Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to wszystko przez zawias przy 1BA nie ma tego problemu decayed

u mnie sziedzi -50 mm od serii.. trzeba rozwaznie smigac

spodem czasami pojade po garbach na drodze

Zderzak S4 jest niżej o 2.5 cm wiec jak założę zawias -35 to będzie tak jak byś miał s-line -60. Ostatnio mierzyliśmy z WrcLaguna :wink4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zderzak S4 jest niżej o 2.5 cm wiec jak założę zawias -35 to będzie tak jak byś miał s-line -60

moj jest niby -35 ale siadło -50 do serii

Opublikowano
Zderzak S4 jest niżej o 2.5 cm wiec jak założę zawias -35 to będzie tak jak byś miał s-line -60

moj jest niby -35 ale siadło -50 do serii

Nie mierzyłem do seryjnego zderzaka tylko między S-line i S4 :wink4:

Opublikowano

ja tez mam glebe -50 i trzeba uwazac oslona spod silnika zgubila sie gdzies po pierwszym tygodniu zimy

Opublikowano

ja tez mam glebe -50 i trzeba uwazac oslona spod silnika zgubila sie gdzies po pierwszym tygodniu zimy

u mnie co roku gubie oslony :kox:

Opublikowano

ja nie gubie ale polamana jest. :decayed: od dołu nikt nie widzi trytytek :tongue4:

Opublikowano

U mnie też osłona nie przetrwała a mam tylko około -35. Ale zderzakiem nigdy nie zahaczyłem, nie wiem jak wy dajecie rade :P

Opublikowano

nie wie ktos gdzie sie podzial teamt " prosba o VT " :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam -50

osłona sie połamała ale jeszcze jej nie zgubiłem, ale zderzakiem mi sie jeszcze nie zdarzyło o coś zahaczyć

a przy okazji zapytam; ile zderzak s line będzie niższy od zwykłego? bo zamierzam taki założyć

Opublikowano

Ja połamałem 2 szt :kwasny:

S-line ok 10 cm :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.435[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:45_________________________________________________

Ja połamałem 2 szt :kwasny:

S-line ok 10 cm :gwizdanie:

Chyba o 1 cm a nie o 10 :?:

Opublikowano
też szukałem :naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________

Chyba o 1 cm a nie o 10 :?:

chyba tak [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:48_________________________________________________http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper

Opublikowano

S4 od s-line jest niżej o 2.5 cm więc od standard będzie 3.5cm :mysli: bo na to wychodzi :gwizdanie:

I jeszcze Sedan siedzi 1 cm niżej od avanta z tym samym zawiasem :gwizdanie:

Opublikowano

100 x s-line lub s4

Opublikowano

nie wie ktos gdzie sie podzial teamt " prosba o VT " :cool1: :gwizdanie:

Poleciał do działu "Na każdy temat":

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.0

Opublikowano

Panowie, potrzebuję numeru części.. Tej osłony. Na 4 świeczki - oczywiście :wink4:

beztytuukug.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.