowej kolekcjii :shocked: :shocked: :shocked:

Wiec bedzie tak z przodu Rieger - progi ABT - tyl Votex taki misz masz w moim stylu :tongue4:

Opublikowano

:polew: no to nie tylko twoje zdanie :tongue4:

ale ja nie robie nic pod publiczke :gwizdanie:

Tuning to tuning jednemu pasuje to drugiemu tamto...

Wazne ze wszystko jest oryginalne :good:

Ja postanowilem zrobic mix :kox:

ktory przede wszystkim bedzie mnie cieszyl :kox: :kox: :kox:

dojda jeszcze progi ABT z nowej kolekcjii :shocked: :shocked: :shocked:

Wiec bedzie tak z przodu Rieger - progi ABT - tyl Votex taki misz masz w moim stylu :tongue4:

Tobie się to podoba ?

Opublikowano

:polew: no to nie tylko twoje zdanie :tongue4:

ale ja nie robie nic pod publiczke :gwizdanie:

Tuning to tuning jednemu pasuje to drugiemu tamto...

Wazne ze wszystko jest oryginalne :good:

Ja postanowilem zrobic mix :kox:

ktory przede wszystkim bedzie mnie cieszyl :kox: :kox: :kox:

dojda jeszcze progi ABT z nowej kolekcjii :shocked: :shocked: :shocked:

Wiec bedzie tak z przodu Rieger - progi ABT - tyl Votex taki misz masz w moim stylu :tongue4:

Tobie się to podoba ?

Może podoba i co? Każdy robi tak jak chce. Nie robimy auta pod publikę... Jedni do S line sobie nakleją znaczek Rs4 1.9tdi a drudzy do zwykłego kondona nakleją quattro. Nie wnikam, moim zdaniem auto ładne, oczywiście każdy może wyrazić opinie ale moim zdaniem są różne gusta i ja to w 100% akceptuję!

Auto inne niż wszystkie aczkolwiek nie gorsze! :hi:

Opublikowano

Auto inne niż wszystkie aczkolwiek nie gorsze! :hi:

idealne zdanie Mateo :notworthy:

Lukasz o gustach sie nie rozmawia :tongue4:

ale jak by mnie sie nie podobal to bym nie kupil lub juz dawno zmnienil :gwizdanie:

moze kiedys przyjdzie czas na takie zmiany wtedy pewnie bedzie wiecej pozytywnych ocen :good:

Mnie ogolnie tuning fascynuje wiec kazda Audice i nie tylko :gwizdanie: bym tuningowal :kox:

np. korzystajac z botoksu tj. Rieger, Abt, Oettinger, Caractere , Kerscher, Votex, Sportec itd...

zwykla seria nie robi szalu :kox: z zew. setki tys. takich jezdzi :cool1:

nie chce miec podobnego lub takiego samego auta jak sasiad czy sasiadka :gwizdanie:

jednemu to pasuje drugiemu nie takie zycie :decayed:

Opublikowano

mi sie podoba ta beszóstka Remika :good: , obok Adamooo to jedna z ładniejszych i przede wszystkim NIEPOWTARZALNA :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.