Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba kupic jakies nietypowe auto gdzie nie ma dodatków do modzenia

np takie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tata_Nano

nie bedzie forum, rezaczy itd

:polew: :polew: :polew:

hehehehehe - psycho rulezzzzzzz :kox: - trzeba oprócz zielonych i żółtych stworzyć stanowisko rezydujących psychoterapeutów od uzależnień - kolor do uzgodnienia... :naughty: :naughty: :wink4:

Opublikowano

tu jest spoko egzemplarz :wink4: ..... piekna podstawa do modow....i tanio :naughty:

http://aukro.cz/item1348571863_velorex_s_tp.html

jakie zainteresowanie :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Nooo ... NieWaskie ;) BTW : to auto ktos sobie sam pospawal czy mi sie zdaje ? :D

Opublikowano

Nosb... kto jak kto, ale Ty powinieneś wiedzieć, że oni przygotowali tą budę na swapa :polew:

Jest nawet film jak to jeździ :slina:

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/unikatni-ctyrkolovy-velorex-vas-predjede-i-na-zpatecku.html

Opublikowano

klimatronik 2 Din zakupiony... :naughty:

dzieki chłopaki za info.

Opublikowano

klimatronik 2 Din zakupiony... :naughty:

dzieki chłopaki za info.

nie ma sprawy :decayed: :decayed::drunk:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________a to kto chyba nie ten adamooo :wink4:

Opublikowano

adamo użyczył furki do filmu?:D

Opublikowano

no adamooo ma teraz najpopularniejsze audi w PL :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gustuje w innych klimatach ale niezly kawalek ;) Kto i co to ? ;) Kojarzy ktos ?

Opublikowano

adamo użyczył furki do filmu?:D

brakuje jednego "o" :decayed:

Opublikowano

A ja dziś zdobyłem szuflarki do siedzeń i całe tyły foteli z siateczkami :banan: i to za free :naughty:

nie wiem czy się da zamontować do foteli S- ale jutro powalczymy :)

Opublikowano

a nie było może poduszek przednich foteli i tych gniazdek do pasów ? :cool1:

Opublikowano

chlopaki szybkie pytanie - chlodnice od anglika mi w niczym nie przeszkadzaja , co ? musze SE kupic a gosciu ma tez zderzak s-line wiec sie zastanawiam czy nie bedzie zadnych hecy pozniej ?

Opublikowano

anglik ma inny silnik wał na górze a zawory na dole i o 50cm szerszą karoserie to może być problem :polew:

A tak na poważnie to powinno być ok :decayed:

Opublikowano

anglik ma jeszcze kierunkowskazy po prawej stronie :kox::polew:

Opublikowano

bardzo mi przykro ze sie nie znam na mechanice ale zamiast bawić się smarem - ja bawię się kosmetykami. taka robota. potrzebuje cos zrobic - daje auto do mechanika, od tego oni są, od tego są oni :polew:

po prostu taki komplecik chlodnic z gratami kosztuje ponad 2000 wiec chcialem sie upewnic i nie widze w tym nic smiesznego .

a pozatym jestem po wypadku wiec widocznie jeszcze mysle malo logicznie :przebiegly:

Opublikowano

No i pedały przestawione, gaz mam po lewej, sprzęgło po prawej, ciężko było się przyzwyczaić na początku :/ No i jeszcze te biegi ahhhh

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.