Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nosb wypchnij je od strony schowka, mało miejsca ale się da (mocno siedzi) zdemontuj schowek

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

najgorsze te pieprzone zatrzaski bo jakby sie odhaczaly :/ Bym pol auta rozebral to sie pieprze z radyjkiem bo musze wszystko zdjac zeby zdemontowac cale sterowanie automatu :thumbdown:

Opublikowano

antonio w C5 jest s line ale dopiero od 2001 :hi:

Opublikowano

Nosb wystarczy ze zamiast wyjmakow uzyjesz jakiego pilnika co wejdzie w te otwory albo blaszki tam wsuniesz i radio musi wyjsc

Opublikowano

niekoniecznie, mi nie chciało wyjść z jednego auta nawet z wyjmakami (jedno mocowanie było zagięte, ktos na siłę wcześniej chciał wyjąć radio)

Opublikowano

niekoniecznie, mi nie chciało wyjść z jednego auta nawet z wyjmakami (jedno mocowanie było zagięte, ktos na siłę wcześniej chciał wyjąć radio)

no chyba ze tak...ale warto sprobowac

Opublikowano

Nosb Wyjmaki leżą u mnie w łącznej podjedź i se weź, ojcu powiem to Ci da.

Opublikowano

czesc panowie,

Mam taki zonk... ułamał mi sie zawias od schowka. Kiedyś go już naprawiałem żeby mi opadał wolno jak sie otworzy bo leciał całekiem w dół od razu. Było OK. Ale w te mrozy, jakoś coś potrzebowałem wyjąć, mało było miejsca zeby drzwi otworzyć i jakoś tak niefortunnie sie złapało zeby go otworzyć no i trzasło, cholercia.

Próbowałem na klej ale to chyba nic z tego nie bedzie. Musze szukać całego schowka ? Orientuje sie ktoś ?

Zamek to chyba będzie można przełożyć bo mam na kluczyk.

Opublikowano

czesc panowie,

Mam taki zonk... ułamał mi sie zawias od schowka. Kiedyś go już naprawiałem żeby mi opadał wolno jak sie otworzy bo leciał całekiem w dół od razu. Było OK. Ale w te mrozy, jakoś coś potrzebowałem wyjąć, mało było miejsca zeby drzwi otworzyć i jakoś tak niefortunnie sie złapało zeby go otworzyć no i trzasło, cholercia.

Próbowałem na klej ale to chyba nic z tego nie bedzie. Musze szukać całego schowka ? Orientuje sie ktoś ?

Zamek to chyba będzie można przełożyć bo mam na kluczyk.

Masz caly,dlugi osobny watek na ten temat. :szukaj:

Opublikowano

Julo pokaz moze jakies foty bo np. ja za pierwszym razem tez licho to pokleilem ale dalo sie poprawic i jest :good:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 10:41_________________________________________________panowie zderzak do kombi jakby ktos szukal:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4-kombi-2000-r-i1440301713.html[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 10:59_________________________________________________a tu jeszcze taniej:

http://allegro.pl/audi-a4-kombi-00-04r-zderzak-tyl-tylny-i1433765945.html

Opublikowano

tylko że bez dokładki :wink4:

Opublikowano

faktycznie nie doczytalem :gwizdanie:

Opublikowano

czesc panowie,

Mam taki zonk... ułamał mi sie zawias od schowka. Kiedyś go już naprawiałem żeby mi opadał wolno jak sie otworzy bo leciał całekiem w dół od razu. Było OK. Ale w te mrozy, jakoś coś potrzebowałem wyjąć, mało było miejsca zeby drzwi otworzyć i jakoś tak niefortunnie sie złapało zeby go otworzyć no i trzasło, cholercia.

Próbowałem na klej ale to chyba nic z tego nie bedzie. Musze szukać całego schowka ? Orientuje sie ktoś ?

Zamek to chyba będzie można przełożyć bo mam na kluczyk.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0 :wink4:

Opublikowano

Pany poszukuje kogos kto ogarania elektryke w samochodzie tj konkretnie chodzi mi o to zeby zrobic mi wiazke do grzanych foteli i podlaczyc oswietlenie w drzwiach pod klamki i pod nogi, i jeszcze oswietlenie w fotelach amm tez by sie przydalo je podlaczyc kto cos takiego ogarnie byle nie polecjajcie pana dominNIKT1 bo ja z tym panem nie rozmawiam

Opublikowano

Cały dzień roboty żeby to podłączyć ale da się zrobić. Może samemu to ogarniesz :decayed:

Opublikowano

Ktoś może wie czy w Walimiu odbędzie się KJS?

Impreza miała odbyć się jutro czyli 13 lutego, ktoś się może wybiera?

Opublikowano

Pany poszukuje kogos kto ogarania elektryke w samochodzie tj konkretnie chodzi mi o to zeby zrobic mi wiazke do grzanych foteli i podlaczyc oswietlenie w drzwiach pod klamki i pod nogi, i jeszcze oswietlenie w fotelach amm tez by sie przydalo je podlaczyc kto cos takiego ogarnie byle nie polecjajcie pana dominNIKT1 bo ja z tym panem nie rozmawiam

masz kolo siebie Mariusza Robaka - zajmuje elektronika i chiptuningiem... nie pamietam gdzie on dokladnie stacjonuje, ale jakos blisko Plocka.

Firma nazywa sie "M-Tronik" - poszukasz w google i znajdziesz namiary.

Opublikowano

dominNIKT1 bo ja z tym panem nie rozmawiam

Dobrze tam sięmusiało Porobić :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

dziekuje za pomoc w szukaniu ogarnietego elektronika ja nie znam sie na elektryce wierc sie nie dotykam :) a spare pana domiNIKT1 przemilcze bo szkoda klawiatury i czasu pozdrawiam cala reszte jesli ktos z forumowiczów by ta elektronike tez ogarnial prosze o kontakt :wink4: :wink4:

Opublikowano

Jeżeli kolega dajmler4 chce mnie wykorzystać na sprzedaży części i montażu ich w swoim samochodzie to sorki ja się nie dam tak traktować. Chce zarobić na forumowiczach z resztą widać to po jego ogłoszeniach. :confused4:

Jakoś narazie nikt na moje usługi nie narzekał tylko ten niepoważny człowiek :gwizdanie:

I nie życzę sobie wyrażania jakichkolwiek opinii na mój temat bo mnie obrażasz :disgust:

P.S i nie wciskaj ludziom tych podrobionych listewek z laminatu ala s-line za 300 zł, jelenie są w lesie a nie na forum.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.