Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja moze ktoras w promocji :naughty: tą od b7 :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale wy rezacze jestescie... u mnie na spotach to tylko PAKUJ Turbo zrób program... a o wizual i cos fajnego w srodku to juz nikt nie mysli :decayed:

Magik musisz zacząć przyjeżdzać na VAG Cz-wa - nauczysz się jak obkleić gałkę "carbonem" i jak zakłada się jeszcze większe skrzydło :> :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie, ważne pytanie - może ktoś będzie wiedział?

Czy nosidełko dla niemowlaka, tyłem do kierunku jazdy, mieści się za kierowcą (dryblas 180 cm :decayed: ), bo nie miałem okazji przymierzyć?

A może macie jakiegoś linka to wymiarów wnętrza B6tki?

A tak poza tym, to jest tu jakiś Cwaniak???

Z silnikiem BDH :naughty:

wejdzie bez problemu :naughty: Mój miał 190cm fotki brak :confused4:

Opublikowano

A tak poza tym, to jest tu jakiś Cwaniak???

Z silnikiem BDH :naughty:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

Panowie, ważne pytanie - może ktoś będzie wiedział?

Czy nosidełko dla niemowlaka, tyłem do kierunku jazdy, mieści się za kierowcą (dryblas 180 cm :decayed: ), bo nie miałem okazji przymierzyć?

A może macie jakiegoś linka to wymiarów wnętrza B6tki?

A tak poza tym, to jest tu jakiś Cwaniak???

Z silnikiem BDH :naughty:

wejdzie bez problemu :naughty: Mój miał 190cm fotki brak :confused4:

:notworthy:

No to Żona pozwoli kupić B6 :decayed:

Opublikowano

Panowie, ważne pytanie - może ktoś będzie wiedział?

Czy nosidełko dla niemowlaka, tyłem do kierunku jazdy, mieści się za kierowcą (dryblas 180 cm :decayed: ), bo nie miałem okazji przymierzyć?

A może macie jakiegoś linka to wymiarów wnętrza B6tki?

wejdzie bez problemu :naughty: Mój miał 190cm fotki brak :confused4:

Gdzie Wy mieszkacie, ze takie dzieci Wam sie rodza?

Czarnobyl czy jak? :polew:

Opublikowano

Panowie, ważne pytanie - może ktoś będzie wiedział?

Czy nosidełko dla niemowlaka, tyłem do kierunku jazdy, mieści się za kierowcą (dryblas 180 cm :decayed: ), bo nie miałem okazji przymierzyć?

A może macie jakiegoś linka to wymiarów wnętrza B6tki?

wejdzie bez problemu :naughty: Mój miał 190cm fotki brak :confused4:

Gdzie Wy mieszkacie, ze takie dzieci Wam sie rodza?

Czarnobyl czy jak? :polew:

hehehe dobre :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie, ważne pytanie - może ktoś będzie wiedział?

Czy nosidełko dla niemowlaka, tyłem do kierunku jazdy, mieści się za kierowcą (dryblas 180 cm :decayed: ), bo nie miałem okazji przymierzyć?

A może macie jakiegoś linka to wymiarów wnętrza B6tki?

wejdzie bez problemu :naughty: Mój miał 190cm fotki brak :confused4:

Gdzie Wy mieszkacie, ze takie dzieci Wam sie rodza?

Czarnobyl czy jak? :polew:

Warszawa i w Stolicy :naughty:
Opublikowano

Nosb. Tobie to by trzeba za 30 zł sprzedac :):polew: Bo ty wszędzie Promocje widzisz :kox:

a powaznie to napisz na gg dzisiaj hał macz du ju łont.

Opublikowano

Nosb zrezałeś dwa komplety, czy jest inna koncepcja juz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A czemu nie ? ;) Jak ktos by sobie kupil zrobie nastepne :)

Opublikowano

Teraz robi A8. Nie chciał byś się podjąć włożenia ledów jak ma adamo do bixenonów ?:D

Opublikowano
  • Autor
:no:
Opublikowano

A czemu nie ? ;) Jak ktos by sobie kupil zrobie nastepne :)

a no :naughty:

Opublikowano

:no:

a maznąłbyś na czarno środki od B6?? :cool1: Jakoś nie mam do tego talentu i boję się że będe musiał lampy kupować :decayed:

Opublikowano

Pany gwint za 800 zł dobra cena :mysli: H&R używka

Opublikowano

Zależy od stanu, przebiegu, ale ogólnie to dobre, za to nawet mtsa nie kupisz

Opublikowano

Pany gwint za 800 zł dobra cena :mysli: H&R używka

Ty sie powinienes najlepiej na cenach znac :)

Opublikowano

Pany gwint za 800 zł dobra cena :mysli: H&R używka

Ty sie powinienes najlepiej na cenach znac :)

:decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.